Reklama

Jméno pro dvojče B :D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.03.17 22:33
Jméno pro dvojče B :D

Ahoj, prosíme o radu pro druhé dvojčátko. Nechce se ukázat, vždy se špatně natočí na ultrazvuku. Takže řešíme jméno pro holku i kluka. U dvojčátka A máme potvrzenou holčičku. Bude to Alžbětka. Ale u druhého se nemůžeme na ničem shodnout (vyřadili jsme: Barbora, Eliška, Anežka, Lucie, Michaela…Jan, David, Filip, Tadeáš, Šimon). Máte nějaký nápad, co by se hodilo? Příjmením jsme Havlíkovi =).

Zvažujeme: Daniela, Magdalena, Simona, Petr, Roman, Milan

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Conulka
Závislačka 3749 příspěvků 07.03.17 22:36

Ta ženská jména jsou hezká všechna a k Alžbětě se nejvíce hodí Magdalena
omlouvám se, ale ta mužská jména jsou všechny pro mě nepřijatelná, možná Petr…

Kristanka
Závislačka 3593 příspěvků 07.03.17 22:38

Žofie, František :*

Aaa nevsimla jsem si, že už mate vybrano ke zvazeni. K te Alzbetce se mi z nich nehodi zadne. Kdyz bych se musela rozhodovat, tak asi Danda a Peťa

Příspěvek upraven 07.03.17 v 22:41

přírodní
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 07.03.17 22:40

Můj synovec je Kristián a musím říct, že jsem nečekala, jak moc se mi bude líbit. Magdalena a Alžběta je hezká kombinace.

Sára 1
Echt Kelišová 8657 příspěvků 07.03.17 22:40

Také mi k Alžbětě nejvíc sedí Magdalena. Z mužských jmen jsem také nevybrala.

Lenek
Kelišová 5640 příspěvků 07.03.17 22:46

Znám z dvojčat( deti mi nejakym záhadným způsobem utkvěly v paměti, na to ze jich tam jsou tisíce) Alžbětu a Adama. Me by se líbilo Alžběta a Antonín - Bětka s Tondou ;)

Lendeš
Kelišová 5165 příspěvků 07.03.17 22:46

K příjmení mě napadlo Šárka a Tomáš. Z vašeho výběru se mi k tomu nejvíc hodí Simona a Petr.

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 07.03.17 22:51

Z holčičích urcite Magdalena. :-) Z klucicich asi ten Petr, ale spíš by se mi líbil už zde zmineny František a pak Antonín nebo i Josef (ale tam bych pak tvrde po okolí vyžadovala tvar Josef/Josifek) :)

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1809 příspěvků 07.03.17 22:55

Z holcicich urcite Magdalena- to se k Betce hodi :palec: ale teda klucici se mi nelibi ani jedno… co treba Štěpán, Matouš?

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 07.03.17 23:05

Antonin :kytka:

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 07.03.17 23:24

Saša a Miša.. jsou mezinarodni, kdyby chteli vycestovat nekdy ven, univerzalni, jak pro holku tak pro kluka :)… Michaela a Alexandra… Michael a Alexander…

zrcadlo
Kelišová 6621 příspěvků 07.03.17 23:31

Magdaléna je hezké (Bětuška a Majdalénka), líbilo by se mi i Alžběta+Mariana, z klučičích z vybraných Petr a jinak mi ladí Alžběta+Jaromír/Ra­dek/František/Vá­clav

RenattaSedla
Kecalka 324 příspěvků 07.03.17 23:31

Mě se hrozně moc líbí jméno Simona, ale k Alžbetě bych dala Magdaléna.
Taky mám dvojčata, první jméno co jsme vybraly byla Elen a pak něco co by se hodilo, vyhrála Mia.

přírodní
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 07.03.17 23:37

A ještě Alžběta a Jindřich, to se mi taky moc líbí.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 08.03.17 02:34
@Lucmína píše:
Antonin :kytka:

A druha holcicka Anastazie

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama