Jsem divná? Přejde to?

15
5.1.21 20:59

Jsem divná? Přejde to?

Ahoj,

jsem nějakou dobu po rozchodu a nějak jsem si zvykla na to, že jsem sama. Scházela jsem se s jedním docela fajn klukem, nebylo to úplně k zahození, ale najednou z ničeho nic se mi s ním nikam nechce, radši si místo rande přečtu sama nějakou knížku nebo kouknu na hezkej film.

Pro představa, že bych někoho měla, mě najednou nějak úplně netěší. Nebo spíš jak kdy, někdy bych hrozně někoho chtěla a když by teda někdo byl, tak couvnu a radši jsem sama. Je možný, že jsem si prostě zvykla na to nemít vztah? Měl jste to taky někdo tak a potom, když fakt přišel ten „pravej“, tak jste měli ty motýlky v břiše, nemohli spát a podobně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2228
5.1.21 21:11

Proc bys mela byt divna…ne kazdej porad nekoho potrebuje :nevim: bud rada, ze to mas takhle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
5.1.21 21:16

Časem to přejde nebudeš chtít byt sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 21:20

To je normální, neboj :hug: ja mela 6lety vztah, potom jsme se rozešli - ja jsem rozchod iniciovala. Mela jsem pak 2 takové vztahy - nevztahy, kdy me to ze začátku bavilo, ale pote to bylo tak, jak pises.. Raději jsem byla sama. A docela jsem si to užívala. No a najednou se potom objevil ten pravy :srdce: jsme spolu skoro 3 roky a mame 7mesicni dceru. Určitě to poznáš, az to prijde :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
51925
5.1.21 21:23

Záleží na tom, jak dlouho jsi po rozchodu. Je třeba být chvilku sama. Divná určitě nejsi. Ale chápu tě. Tomu fajn klukovi by jsi měla říct, jak to gerade nun máš. Nikde není psáno, že do budoucna spolu nebudete. Někdy je potřeba, aby ovoce dozrálo. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
5.1.21 21:28

@mrav bude to skoro půl roku a ten vztah trval skoro 4 roky. Měla bych mu to říct, ale svým způsobem ho mám ráda, mrzí mě, když třeba nenapíše a podobně. Jenže když se pak domluvíme, že půjdeme ven, tak uz od rána hledám výmluvy, že se mi nikam nechce :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
5.1.21 21:29
@Anonymní píše:
To je normální, neboj :hug: ja mela 6lety vztah, potom jsme se rozešli - ja jsem rozchod iniciovala. Mela jsem pak 2 takové vztahy - nevztahy, kdy me to ze začátku bavilo, ale pote to bylo tak, jak pises.. Raději jsem byla sama. A docela jsem si to užívala. No a najednou se potom objevil ten pravy :srdce: jsme spolu skoro 3 roky a mame 7mesicni dceru. Určitě to poznáš, az to prijde :kytka:

Tak snad mě čeká neco podobneho jako tebe :srdce: hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 21:37
@burito3 píše:
Tak snad mě čeká neco podobneho jako tebe :srdce: hodně štěstí :kytka:

Dekuji :* a urcite te to potka taky, neboj. Ja si rikala, ze snad budu navždy sama a ze bude nemožné si nekoho najít. Jasny, byt sama mi v tu dobu zrovna vyhovovalo ale samozřejmě jsem tak trochu i premyslela do budoucnosti. Vzdy jsem chtela rodinu a děti. A pak nejak to samo přišlo. Verim tomu, ze vse prijde ve spravny cas :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
5646
5.1.21 21:59

@burito3 Mela jsem to tak, samotu jsrm si dokázala užít a když se objevil ten pravej byl mi přednější než samota :D Myslím, že je to tak v pořádku, člověk který umí být spokojený i sám nevleze za každou cenu do každého blbeho vztahu s kdekym.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
6.1.21 08:07

Taky to tak mám ☺️ jsem sama už 3. rokem, když nepočítám nějaký šílený pokusy o něco… 🙄 teď jsem došla do fáze, kdy si tu samotu šílene užívám, většinu návrhů na rande s čistým svědomím odmítám a je mi fakt moc fajn :)))) Sice se trošku bojím, že si na tu samotu zvyknu a pak budu mít problém se přizpůsobit, ale věřím tomu, že když se objeví ten pravej, tak to půjde samo 😊 blbý je, že normální vztah o něčem jsem měla jen 1×, tak si tak říkám, v čem je sakra problém… :mrgreen: 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat