Jméno pro další dcerku.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.9.21 13:59

Jméno pro další dcerku.

Krásný den, prosím o radu. Čekáme 3 ti holčičku. Rodina to ještě neví, zaciname 2 trimestr po screeningu je jasno. No a teď k dotazu chceme to oznámit tajenkou. K tomu už potřebujeme jméno.
První dcera Stela druhá Lili no a třetí favoriti jsou:
Elvíra, Talia, Loren

Pomooooc❤️ moc děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11947
24.9.21 14:02

Sorry, ale strašný všechny tři jména.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14937
24.9.21 14:04

Ja mam rada jmena s R, takze vsechny moje deti ho tam maji. U vas mate ale uz dve jmena ber R, takze bych volila take neco mekciho :think:. K tomu, co mate, by se mi hodila nejaka Emilie, Mia, Sofie (i kdyz to nejsou jmena, ktera by zrovna me nejak oslovovala, ja nejradsi cesky znejici mene casta).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1273
24.9.21 14:10

Talia. Ale tady ti napíšou, že je to auto. Nebo pes.

Loren se mi nelíbí a Elvíru bych nedala, i když samo o sobě to jméno špatné není. Znám jednu, které se říká Elvi, to celkem jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
24.9.21 14:12

Talia. Když může mít jedna dcera jméno po másle, proč ne po autě. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
829
24.9.21 14:12

Za sebe mužů říct, ze jsem byla rada, ze na vybíráni jména mám fakt 9 měsíců.,,Muset” mit vybrano po prvnim screeningu, to bych nedala :D
Navíc je možný ze se vám to ještě rozlezi v hlavě a po par mesicich budete chtít jiné jméno.
Ale dobře …
Z tvyho vyberu se mi vůbec nelíbí ani jedno, promiň :nevim:
Za mě hodně záleží na příjmení, na jménech ostatních sourozenců už min.
Jinak kazdymu se líbí něco jinyho. Jestli jsou děti už větší, nechte je vymyslet, třeba vás něco zaujme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
24.9.21 14:13
@Anonymní píše:
Krásný den, prosím o radu. Čekáme 3 ti holčičku. Rodina to ještě neví, zaciname 2 trimestr po screeningu je jasno. No a teď k dotazu chceme to oznámit tajenkou. K tomu už potřebujeme jméno.
První dcera Stela druhá Lili no a třetí favoriti jsou:
Elvíra, Talia, LorenPomooooc❤️ moc děkuji.

Taky čekáme Lili :srdce: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11968
24.9.21 14:15

@Hobitka Já zase moc nechápu to, aby jména ladila. Pro mě je nejlepší, když jsou právě jména rozdílná, hlavně v rychlém zavolání. Tady by to bylo Steli-Lili-Elvi/Tali… no z toho by se mi zamotal jazyk. Podle mě právě třeba to jméno s R by to krásně rozbilo, a třeba na Miriam kdyby volali Miri a k tomu Lili, tak se to od sebe pozná.
Za mě jsou optimální holčičí jména, kde jedno končí na -inko (Lilinko třeba) a druhé na _ičko (Janičko), případně -álko (Amálko, Rozálko). Tyto koncovky mám, když se potká dcera a dvě neteře, a je to pro mě parádní, holky reagují dobře. Pro mě osobně jsou podobně znějící jména za trest, kamarádka má Elenu, její brácha Elišku a Emílii, no tam se zavolá a holky stojí v pozoru všechny tři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
24.9.21 14:24

A příjmení máte jaké, pro představu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2706
24.9.21 14:36

Stela a Lili jsou hezká jména. Takže ani jedno z vámi navrhovaných se k nim nehodí. Nelíbí se mi ani jedno. Líbí se mi Evelyn, Evelína místo Elvíra, Laura, Leonor místo Loren. Místo Talia tedy nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1550
24.9.21 14:42

Jako jména to jsou pěkná, ale já bych se řídila i příjmením. Ty první dvě jsou takové celkem exotické a k českému příjmení bych je asi nedávala. (A ne, argument, že se stejně jednou vdá, neberu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22473
24.9.21 14:45

Vaše jména se mi nelíbí, ale jakože vůbec. Dala bych Luisu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10376
24.9.21 15:03

Pokud by se tam objevilo jedno z těch tří, doporučuji i nějaký prášek na nevolnost nebo uklidnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
863
24.9.21 15:16

Nebo třeba Mia, Emili…? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.9.21 15:16

Gratuluji ke třetímu ďoučátku :jazyk:
Asi se vám libi nezvyklá jména. Tak tu jsou nějaké navrhy do vašeho seznamu: Vesna, Imogen, Ingrid, Freja, Dagmar, Danica, Milena, Zora, Zdenka, Líba, Lada, Běla, Brigid, Jenovefa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat