Jak bojovat proti touze být nevěrná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 15:02
Nevěra ano/ne? Co dělat?

Ahoj, tak uvidím, jestli se někdo přidá. Jsem s manželem 10 let. Moc ho miluji, udělá pro mě vše co mi na očích vidí. Ale celkem dlouho dobu je tu problém, že mě fyzicky přitahuje dlouholetý kamarád.. vlastně už i předtím než jsem se poznala s mužem.. S manželem jsem toto nikdy necítila. Nechci podvádět, nikdy jsem nepovedla. S tím kamarádem jsme i omezili kontakt. Ale přes to, když se potkáme, tak je mezi námi veliké napětí a nějakou dobu trvá než „zapomeneme“. Oba máme funkční rodiny, ale strašně nás to k sobě táhne.. co s tím??

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17914 příspěvků 26.07.19 15:05
@Anonymní píše:
Ahoj, tak uvidím, jestli se někdo přidá. Jsem s manželem 10 let. Moc ho miluji, udělá pro mě vše co mi na očích vidí. Ale celkem dlouho dobu je tu problém, že mě fyzicky přitahuje dlouholetý kamarád.. vlastně už i předtím než jsem se poznala s mužem.. S manželem jsem toto nikdy necítila. Nechci podvádět, nikdy jsem nepovedla. S tím kamarádem jsme i omezili kontakt. Ale přes to, když se potkáme, tak je mezi námi veliké napětí a nějakou dobu trvá než „zapomeneme“. Oba máme funkční rodiny, ale strašně nás to k sobě táhne.. co s tím??

Dál pokračovat v omezení kontaktu. Co asi jiného? Jestli chceš totálně překopat vztahy lidí ve dvou rodinách, tak ty rajtky stáhni, no :roll:

Verun83
Extra třída :D 10361 příspěvků 26.07.19 15:05

Nic. Nechces podvest. Tak se od toho odprosti.

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 11611 příspěvků 26.07.19 15:06

Nic, buď se s nim vůbec nevidej, nebo si na něm najdi něco, co tě odrazuje (nikdo není dokonalý, určitě bude nějaká byť malá nedokonalost). Mě by odrazovalo už jenom to, že bych si nechtěla rozbít vztah/ rodinu, kuli nějakému poblazneni.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7773 příspěvků 26.07.19 15:08

Nebyla bych nevěrná. Nikdy. Já nevěřím jen na šťouchy. Doma máš problém, res ho. Jinak se rozejdi a pak třeba vojeď milion kamarádů.

Alušáček
Závislačka 3934 příspěvků 26.07.19 15:10

Nic s tím… Nejsme zvířátka aby jsme nedokázali ovládnout sexuální pudy. Přitažlivost je normální, taky se mi stalo, že mě sexuálně přitahovala jiný muž než manžel..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 15:10

Staré moudro praví: Zakázané ovoce nejvíce chutná!! ALE! Realita nebývá to co představy. Samozřejmě každý svého štěstí strůjcem :nevim:

carola
Echt Kelišová 7567 příspěvků 26.07.19 15:10

Přesně jak píšou holky. Kvůli chvilkovému pobláznění bys zničila 2 rodiny a ve finále nevíš, zda byste spolu byli šťastní. Pokud máte oba děti, o to by to bylo horší. Děti si těžko zvykají na nové partnery svých rodičů, potažmo na „nové“ sourozence. Myslím, že to zato nestojí. Zůstaň jen u fantazie.

Premek_Orac
Kelišová 5426 příspěvků 26.07.19 15:12
@Anonymní píše:

Chtíč je občas mocný, ale zapoj rozum. Máš asi partnera, se kterým není žádná hrůza normálně fungovat a žít, a uvažuješ, že bys to ohrozila výměnou za chvilkové potěšení.
Nezní mi to jako dobrý nápad.
Jinak píšeš, že to napětí je,,mezi Vámi" (tebou a kamarádem). Jsi si jistá, že je to i ze strany kamaráda?

marg
Ukecaná baba ;) 1877 příspěvků 26.07.19 15:17

Taky mám takového kamaráda. Oba funkční rodiny, za žádnou cenu bychom nic neměnili. No, co. Občas spolu zajdem na kafe. Jsme dospělý, tak se po sobě nevrháme.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 15:18

@Premek_Orac jelikož to vše začíná od něj, tak jsem si tim opravdu jistá. Netrvá to měsíc/dva, ale celých 12 let co se známe.. jen on v tu dobu už byl ženatý.

Annabela11
Závislačka 4177 příspěvků 26.07.19 15:20
@Anonymní píše:

No tak si představ ze by tohle delal tvůj muž…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 15:22

@Kriss Tina přesně to je ten důvod, co nás drží od sebe už roky.. ani jeden nechceme zničit fungující rodinu, ikdyž nám v ní něco chybí.

ontar
Ukecaná baba ;) 2015 příspěvků 26.07.19 15:26

Poustevník v „Byli jednou dva písaři“ to nazval chlípností a stejně jako šária to doporučuje léčit bičováním…prý to pomáhá… :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 15:27

Vlastní zkušenost: Bude mi brzy 70. Tenkrát, před 40. lety mě magicky přitahoval jeden muž, vtipný, vzdělaný, moudrý, o dost starší. Jeden večírek, více vína, manžel na služební cestě a prostě se to stalo. Měl malého kašpárka, za minutu bylo po všem…
Tenkrát sice nebyly mobilní telefony, Facebook, ale přesto se to provalilo…
Manžel mi neodpustil nikdy, ani na smrtelné posteli, i když jsme vychovali tři děti…
Vem rozum do hrsti

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama