O generaci starší chlap

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kyselina citrónová
Povídálka 14 příspěvků 26.07.19 19:55
O generaci starší chlap

Ahoj holky,
je tu nektera, ktera ma zkusenost se vztahem s partnerem starsim o 20 let a vys?

Zijete spolu, mate spolu deti? Jak dlouho spolu jste a jak vam to klape? Kolik vam obema bylo, kdyz jste se seznamili?

Pripadne pokud jste nejaka takovy vztah zazila, proc jste se rozesli?

Moc diky za zkusenosti. :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 20:06

Ahoj,
vlastní zkušenost: Když mě bylo 20 a jemu 42 bylo to úžasné! Měl životní zkušenosti, byl moudrý, v posteli velmi zkušený a já zažívala věci které jsem před tím nepoznala.
Hned po svatbě se nám narodil syn. Jenže šel čas, když mě bylo 30 a jemu 52 byla ještě pohoda, ale pomalu to začínalo zkřípat. Pak mě 38, jemu 60. a po této věkové hranici to začalo jít z kopce…
I sám syn uznal, že by jsme měli jít od sebe. Dnes je mi něco málo přes 40, mám stejně starého chlapa, s manželem se stýkám, občas zajdeme na oběd, ale prostě se z něj stal důchodce…
:nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 20:29

Ano, mám zkušenost se vztahem s mužem téměř o 20 let starším a nikdy více. Čím jsme byli starší, tím horší. Prostě jeho pokročilý věk se začal oproti mému více a více prohlubovat.
Musela jsem se téměř stydět jít s ním po ulici a držet se za ruce. Okolí nás považovalo za dceru a otce.
Osobně též musím přiznat, že takovými páry i pohrdám, jelikož většinou v tom hrají roli finance.

foxsay
Povídálka 29 příspěvků 26.07.19 20:32

Byla jsem 6 let s o 16 let starším, měl 2 děti, věkově jsem jim byla skoro blíž než jemu.
Samozřejmě v těch 20, kdy jsme se seznámili, mi imponoval, tolik toho věděl a zažil…no, pak jsem zjistila, že i já mám svůj názor, že zas tak moudrý není, a šla jsem si po svých. Dneska už by mě fakt neuchvátil, holt s mladýma holkama je to jednoduchý.

pohledzdruhestrany
Extra třída :D 10211 příspěvků 26.07.19 20:32
@Anonymní píše:
Ano, mám zkušenost se vztahem s mužem téměř o 20 let starším a nikdy více. Čím jsme byli starší, tím horší. Prostě jeho pokročilý věk se začal oproti mému více a více prohlubovat.
Musela jsem se téměř stydět jít s ním po ulici a držet se za ruce. Okolí nás považovalo za dceru a otce.
Osobně též musím přiznat, že takovými páry i pohrdám, jelikož většinou v tom hrají roli finance.

A tvoji lásku přebily pohledy okolí? A pohrdáš ještě sebou, nebo tě to už přešlo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 20:36

Taky jsem měla chlapa o 26 let staršího, ze začátku to bylo zajímavý, pak byl v nemocnici na operaci a: Přišla za Vámi dcera!! Mohla by dcera počkat venku atd.
Pak, když jsem se v posteli musela snažit třičtvrtě hodiny aby alespoň něco proběhlo, tak jsem si řekla A dost!!

Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 26.07.19 20:52
@Anonymní píše:

Takže ti to nevyšlo s pracháčem a teď pohrdáš těmi, kterým to vyšlo, nebo jsi smutná, že ten tvůj bohatý nebyl? Já jsem se v tom nezorientovala.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 26.07.19 21:12
@Anonymní píše:
Ahoj,
vlastní zkušenost: Když mě bylo 20 a jemu 42 bylo to úžasné! Měl životní zkušenosti, byl moudrý, v posteli velmi zkušený a já zažívala věci které jsem před tím nepoznala.
Hned po svatbě se nám narodil syn. Jenže šel čas, když mě bylo 30 a jemu 52 byla ještě pohoda, ale pomalu to začínalo zkřípat. Pak mě 38, jemu 60. a po této věkové hranici to začalo jít z kopce…
I sám syn uznal, že by jsme měli jít od sebe. Dnes je mi něco málo přes 40, mám stejně starého chlapa, s manželem se stýkám, občas zajdeme na oběd, ale prostě se z něj stal důchodce… :nevim:

8o ha ha, tak hlavně že může vobšourník vzpomínat na ten zářez do pažby z mladí. Já to těm chlapům přeju. Ženská je takhle zajištěna, rozvést se může dycky a přesně důchodce si myslel, že mu 40ka bude utírat prd.el.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 26.07.19 21:14
@Anonymní píše:
Taky jsem měla chlapa o 26 let staršího, ze začátku to bylo zajímavý, pak byl v nemocnici na operaci a: Přišla za Vámi dcera!! Mohla by dcera počkat venku atd.
Pak, když jsem se v posteli musela snažit třičtvrtě hodiny aby alespoň něco proběhlo, tak jsem si řekla A dost!!

Tak o kolik byl starší? :P

g.sandova
Kelišová 6224 příspěvků 26.07.19 21:18

Už jsem to v jedné diskuzi psala. O generaci starší chlap a nakonec z něj vypadlo, že chce, aby se o něj někdo na stará kolena staral.
Jako proč si tohle dobrovolně způsobit? Delat pečovatelskou službu :nevim:
Docela mě udivuje, co si o sobě myslej

zu.syk
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 26.07.19 21:34
@Anonymní (tulipán) píše:
Ahoj,
I sám syn uznal, že by jsme měli jít od sebe. Dnes je mi něco málo přes 40, mám stejně starého chlapa, s manželem se stýkám, občas zajdeme na oběd, ale prostě se z něj stal důchodce… :nevim:
@Anonymní (pro změnu zase tulipán) píše:

Máš v tom, o kolik byl vlastně starší, nějaký zmatek, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 21:35
@Bubla Bůčková píše:
Tak o kolik byl starší? :P

Psala jsem na začátku mého příspěvku, že byl starší o 26. Mě bylo 31 a jemu 57.
Byla jsem s ním pět let…
A já blbka jsem tenkrát kvůli němu opustila tak fajn chlapa… :,(

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8381 příspěvků 26.07.19 21:40
@Anonymní píše:
Byla jsem s ním pět let…
A já blbka jsem tenkrát kvůli němu opustila tak fajn chlapa… :,(

Víš jak tu funguje anonymita??? :jazyk: :zed:

zu.syk
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 26.07.19 21:40
@Anonymní píše:
Byla jsem s ním pět let…
A já blbka jsem tenkrát kvůli němu opustila tak fajn chlapa… :,(

Ovšem ve svém prvním příspěvku tady jsi psala, že ti bylo 20 a jemu 42… a pak šel čas a tobě bylo 38, jemu 60 a po této věkové hranici to začalo jít z kopce…

zu.syk
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 26.07.19 21:41
@Bubla Bůčková píše:
Víš jak tu funguje anonymita??? :jazyk: :zed:

Očividně o tom nemá ani páru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama