Nezvednutí telefonu hygieně

Anonymní
4.1.21 22:29

Nezvednutí telefonu higieně

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co se stane když nezvednu telefon higieně. Vyplnila jsem to sebeportování, a všichni se kterými jsem byla v kontaktu byli na testech.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.1.21 22:44

Nic. Já s nimi spolupracovala a stavěla se pomalu na hlavu. Místo toho abych ležela a odpočívala, tak mě pořád někdo z hygieny otravoval a psal si co už psal někdo první, druhý, třetí, čtvrtý, pátý a 6.uz jsme telefon nezvedla ani po 7 další den a nic se nestalo. Mám s nimi tak špatné zkušenosti, že mít znovu covid, tak jim nevezmu už vůbec žádný hovor. A to myslím zcela vážně.

• Citovat
  • Nahlásit
30474
5.1.21 07:48
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat co se stane když nezvednu telefon higieně. Vyplnila jsem to sebeportování, a všichni se kterými jsem byla v kontaktu byli na testech.

Nic. Budou to zkoušet a pak pošlou SMS. Tím je doručeno a jsi informována dle zákona se všemi důsledky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4742
5.1.21 08:30
@Anonymní píše:

Tak znám hodně lidí, co cizí čísla neberou, hygiena nehygiena. Taky cizí čísla většinou neberu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat