Jsem bezradná - nadváha

Anonymní
26.4.21 20:12

Jsem bezradná pomůžete

Ahojky holky, prosím Vás o radu jelikož už nevím co mám dělat :zed:. Mám nad váhu bojují s tím za poslední dva roky jsem přibrala docela dost na 156 cm 80 kg :zed:. Už funguje i metabolismus díky věku. Samozřejmě jsem přibrala všude i od pasu dolů a to je problém více se potím v rozkroku a v záhybech. Kůži mám podrážděnou suchou prostě zapařené. Koupu se třikrát denně užívám speciální pěnu na intimní partie. Vyzkoušela jsem různé krémy masti, ale nic nepomohlo. Když jdu na malou tak mě to štípe už. Nosím volné oblečení kvalitní spodní prádlo. Gynekolog moc nepomohl. Chápu, že mám nad váhu a je to tím. Nevíte co by mohlo pomocí moc děkuji ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5808
26.4.21 20:23

Ono by to možná chtělo nekoupat 3× denně. Myslíš si, že tim to zlepšíš, to určitě ne. Gynekolog nic nezjistil?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3526
26.4.21 20:24

Jestli si třikrát denně umyvas intimní partie nějakým preparatem, tak se nedivím, že ti to nedělá dobře.. Na zklidnění a vysušení používám u dětí černý čaj, syn míval pod třetí bradou taky pořád rozedranou kůži a tohle zabiralo. Jinak teda nevím.. Já mám dvě kamarádky, co jsou taky hodně při těle, ale ani jedna nikdy podobné problémy neměla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 20:29

@Pidulka1991 Gynekolog mi napsal mast Elocom, ale jen na 14 dní je to kortikoid. Já se meju třikrát denně, ale jen jednou použijí intimní pěnu. Mám stále pocit, že jsem ji že jsem tam spocena.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 20:32

@ProfZav Děkuji ten černý čaj vyzkouším.

• Citovat
  • Nahlásit
3464
26.4.21 20:33

Tak často bych se rozhodne neumyvala… :roll:

A co hubnutí? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1013
26.4.21 20:34

Jako 3krat denne si mit pipinu nejskou chemií, jí máme podrážděnoi všechny. Doporucuju taky cerny caj, koupele v odvaru z repiku a u male se mi na osklive opruzeniny osvedcil A-derma sprej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3526
26.4.21 20:36

Ještě mě napadá odvar z ovesných vloček. Ten se používá na zklidnění atopicke pokožky. Prostě prelijes vločky horkou vodou a necháš stát. Pak scedis. Já bych si to dala asi do rozprašovače a po wc aplikovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1284
26.4.21 20:36

Nos bavlnene pradlo, hodne vetrej spodek, kdyz jsi treba sama doma, myj se.mene, vyusuje to, omez sladke, nepouzivej avivaz, zkus detske masti na opruzeniny, vytipuj si ktera ti sedne, mohly by pomoci..a asi to nechces slyset, ale zacni hubnout.. Mi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1284
26.4.21 20:38
@ProfZav píše:
Ještě mě napadá odvar z ovesných vloček. Ten se používá na zklidnění atopicke pokožky. Prostě prelijes vločky horkou vodou a necháš stát. Pak scedis. Já bych si to dala asi do rozprašovače a po wc aplikovala.

Maji i v dm primo do koupele, pouziva to kamaradka u syna atopika a moc to chvali, ale ne denne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3464
26.4.21 20:43

Doporučuju probioticky intimní krem ELLEN, je dražší, ale super, složení bez vody, takže v podstatě jen probiotika v krému, www.ellen.cz - tam jsou všechny informace :palec:

Jo a žehlit kalhotky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1364
26.4.21 20:44

A kde se ten problém vlastně přesně nachází? Je to vyloženě v oblasti vulvy (útlocitné povahy prominou), mezi stehny, jak se o sebe dřou, nebo spíš takzvaně mezi špekama? Ono to může být leccos. Dost často to takhle u obézních lidí bývá klasická kvasinková infekce - jak je ta kůže mechanicky poškozená třením, teplá, a ještě je tam zapaříno, tak se tyhle nepříjemný infekce celkem rády rozjíždějí :nevim: Určitě bych ti teda doporučovala mýt se jednou denně ideálně jen vodou, klidně i zkus ten černej čaj. Taky bys měla silně zredukovat (ideálně úplně vysadit) sladkosti. Jinak toho Eloconu se bát nijak nemusíš, když je to na krátkou dobu, tak ti fakt neuškodí, a většina klasických vyrážek a ekzémů po něm krásně mizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16494
26.4.21 20:46

Zhubnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1154
26.4.21 20:54

Napadá mě taky nějaká mykóza, jestli to máš přímo v záhybech, možná bych zašla spíš na kožní než na gyndu. Nebo tě trápí přímo intimní oblast? Píšeš, že máš nějaký věk, jestli máš po menopauze, tak tam může poklesem estrogenu dojít k tomu, že je tam kůže a sliznice suchá, svědivá a podrážděná. Na to se dává tuším mast s estrogenem, který působí lokálně. (To měla moje mamka a prý super :D ). Ale to by zas asi ten gynekolog měl poznat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3526
26.4.21 21:08
@PAN66 píše:
Maji i v dm primo do koupele, pouziva to kamaradka u syna atopika a moc to chvali, ale ne denne.

Jj, všeho s mírou :-) Ale na první pomoc myslím dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat