Jména pro miminko které je nej?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14637
6.12.13 19:57

@patricie2014 Buď má ráda ruskou literaturu, nebo Paroubka. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Larr
6.12.13 19:57

@Triminka ani jedno.

  • Citovat
  • Upravit
K-Black
6.12.13 19:58
@Svistice píše:
@mroe Slečna by si mimčo zatím jenom přála. ;)

ahá. No tak to bych taky měla dotaz, až budu mít jednou barák mám si dát na okna muškáty nebo petunky? já se nemůžu rozhodnout :think: :think: :think:

  • Citovat
  • Upravit
14637
6.12.13 19:59
@siamka7 píše:
8o

Aby ti nevypadly. :lol: Někoho prostě baví vymýšlet jména - my si s mužem také vymýšlíme, ráno si hlásíme z kalendáře (máme takový ten se třemi jmény na den), a to ještě ani neplodíme. 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1765
6.12.13 19:59

Jméno Lev dát nemůže ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10959
6.12.13 20:00
@Litta píše:
Aby ti nevypadly. :lol: Někoho prostě baví vymýšlet jména - my si s mužem také vymýšlíme, ráno si hlásíme z kalendáře (máme takový ten se třemi jmény na den), a to ještě ani neplodíme. 8)
:zed:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1765
6.12.13 20:00

@Triminka třeba my budeme mít Ondřeje, máme české příjmení. to jsem ti asi moc nepomohla…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14637
6.12.13 20:01
@siamka7 píše: :zed:

Vadí ti to? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
6.12.13 20:02
@luckaa85 píše:
Jméno Lev dát nemůže ne?

Proč ne? :think: Myslím, že je v oficiálním seznamu jmen. Třeba Lev Blatný nebo Lev Nikolajevič Tolstoj. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
6.12.13 20:02
@K-Black píše:
ahá. No tak to bych taky měla dotaz, až budu mít jednou barák mám si dát na okna muškáty nebo petunky? já se nemůžu rozhodnout :think: :think: :think:

Fuchsie. :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1765
6.12.13 20:03

@Tiger-lily aha tak to jo ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10959
6.12.13 20:03
@Litta píše:
Vadí ti to? :mrgreen:

ne :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10959
6.12.13 20:03
@Tiger-lily píše:
Fuchsie. :*
:palec:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
6.12.13 20:05
@Tiger-lily píše:
Fuchsie. :*

děkuji, jdu si to zapsat :hug:

  • Citovat
  • Upravit
14637
6.12.13 20:06

@K-Black Já bych dala kaktusy, nebo aspoň růže. Až přijde ten zloděj… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková