Reklama

Jít na HcG?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ji ta
Povídálka 37 příspěvků 19.02.17 20:08
Jit n HcG?

Radu prosim :-)
Snazime se s manzelem o mimco cca a pul roku a ted mi posledni ms zkoncila 19.1 s tim ze jsme spolu samozrejme casto v lednu spali. Dalsi ms jsem mela dostat 11.1 ( chodi mi to presne vetsinou jeste o den driv ) ale prisla az 14. se vsi paradou ( tzn silne bolesti bricha ) ale trvala jen jeden den, pak jak kdyz utne 2 dny a od te doby trosku-obcas spinim. Testy jsem si delala 1, v den kdy mela ms prijit-nic. Dalsi dneska a zase nic. Chci se zeptat jestli jste to tak nektera mela a presto jste byla tehu? Chci jit zitra na odber hcg a jde mi o to jestli to neni zbytecne i kdyz spodek boli tak krom toho nic a testy neg. jestli to nejsou zbytecne vyhozene penize :D pokud se nekdo ozve tak predem diky :)

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 19.02.17 20:09

Jo, s neg. testem je to zbytecny.

ji ta
Povídálka 37 příspěvků 19.02.17 20:12

@Nowuka2 Aaaha co jsem tady procitala diskuze, tak se staly i prapady prave jsem chtela spis znat nazor od nekoho kdo to mel podobne ale i tak dekuju, ze muj prispevek nezustal bez odpovedi :D

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 19.02.17 20:16
@ji ta píše:
@Nowuka2 Aaaha co jsem tady procitala diskuze, tak se staly i prapady prave jsem chtela spis znat nazor od nekoho kdo to mel podobne ale i tak dekuju, ze muj prispevek nezustal bez odpovedi :D

Tak logicky pokud mas neg.test s citlivosti 10, tak ani z krve nepoznaji nic. Ale klidne si zajdi, ze.

Patie
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 1 inzerát 19.02.17 20:28

Taky bych nechodila, ty testy jsou poměrně dost spolehlivé :) Já šla, až když jsem měla 2 testy pozitivní a jen jsem to chtěla černý na bílým.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.17 20:39

@ji ta ahoj minulý měsíc jsem to měla to samé co ty. Kvůli tydeni vynechané ms a bolesti břicha jsem šla k doktorce. Ta mě prohlédla a řekla že vše v pořádku. Udělala hcg a bylo negativní. A to jsem myslela že už jsem v tom :). Raději v klidu počkej do další ms. Doktorka mi řekla že se to může stát. Také jsem měla vždy ovu i ms přesnou. Hodně dělá psychika. A nebo zkus za týden další test. Hlavně se nestresuj. Naše těla si prostě někdy udělají posvem.

ji ta
Povídálka 37 příspěvků 19.02.17 20:54
@Anonymní píše:
@ji ta ahoj minulý měsíc jsem to měla to samé co ty. Kvůli tydeni vynechané ms a bolesti břicha jsem šla k doktorce. Ta mě prohlédla a řekla že vše v pořádku. Udělala hcg a bylo negativní. A to jsem myslela že už jsem v tom :). Raději v klidu počkej do další ms. Doktorka mi řekla že se to může stát. Také jsem měla vždy ovu i ms přesnou. Hodně dělá psychika. A nebo zkus za týden další test. Hlavně se nestresuj. Naše těla si prostě někdy udělají posvem.

Dekuju! :) presne na takovou reakci jsem cekala a doufala v ni :) ja se prave vubec nestresuju budem mit za 14 dnu miminko psi a jsem momentalne na pracaku tak by to ZROVNA tento mesic bylo spis nevhodne, ale kdyby se stalo tak by se stalo a samozrejme by jsme byly radi. Jde mi spis o to ze kourim a dokud nebudu mit potvrzene tehu tak toho nenecham… ( ano jsem krava, mela bych se cistit atd atd. ) ale rikam si ze kdyz ted prestanu tak na tehu bydu myslet 100× takze proste cekam na dve carky a pak s tim seknu… Dekuju ti za prispevek :) :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama