Jogurt ve 4 měsících kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 16:15
Jogurt ve 4. měsících kojence

Ahojte, chtěla jsem se zeptat, má tu někdo zkušenosti s podáváním jogurtu ve 4 měsících u miminka. Nepije mi mlíčko, takže musím dávat mléčné výrobky jinak - v příkrmech. Prosím, jak to ti vaši drobečci snášeli. Děkuji za názory.

Přečtěte si článek: Příkrmy od 4. měsíce: Čím začí?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
rozand
Závislačka 4511 příspěvků 24.07.19 16:17

Řešila bych, proč nepije mlíko 8o.

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2335 příspěvků 24.07.19 16:22

Jogurt ne. Dávej MM nebo UM do příkrmu, když musíš. A taky bych primárně řešila, proč nejí příkrmy.

RadkaAndBaby
Kecalka 178 příspěvků 3 inzeráty 24.07.19 16:28

Davas UM? Poradila bych se s doktorkou, jestli neprejit na jinou znacku…

Kaci89
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 24.07.19 16:43

Ve 4m bych urcite nedala. prvne jsem dala v 7m, taky nepil mleko

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 17:06
@Kaci89 píše:
Ve 4m bych urcite nedala. prvne jsem dala v 7m, taky nepil mleko

A co jste dávala místo mléka, když jej nepil..pediatra poradila dávat ten jogurt a do každého příkrmu mlíčko a plus dávám v polospánku, kdy je schopný pít.. Jinak odmítá mateřské a pak jsem zkoušela ještě 3 různé značky umělého mlíčka a různé typy lahviček. Od narození pije z lahvičky a z té samé, akorát posledních 14 dní bojkotuje láhev s mlíkem a jak vidí mlíčko řev..raději si dá čistou kojeneckou vodu místo mlíčka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 17:08

Jinak jsem musela najet na příkrmy..zeleninku k obědu a dávám kaši k večeři..poradila mi dělat i bramborovou kaši s mlíčkem apod..takže všude budu dávat mlíčko..aby pil mlíčko aspon takto. Příčina proč miminko odmítá mlíčko - netuším..a najít příčinu bude asi těžké..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 17:33

Buď v klidu můj prcek 7m tohle má od narození stím mlékem taky jsme zkoušeli vše možné a nějak jsme to museli zvládnout. Jinak jogurt ještě ne je čas až tetkon dávám jogurt občas i pribináčka… takže ještě počkej držím palce

Kaci89
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 24.07.19 17:46

U syna to bylo az mezi 6-7mesicem, proste jsem mu ho nedavala.pil caj a mel ten zmineny jogurt a jeste vzal na milost vanilkove mleko. u takhle maleho prcka neporadim :nevim:

Kaci89
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 24.07.19 17:48

Ale podle toho co pises to mliko ani na milost nevezme, kdyz ma ve 4 mesicich tolik prikrmu.to traveni nemuze davat. doktorka vas mela spis poslat nekam na vysetreni, jestli treba nema alergii nebo reflux

Kaci89
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 24.07.19 17:50

Co zkusit bechat vyhladovet? me dr rikala dat az bude opravdu rvat hlady, treba 5hodin nechat bez jidla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 18:55
@Kaci89 píše:
Co zkusit bechat vyhladovet? me dr rikala dat az bude opravdu rvat hlady, treba 5hodin nechat bez jidla.

Tak třeba včera pil naposledy v polospánku 70 ml ve 23 hod a pak se napil v polospánku až v 11:45 hod..žádné vyhladovění nepomohlo..odmítá, odmítá a odmítá..raději bude hlady a jen chce dudlík a raději hlad zaspí…

Příspěvek upraven 07.08.19 v 19:53

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 18:57
@Kaci89 píše:
Ale podle toho co pises to mliko ani na milost nevezme, kdyz ma ve 4 mesicich tolik prikrmu.to traveni nemuze davat. doktorka vas mela spis poslat nekam na vysetreni, jestli treba nema alergii nebo reflux

Příkrmy má až ted co nejí..nejí mi posledních 14 dní to mlíko..Reflux nemá, to mělo moje první dítko a to bylo tedy jiný kafe..tohle reflux není nebo jedině že by to byl nějaký skrytý reflux..ale vodu si klidně dá a pije v pohodě, jen mlíčko prostě nechce..jak uvidí jen láhev s mlíčkem řev..a nepomohlo ani vyměnit láhev a ani vyměnit mlíčko za jiný druh..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 18:59
@Kaci89 píše:
U syna to bylo az mezi 6-7mesicem, proste jsem mu ho nedavala.pil caj a mel ten zmineny jogurt a jeste vzal na milost vanilkove mleko. u takhle maleho prcka neporadim :nevim:

A spravilo se to? pil později opět mlíčko? třeba o několik měsíců později..nevím co mám dělat jak naučit na mlíčko..Vanilkové ani mlíčko s příchutí do 6 měsíců žádné neprodávají..jinak bych asi odzkoušela i to..člověk je z toho opravdu zoufalý..

Kaci89
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 24.07.19 19:03

Ano ted uz zase pije mleko jako ďas. trvalo to tak mesic. a co zkusit savicku s vetsim prutokem??a nebo proste nekolik dni nedavat vubec a zkusit pak. hlavme nenutit. je to na hlavu, ja vim.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama