Joolz, Britax nebo jiný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sisi124
Nováček 1 příspěvek 30.04.19 22:44
Joolz, Britax nebo jiný?

Ahoj holky, prosím o radu jaký kočárek doporučujete pořídit. Přemýšlím nad Britax Romer Go Big, Joolz Days 2 (nebo Geo 2), Moon Solitaire případně Hartan Racer GTX. Bydlíme v Praze, ale naši rodiče na vesnici, takže budeme potřebovat kočárek, který zvládá i trochu terén. Jsme oba vysocí 180 cm. Je pro nás důležitá zejména jednoduchá manipulovatelnost, kromě kvality, bezpečnosti atd. Díky moc za každou radu, zkušenost s některým z výše zmíněných typů. :hug:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 23:02

@Sisi124 Ahoj, omlouvám se, že budu za anonym, ale ještě nechceme prozrazovat, že tohle téma je u nás aktuální ;). No každopádně už jsem byla koukat na kočárky, protože já jsem na tohle trochu ujetá. Sama jsem teda neměla moc kočárků, měli jsme Brio Go (kupované po 1 dítěti), potom poděděný kočárek Dorjan, ale to byl kočárek na chatu, k babičce apod a k tomu golfky. Tohle vše super posloužilo na 2 děti. Ale za mě je kočárek fakt důležitá investice, protože se používá téměř denně… Takže teď si to hodlám užít a prostě si koupit nový a potom ho i draze prodat :lol: :mrgreen:. No, já jsem jednoznačně pro Britax. A to jsem na starém Brio Go našla dost chyb. Ale zkoušela jsem i Joolz, i Hartany, i Gessleiny, jak od kamarádek nebo teď v obchodě a prostě fakt nic se neovládá tak dobře, jako Britax Go. A ten jsem měla půjčený na chvilku i s dítkem, ne jenom v obchodě. Jako jasně, je těžší, zabere víc místa v kufru, a le to všechny zmíněné. Není to takový teréňák, že by se hodil úplně denně do lesa, na louky apod…ale terén zvládá fakt hodně dobře. Je super odpružený, ten koš je k nezaplacení. Joolz nebyl ani zdaleka tak odpružený, ani Hartan, navíc ten se i hůř ovládal. Tak ono oproti Britax Go se ovládá všechno hůř, ale ten Hartan i proti Goolz. Moon Solitaire jsme taky okukovali, protože jsem chtěla dát šanci i jiným značkám. Ale nemá prodlužovací stříšku a celkově mi nesedl tak do ruky, jako Britax. Jediné co, tak má fakt užší korbičku, to tak prostě je. Tedy i tohle bych zvážila, jestli třeba nekoupit zvlášť hluboký z bazaru (ono u hlubokého jsou super i ty kombinace co v bazaru seženeš do 3tis) a pak fakt super sporťák…no určitě si to vyzkoušej a třeba zrovna tobě sedne do ruky líp Goolz, nebo Hartan. Jo a u Britaxu je ještě super, že skládáš sporťák v kuse a skládáš ho tak, že sedačka jde dovnitř, takže ji nezašpiníš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.19 23:06

Jo a ještě dodávám, že u Go Big si člověk musí chvilinku zvykat na ta větší kolečka, ale to je tím, pokud je zvyklý na menší…a prostě je fakt super. Z příspěvku to není tak pochopitelné, ale ten, co jsem měla půjčený i s dítkem byl právě Go Big…za mě nejlepší kočár, co se teď dá na trhu sehnat. Teda pokud to člověk nepotřebuje vysloveně do největších terénů každý den. Potom bych uvažovala nad něčím jako Joie Crosster, nebo 4 kolový kočárek s pevnými koly, nebo něco takového.

Káťa19
Extra třída :D 12041 příspěvků 18 inzerátů 04.05.19 09:48

@Sisi124 Ahoj, urči si opravdu tvé priority a doporučuji koukat hlavně na funkčnost a pohodlí, než na design…
Mrkni na inspiraci do těchto diskuzí ;)
 https://www.emimino.cz/…esta-345276/

https://www.emimino.cz/…renu-349006/

https://www.emimino.cz/…renu-351830/

napiš nám tu tvé požadavky na kočárek, pokusím se poradit…

Váš příspěvek
Reklama