Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@siamka7 píše:
Aby ti nevypadly.
Někoho prostě baví vymýšlet jména - my si s mužem také vymýšlíme, ráno si hlásíme z kalendáře (máme takový ten se třemi jmény na den), a to ještě ani neplodíme. ![]()
@Litta píše:
Aby ti nevypadly.Někoho prostě baví vymýšlet jména - my si s mužem také vymýšlíme, ráno si hlásíme z kalendáře (máme takový ten se třemi jmény na den), a to ještě ani neplodíme.
@Triminka třeba my budeme mít Ondřeje, máme české příjmení. to jsem ti asi moc nepomohla…
@luckaa85 píše:
Jméno Lev dát nemůže ne?
Proč ne?
Myslím, že je v oficiálním seznamu jmen. Třeba Lev Blatný nebo Lev Nikolajevič Tolstoj. ![]()
@K-Black píše:
ahá. No tak to bych taky měla dotaz, až budu mít jednou barák mám si dát na okna muškáty nebo petunky? já se nemůžu rozhodnout![]()
![]()
Fuchsie. ![]()
@K-Black Já bych dala kaktusy, nebo aspoň růže. Až přijde ten zloděj… ![]()