Jitrocelový sirup - domácí výroba

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tetma
Kelišová 5164 příspěvků 07.05.10 12:01
jitrocelový sirup-domácí výroba

Děláte někdo domácí jitrocelový sirup!? Já ho chci tenhle rok zkusit,ale slyšela jsem že je chuťově příšerný a moc nepomáhá.Máte s tím někdo zkušenosti?!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
blechonik
Kecalka 117 příspěvků 07.05.10 12:25

zkoušela, je to dobra vec, ale jen pokud opravdu nekdo trpi casto na kasel, pak se totiz tim dobre „dolecuje“ je to super vec na ty prechodny stavy, kdy ditko uz nutne nepotrebuje drijaky,ale stale malicko pokaslava… dobre to uvolnuje hleny. chutove priserny…no zalezi co jsi schopna zkousbnout, ale neni to nic co by neslo polknout.
ja letos chci zkusit popencovy sirup, melo by to byt o neco „lepsi“ pro caste onemocneni prudusek… lze to bezproblemu najit na netu…

tetma
Kelišová 5164 příspěvků 07.05.10 12:41

já to chci pro sebe na zimu,trpím hodně na průdušky v tu dobu už budu kojit ( snad) tak abych do sebe nervala chemii ..... a kde jsi sirup uskladňovala aby ti dlouho vydržel v ledničce?!

Trmicanda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.11 20:39

Jitrocelový sirup vyrábím podle babiččina návodu a je jak účinný tak chutný. Do sklenice od okurek napěchuji 1 cm omytých listů, zasypu centimetrovou vrstvou hnědého cukru (dá se použít i krupice či krystal, ale mě jde o to limitovat chemikálie a zachovat vitamíny). Takto pokracuji až naplním sklenici po okraj. Sklenici umístím na slunné místo, listy začnou pouštět šťávu, čekám dokud se cukr zcela nerozputí cca 5-7 dní. Sirup přecedím do malé skleničky. Takto vyrobený sirup vyrží v lednici přes celou zimu. Sterilizováný v malé lahvičce vydrží do dalšího roku. :kytka:

Mirimivous
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.12 15:54

5-7 dní? Já ho cedím již druhý den, víc šťávy stejně už nepustí, ale asi by se měl luhovat, ale co luhovat? Již ten druhý den ho řádně vymačkám a domnívám se, že v té šťávě je vše co tam být má, když už z nich víc vyždímat nejde, ale zkusím jednu dávku dle Vás.

koben
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.13 09:30
sirup

Omyté pomačkané listy se prosypávají cukrem ve sklenici až po okraj, sklenici dobře uzavřít a zakopat do země na 3- 4 měsíce. V září po vykopání jen nechat přez řidší cedník zásadně umělohmotný (kov ne!) prokapat. Recept je z Ruska, sirup takto připravený nemá konkurenci.

Lenka512
Echt Kelišová 7566 příspěvků 04.10.14 20:54

Tak jsem dneska vyrazila na jitrocel a zjistila jsem, že jsem natrhala jen jitrocel velký - ne jitrocel kopinatý.
Dá se také použít??? :think:
Nebo raději mám jízt znova trhat? :roll: :mrgreen:
Díky :kytka:

PID
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 04.10.14 21:18

Ja myslim, ze ne, ale zkus to jeste radeji progooglit.
My jsme jitrocel se sirokymi listy pouzivali jen na odreniny, na sirup jen ten kopinaty. :nevim:

Genovesa
Extra třída :D 11348 příspěvků 06.10.14 11:41

Ahoj, máte někdo zkušenost se sirupem z podzimního listí? Natrhala jsem včera jitrocel a všude čtu, že se má sbírat do srpna :zed:.

131105
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 06.10.14 21:01

Prý se ta sklenice musí zakopat do země :nevim: s tím jitrocelem :mrgreen:

Genovesa
Extra třída :D 11348 příspěvků 07.10.14 14:00

@131105 :mrgreen: Tož to nevím. Plno lidí to dává na sluníčko :think:.

francisch
Nováček 2 příspěvky 23.05.15 21:36
Jitrocelový sirup

Listy jitrocele kopinatého sbírám v dopoledních hodinách a samozřejmě v čistém prostředí. Po částech povalchuji na dřevěném válu dřevěným válečkem. Po částech pěchuji do sklenice kvedlačkou a zasypávám nerafinovaným cukrem. Přidávám plátky citrónu bez kůry a jadérek (jsou hořká). Možno přidat i citrónovou št'ávu. Vrch zasypu cukrem. Zavážu celofánem a uložím do chladnější místnosti (špajzu) a do tmy anebo přikryji. Kontroluji a přisypávám navrch cukr. Nechávám poměrně dlouho, dva měsíce i více. Št'áva může později i vykvasit a vytéci. Cukrem nešetřím, sirup by se zkazil. Vymačkám ručně a přes nekovové sítko přecedím a naliji do láhve. Ukládám v chladničce. Tento sirup má výbornou chut' ale pro menší děti bych ho naředila před použitím trochou neslazeného čaje. Vymačkané listy zaliji rumem a nechám nějakou dobu vyluhovat jako lék pro dospělé. I tyto - podruhé použité listy je možno ještě po vyždímání používat na vyluhování do čaje pro nachrblané dospěláky. :)

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 14.09.15 07:28

Oživuji diskuzi a prosím o radu. Na jaře jse dělala domácí jitrocelový sirup, ale jen 2 malé lahvičky. Teď jsem si všimla, že máme v sadu spoustu krásného jitrocele. Proto by mě zajímalo, jestli se z něho dá vyrobit sirup i teď na podzim. Bude stejně léčivý? :nevim:

Anix
Závislačka 3753 příspěvků 14.09.15 08:21

@berusa.m
Loni na podzim jsem ho dělala, myslim asi říjen a nebylo to nic moc. Kvalita horší, jako cukr se moc nerozpustil ale i tak to bylo chuťově skoro stejné. Takže jsem ho dávala a neřešila to :mrgreen:

Caravaggio
Stálice 59 příspěvků 14.09.15 09:02

@berusa.m záleží jestli kvete a jak je starý/velký. Určitě z něj však sirup udělat lze, jen to zřejmě vzhledem k teplotám potrvá poněkud déle. Imho nejlepší je jej zakopat na měsíc a něco do země :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama