Vyjadřujete slovy své city?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 17:42
Mám te rad...

Ahoj holky,

asi mám takový blby dotaz a možná je spis na chlapy, ale to nevadí. Přítel (jsme spolu 4 měsíce) mi řekl (napsal) ze mě má rad. Často si píšeme fakt hezky věci a není den aby mi neřekl ze jsem skvělá atd. Já na nějaký velký projevovani citu nejsem ale u nej se docela zlepšuji :) Jsem do nej zamilovaná, neřekla jsem mu to, ale podle mě to musí vědět podle mého chování: A přemýšlím, jestli mu vůbec říkat, co k němu cítím (nebo psát) když mi napsal ze mě má rad…je to proste začátek a nemá třeba odvahu mi říct ze me miluje nebo to tak proste necítí? Nechci o nej přijít a vystrasit ho, když mu reknu ze ho miluju. A nechci ho vystavit situaci ze bude ticho, ze mi bude muset říct ze on mě nemiluje atd. Na druhou stranu se ke mne chová opravdu uzasne a děla pro mě plno věcí, navíc podle jeho pohledů na mě mi přijde, ze to cítí stejně jako já ale třeba se dost pletu :)

Mám mu říct ze ho miluju? Nebo napsat? Nebo to nechat na něm, i když mi teď řekl ze mě má rad? (Napsal to tedy jinak - napsal mi ze to byla maličkost a ze to pro sebe lidi kterým je spolu dobře a mají se rádi přece dělají). Po jak dlouhé době jste si s partnery řekli ze se milujete? Já se bojím aby si neřekl ze to je moc brzy a ze mám jen růžový brýle :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 26.07.19 17:45

Já miluji tě neřekla nikdy. Každý nemá tu potřebu, podstatné je, jak se k tobě chová. Když mu to chceš říct, tak klidně, ale nešťourej se pak v tom, když ti neodpoví to samé. Už teď mi přijde, ze to hrozně řešíš :mrgreen:

Kriss Tina
Extra třída :D 11636 příspěvků 26.07.19 17:46

Tak mu to neříkej zatím hned, ale až k tomu bude nějaká příležitost (nějaká echt romantika) ;) a řekla bych to osobně, napsaný to ztrácí to kouzlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 17:47

@Tichošlápek řeším :-) já vím…ale mám strach, abych o nej nepřišla, aby nedal zpátečku…spis nevím jestli je dobře ze řekl to ze se máme rádi (což hezky řekl i za mě :)) anebo je to znameni ze mě nemiluje

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 26.07.19 17:49
@Anonymní píše:
@Tichošlápek řeším :-) já vím…ale mám strach, abych o nej nepřišla, aby nedal zpátečku…spis nevím jestli je dobře ze řekl to ze se máme rádi (což hezky řekl i za mě :)) anebo je to znameni ze mě nemiluje

Promiň, ale to je fakt docela srandovni :lol: on ti napíše normální milou větu a ty z toho vyvozujes bůhví co. Proste mu to tvoje miluji te řekni, až na to bude podle tebe fajn příležitost. A uvidíš

me57h
Kecalka 496 příspěvků 26.07.19 17:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

asi mám takový blby dotaz a možná je spis na chlapy, ale to nevadí. Přítel (jsme spolu 4 měsíce) mi řekl (napsal) ze mě má rad. Často si píšeme fakt hezky věci a není den aby mi neřekl ze jsem skvělá atd. Já na nějaký velký projevovani citu nejsem ale u nej se docela zlepšuji :) Jsem do nej zamilovaná, neřekla jsem mu to, ale podle mě to musí vědět podle mého chování: A přemýšlím, jestli mu vůbec říkat, co k němu cítím (nebo psát) když mi napsal ze mě má rad…je to proste začátek a nemá třeba odvahu mi říct ze me miluje nebo to tak proste necítí? Nechci o nej přijít a vystrasit ho, když mu reknu ze ho miluju. A nechci ho vystavit situaci ze bude ticho, ze mi bude muset říct ze on mě nemiluje atd. Na druhou stranu se ke mne chová opravdu uzasne a děla pro mě plno věcí, navíc podle jeho pohledů na mě mi přijde, ze to cítí stejně jako já ale třeba se dost pletu :)

Mám mu říct ze ho miluju? Nebo napsat? Nebo to nechat na něm, i když mi teď řekl ze mě má rad? (Napsal to tedy jinak - napsal mi ze to byla maličkost a ze to pro sebe lidi kterým je spolu dobře a mají se rádi přece dělají). Po jak dlouhé době jste si s partnery řekli ze se milujete? Já se bojím aby si neřekl ze to je moc brzy a ze mám jen růžový brýle :)

Neříkala to, chlapy to většinou uvádí do rozpaků. A mně osobně by přišlo i dost divné a přiteplené, kdybych to od toho svého slyšela, proto to sama nevypouštím z pusy.

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 44843 příspěvků 26.07.19 18:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky,

Mám mu říct ze ho miluju? Nebo napsat? Nebo to nechat na něm, i když mi teď řekl ze mě má rad? (Napsal to tedy jinak - napsal mi ze to byla maličkost a ze to pro sebe lidi kterým je spolu dobře a mají se rádi přece dělají). Po jak dlouhé době jste si s partnery řekli ze se milujete? Já se bojím aby si neřekl ze to je moc brzy a ze mám jen růžový brýle :)

počkala bych si na…miluju tě.. on je v tom dost velký rozdíl…ráda můžeš mít tisíc věcí, ale toho co miluješ už je podstatně méně

josslyn.n
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 2 inzeráty 26.07.19 18:03

Až bude někdy příležitost, třeba se k sobě budete někde tulit, řekni mu, že ho máš moc ráda. Oni chlapi většinou ví, že to my neříkáme první :) Vždy jsem to od chlapa slyšela do měsíce od chvíle, co jsme spolu začali chodit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 18:15

Tak ja nerekla,, miluji te,, svemu poslednimu priteli nikdy. A to jsme se vzali a letos mame vyroci svatby 10 let :lol:

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 44843 příspěvků 26.07.19 18:19
@Anonymní píše:
Tak ja nerekla,, miluji te,, svemu poslednimu priteli nikdy. A to jsme se vzali a letos mame vyroci svatby 10 let :lol:

A on tobě?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 18:19

@me57h přiteplené?:) jo měla jsem hodně partnerů kde jim miluji te neslo přes pusu a přitom to tak bylo, já sama to řekla asi 5× jednomu příteli, jinak nikdy. Ale teď to cítím tak naplno ze mi někdy přijde jestli nejsou činy moc málo, jestli bych mu neměla říct ze ho miluju když to tak citim

janickaIII
Závislačka 4425 příspěvků 26.07.19 18:20

Neřeš to a řekni mu prostě to co cítíš. Pokud je to normální člověk, tak se nalezne slov a bude posuzovat podle cinu.

Eliška
Extra třída :D 11974 příspěvků 26.07.19 19:30

Kazdej funguje na neco a to partner o druhem vi, kdyz se znaji ;) Nektery uvita jako projev lasky, kdyz mu zenska koupi oblibenou klobasu nebo spesl edici piva, nektery radsi slysi to Miluju te. A naopak. Takze znat druheho a projev prizpusobit tomu, co jako projev lasky vnima a uvita :) Casto jsou ty projevy podle sebe samotneho - takze kdo chce od druhebo slyset miluju te, vetsinou to druhemu taky sam rika.

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9637 příspěvků 26.07.19 19:46

Když s tím začneš ty, spíš to váš vztah pokazí než vylepší, ale není ani vyloučený opak, jen je dle mého méně pravděpodobný… ale mlčením o miluji tě v žádném případě nic nezhoršíš

mrav
Vesmírná mluvilka 31217 příspěvků 26.07.19 20:32

Já svoje city dávám. najevo a rozhodně si myslím že když mu to řekneš, že bude rád. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama