Jméno Samuel

30.11.18 08:23

Jméno Samuel

Ahoj holky, pravděpodobně čekáme chlapečka a hodně se nám líbí jméno Samuel. Jenže příjmení bude Látera. Když si to řeknu, tak mi to nepřijde tak krkolomné, ale všude píši, že není vhodné taková jména dávat. Nerada bych malému do budoucna nějak zavarila a konečné rozhodnutí bude na nás, ale zajímá mě názor, jak to zní vám :) rodina by nebyla objektivní, tak se ptám tady. Ještě máme k výběru jména, Felix, Jáchym, Simon, Adam, Teodor, Tadeáš a Eliáš. Díky všem za názor :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2767
30.11.18 08:26

Eliasu a Tadeasu je silene moc, Samuelu taky, ale jinak k prijmeni mi to prijde trochu krkolomny tema dvema L za sebou, jinak ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
HSY
30.11.18 08:26

Příspěvek upraven 06.03.20 v 18:17

• Nahlásit
  • Citovat
30.11.18 08:28

A jak se vám zdá holky ten Simon? Máte pravdu, že ta dvěma L by mohla dělat paseku. Asi tím jak se mi to jméno líbí, tak to moc neslysim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.18 08:28

Samuel Látera je dost hrozne, promiň. A ještě to kroutí jazyk. Z vašeho vyberu byl dala Felix nebo Teodor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1229
30.11.18 08:29

My čekáme Tadeáška :srdce: V našem městě jich je jen 98, město má 100000 obyvatel, což je paráda :lol: takže za mě Tádeáš :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.18 08:30

@Tichošlápek díky za názor :) Felix mi k tomu příjmení taky přijde celkem ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5869
30.11.18 08:31

Felix

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.18 08:31

@PHV diky :) Já vůbec nekoukám kolik těch jmen je, protože to už bych nemohla vybrat žádné :D :D dceru jsme dávaly Agatu v domnění, že jich je málo a teď jsou kam se podívám :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
30.11.18 08:35

Naopak mě přijde Samuel Látera dost originální. Žádnej Jarda Novák… :mrgreen: :mrgreen: mě osobně se to dost líbí je to takové vznešené. To jméno je předurčené k tomu že by mohl být chlapeček slavný muzikant nebo spisovatel. My máme Maxmiliána příjmením na M…je sice kratší to příjmení ale než se chudák v hodině podepíše :mrgreen: :mrgreen: bude prostě používat jen MM :mrgreen: :mrgreen: já bych ho dala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.18 08:37

@podaji fakt? Mně je celkem jedno co budou říkat ostatní, spíš jsem si říkala, aby to pak nebyla pruda pro syna. Předpokládám, že příjmení se mu nezmění :D ono podle mě taky záleží jak rychle si člověk to jméno řekne. No ještě máme čas na výběr, tak uvidíme :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
709
30.11.18 08:38
@Sarka229 píše:
@PHV diky :) Já vůbec nekoukám kolik těch jmen je, protože to už bych nemohla vybrat žádné :D :D dceru jsme dávaly Agatu v domnění, že jich je málo a teď jsou kam se podívám :lol: :lol:

No my jsem tak dávali Beátu a taky se jich potom vyrojilo více než jsem čekala. No co, manžel mi zatrhl Bibianu, těch by bylo podstatně méně. Ale zpět k vaší otázce, za mě Felix nebo Adam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.11.18 08:40

@Zuzanec Beátka je krásný, kdyby bylo druhé dítě holka, tak ho dám. Agáta a Beáta se mi hrozně líbí. Ale zatím to vypadá na kluka :lol: Koukám, že zatím vede Felix :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2580
30.11.18 08:45

Mně se líbí Simon Látera. Ten Samuel je hezký, ale fakt se to s příjmením trochu blbě vyslovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1229
30.11.18 08:47

@Sarka229 Já taky nekoukám jinak, bylo to jen ze zvědavosti :) První dcera je Verunka a těch je taky požehnaně. Je to vaše dítě, nehleďte na ostatní, to Vy ho budete mít doma a oslovovat :hug: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama