Budou otevřené papírnictví ?

4.1.21 21:18

Budou otevřené papírnictví ?

Holky, nevíte náhodou jestli budou otevřené papírnictví?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19147
4.1.21 21:20

Někdy v budoucnu jistě ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1589
4.1.21 21:22
@jahuhudka píše:
Někdy v budoucnu jistě ano

Ale vstup bude pouze pro očkované :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24621
4.1.21 21:28

@KotatkoElisschan co Vám došlo. Mám pero, zatím naštěstí vypomohl syn, ale co budeme dělat až dopíše další netuším. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.21 21:30
@Aspera píše:
@KotatkoElisschan co Vám došlo. Mám pero, zatím naštěstí vypomohl syn, ale co budeme dělat až dopíše další netuším. :-)

Dochází mi barvy na malování a trochu i propisky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7368
4.1.21 21:33

Já tyto věci kupuje běžně v malých obchodek typu smíšené zboží.. Mají potraviny, ale taky trochu drogerie a plus papirnické zboží

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
4.1.21 21:52

Možností je objednat na netu. Velký výběr, dodání během pár dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1586
4.1.21 21:54

Pro mě je to celé jedna velká šou.. ;)
Dnes jsem v papírnictví byla (prodejna společně s hračkami a drogerií), papírnické potřeby byly sice za páskou, ale po sdělení, co potřebuji koupit, mi to stejně prodaly..
Jak u blbečků na dvorečku.. :zed:
V jednom krámu to jde, v dalším o pár metrů dál už zase ne… A pak si vyber.. :dance: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.21 21:55
@Zwetta píše:
Dnes jsem v papírnictví byla (prodejna společně s hračkami a drogerií), papírnické potřeby byly sice za páskou, ale po sdělení, co potřebuji koupit, mi to stejně prodaly..
V jednom krámu to jde, v dalším o pár metrů dál už zase ne… A pak si vyber.. :dance: 8)

Je to prostě zmatek :roll: :roll: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3619
4.1.21 21:56

Zkus k Vietnamcům, jestli máš nějaký v okolí, my tu máme malej krámek, kde mají normálně jídlo a v druhým oddělení drogerku, svíčky, papírnictví, viděla jsem tam i boty a spoďárky. Ty to neřešej. Tak bych se poohlídla tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.21 21:57
@Azeretereza píše:
Zkus k Vietnamcům, jestli máš nějaký v okolí, my tu máme malej krámek, kde mají normálně jídlo a v druhým oddělení drogerku, svíčky, papírnictví, viděla jsem tam i boty a spoďárky. Ty to neřešej. Tak bych se poohlídla tam.

Dobře ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3619
@Zwetta píše:
V jednom krámu to jde, v dalším o pár metrů dál už zase ne… A pak si vyber.. :dance: 8)

Já byla minulej tejden u nás v Albertu, nějaký paní tam nechtěli prodat takový ty ubrousky na nábytek. Nekolik dní předtím jsem tam koupila svíčky, který jsem chtěla dát do dárkový tašky, ejhle, dárek koupíš, ale tašku ne. Ani papír. Blázinec, fakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1986

My potřebujem nástěnný kalendář. Vždycky jsme něco popadli v super hyper, ale momentálně vše trapně za páskou. Šaškárna. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10725
4.1.21 22:01
@PeBa12 píše:
Ale vstup bude pouze pro očkované :lol:

Asi si dám inzerát „Hledám zdravotníka nebo seniora nad 80 let, kdo by mi došel koupit obal na slabikář. Zaplatím 100% ceny zboží navíc.“ Za těch 12,–Kč mi tam snad někdo skákne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.1.21 22:02
@Azeretereza píše:
Já byla minulej tejden u nás v Albertu, nějaký paní tam nechtěli prodat takový ty ubrousky na nábytek. Nekolik dní předtím jsem tam koupila svíčky, který jsem chtěla dát do dárkový tašky, ejhle, dárek koupíš, ale tašku ne. Ani papír. Blázinec, fakt.
@stín katedrál píše:
My potřebujem nástěnný kalendář. Vždycky jsme něco popadli v super hyper, ale momentálně vše trapně za páskou. Šaškárna. :roll:

To je hrozny :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat