Řešily jste zde v minulosti problémy v partnerství? Jak to dopadl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Psisuchar
Kecalka 193 příspěvků 26.07.19 15:42
Tak jak jste dopadli?

Ahoj, čtu tady hodně bolestných diskuzí žen na téma, rozchod, nevěra, hrozné chování partnera, lži a tak dále. Prostě o nefunkčních vztazích. Čtu i příspěvky z let 2012, 2013 a samozřejmě ty aktuální.
Zajímalo by mě, jak jste ženy, holky dopadli? Ty co jste tu zakládali diskuze na nefunkční vztah a trápení se. Vy co jste tu psali třeba před rokem, dvoumi, třemi i déle…zůstali jste v tom vztahu nebo jste dali na rady žen a odešli?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 16:02

Nic jsem tu nepsala, ale krizi jsem řešila. Partnera chtěla odloudit jiná dosti neodbytná pani. On byl poblázněný, víc než dokázal přiznat. Máme děti tak jsme zůstali spolu. Partner zatím seká latinu. Já jsem si vyřešila majetek, abych od něj mohla kdykoliv odejít. Nemáme SJM, ale předmanželskou smlouvu. Uvidíme jak dlouho nám to vydrží. Teď je fajn. Vyrikali jsme si to.

Anetaa120
Povídálka 45 příspěvků 26.07.19 16:44

Ahoj, já zakládala diskuzi a jsou to už asi dva roky :think:. Byla jsem do něj strašně zamilovaná, můj první vztah. On pořád lhal, psal holkám.. už přesně nevím, co jsem tady popisovala za největší problém, protože toho bylo fakt spoustu. No každopádně mi komentáře holek dodaly odvahu a já se s ním rozešla. Rozchod byl příšernej, myslím, že jsem byla i jedna z těch, které zakládaly diskuse typu: jak se dostat z rozchodu a jak ho přežít.. ale prostě pořád jsem věřila, že pro sebe dělám to nejlepší. Teď mám už půl roku úžasnýho kluka. Vztah je bez hádek, s důvěrou, s láskou.. pořád si na to nemůžu zvyknout, jsem vážně šťastná. Když nad tím tak zpětně přemyšlím, tak mi vadí, že jsem se v tom tak plácala. Dlouho mi totiž trvalo, než mi došlo, že se nezmění. Asi rok jsem se ještě pokoušela mu dávat šance a věřit jeho slibům. Být předtím tam kde jsem teď, tak by to byl rychlej proces. Už žádný setrvávání v něčem, v čem nejsem šťastná :srdce:

Psisuchar
Kecalka 193 příspěvků 26.07.19 16:50
@Anetaa120 píše:
Ahoj, já zakládala diskuzi a jsou to už asi dva roky :think:. Byla jsem do něj strašně zamilovaná, můj první vztah. On pořád lhal, psal holkám.. už přesně nevím, co jsem tady popisovala za největší problém, protože toho bylo fakt spoustu. No každopádně mi komentáře holek dodaly odvahu a já se s ním rozešla. Rozchod byl příšernej, myslím, že jsem byla i jedna z těch, které zakládaly diskuse typu: jak se dostat z rozchodu a jak ho přežít.. ale prostě pořád jsem věřila, že pro sebe dělám to nejlepší. Teď mám už půl roku úžasnýho kluka. Vztah je bez hádek, s důvěrou, s láskou.. pořád si na to nemůžu zvyknout, jsem vážně šťastná. Když nad tím tak zpětně přemyšlím, tak mi vadí, že jsem se v tom tak plácala. Dlouho mi totiž trvalo, než mi došlo, že se nezmění. Asi rok jsem se ještě pokoušela mu dávat šance a věřit jeho slibům. Být předtím tam kde jsem teď, tak by to byl rychlej proces. Už žádný setrvávání v něčem, v čem nejsem šťastná :srdce:

Krásný! To se hezky čte ;)

Ginella
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 26.07.19 17:18

To je zajímavá diskuze, jsem zvědavá kolik lidí se ozve. Jsem na ty osudy zvědavá. :)

Ginella
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 26.07.19 17:20
@Anetaa120 píše:
Ahoj, já zakládala diskuzi a jsou to už asi dva roky :think:. Byla jsem do něj strašně zamilovaná, můj první vztah. On pořád lhal, psal holkám.. už přesně nevím, co jsem tady popisovala za největší problém, protože toho bylo fakt spoustu. No každopádně mi komentáře holek dodaly odvahu a já se s ním rozešla. Rozchod byl příšernej, myslím, že jsem byla i jedna z těch, které zakládaly diskuse typu: jak se dostat z rozchodu a jak ho přežít.. ale prostě pořád jsem věřila, že pro sebe dělám to nejlepší. Teď mám už půl roku úžasnýho kluka. Vztah je bez hádek, s důvěrou, s láskou.. pořád si na to nemůžu zvyknout, jsem vážně šťastná. Když nad tím tak zpětně přemyšlím, tak mi vadí, že jsem se v tom tak plácala. Dlouho mi totiž trvalo, než mi došlo, že se nezmění. Asi rok jsem se ještě pokoušela mu dávat šance a věřit jeho slibům. Být předtím tam kde jsem teď, tak by to byl rychlej proces. Už žádný setrvávání v něčem, v čem nejsem šťastná :srdce:

To je paráda, že jsi sebrala odvahu a odešla. Je hezké číst tu i šťastné konce. Přeju ti, aby vám ten krásný vztah dlouho vydržel. :kytka:

zu.syk
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 26.07.19 17:30
@Anetaa120 píše:

Paráda :srdce: Přeju hodně štěstí ve vztahu, který tentokrát stojí za to :mavam:

zu.syk
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 26.07.19 17:32

@Psisuchar Bezva diskuze, budu ji sledovat :potlesk:
Taky si kolikrát, když to tady čtu, říkám, jak to asi dopadlo :)

drakulova.stara
Kecalka 131 příspěvků 26.07.19 17:38

Já se díky vám dozvěděla co to znamená péct těsto na vánoční cukroví dorůžova. A můj milý, pro kterého jsem ho pekla, je dnes mým nastávajícím.

Psisuchar
Kecalka 193 příspěvků 26.07.19 17:39
@zu.syk píše:
@Psisuchar Bezva diskuze, budu ji sledovat :potlesk:
Taky si kolikrát, když to tady čtu, říkám, jak to asi dopadlo :)

Tak doufám, že holky se nebudou stydět a napíšou sem. Asi jsem zvolila blbý nadpis. ;)

Helca83
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 26.07.19 17:40

Zdravim, ja sem tedy nic nepsala, tema neni pro me relevantni :mrgreen:

Nicmene co sleduji mezi znamymi a prateli, tak pokud je neverna zenska, pripada mi, ze po case vsechny prokouknou, shodi ruzove bryle a pokorne se vrati za manzilky… kteri vetsinou nic nevi (nebo hraji ze nevi), nektere si poridi misto milence dite :nevim:

Ty, ktere se rozhodnou spalit mosty, tak dopadaji zle, co jsem kdy videla, tak jejich nove “vztahy” vetsinou vztahem nejsou a skonci velmi rychle.

Ohledne chlapu mi pripada, ze ti si nejradeji sem tam s nekym uziji sex a tot vse, maloktery riskuje ztratu domaciho pohodli a problemy s tim spojene… a tak zatloukaji, zatloukaji, zatloukaji, pripadne manzelky s milenkami na stridacku uplaci drahymi darky.

Obeli
Kecalka 214 příspěvků 26.07.19 18:05

Zakládala jsem tady diskusi „Sexuální zneužívání v manželství“. Je to cca dva a půl roku. V tu dobu jsem se rozhodla, že si našetřit na rozvod. Dopadlo to tak, že jsem si nestihla našetřit ani korunu. Měsíc/dva měsíce po diskusi mne napadl před dětmi a cizím dítětem, tak jsem ho vyhodila z bytu. Jsou tomu dva roky. Bojuji o děti, bohužel střídavá péče, ale boj o ně nevzdávám. Přes rok a půl jsem se z toho dostávala. Teď se snažím ve volných dnech užívat život a snad se mi to i daří.

Psisuchar
Kecalka 193 příspěvků 26.07.19 18:15
@Obeli píše:
Zakládala jsem tady diskusi „Sexuální zneužívání v manželství“. Je to cca dva a půl roku. V tu dobu jsem se rozhodla, že si našetřit na rozvod. Dopadlo to tak, že jsem si nestihla našetřit ani korunu. Měsíc/dva měsíce po diskusi mne napadl před dětmi a cizím dítětem, tak jsem ho vyhodila z bytu. Jsou tomu dva roky. Bojuji o děti, bohužel střídavá péče, ale boj o ně nevzdávám. Přes rok a půl jsem se z toho dostávala. Teď se snažím ve volných dnech užívat život a snad se mi to i daří.
:potlesk: :kytka:
Bufanda
Ukecaná baba ;) 1607 příspěvků 26.07.19 19:25

Měla jsem tu diskuzi před čtyřmi lety, nevěděla jsem jak dál v manželství, byla jsem zmatená z toho, co mi říkal manžel, protože si dost odporoval a já už nevěděla, jestli to mám teda špatně já. Názory ostatních mi velmi pomohly a ukázaly na manipulaci. Ex se se mnou rozvedl, myslel si, jak to bez něj nezvladnu a budu ho prosit o bydlení s jeho rodiči. Finančně jsem to ustala a po dvou letech jsem potkala super muže, jsem rok znovu vdaná a ex jen skřípe zuby, že už si na mě nemůže dovolit a taky mu došlo, že má naše dcera „nového tátu“, tak se o ni začal víc zajímat.

Psisuchar
Kecalka 193 příspěvků 26.07.19 19:29
@Bufanda píše:
Měla jsem tu diskuzi před čtyřmi lety, nevěděla jsem jak dál v manželství, byla jsem zmatená z toho, co mi říkal manžel, protože si dost odporoval a já už nevěděla, jestli to mám teda špatně já. Názory ostatních mi velmi pomohly a ukázaly na manipulaci. Ex se se mnou rozvedl, myslel si, jak to bez něj nezvladnu a budu ho prosit o bydlení s jeho rodiči. Finančně jsem to ustala a po dvou letech jsem potkala super muže, jsem rok znovu vdaná a ex jen skřípe zuby, že už si na mě nemůže dovolit a taky mu došlo, že má naše dcera „nového tátu“, tak se o ni začal víc zajímat.

To je fakt pecka! Doufám že tahle diskuze někomu pomůže, protože zatím to jsou pozitivní komentáře!

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama