Jsem prý doma k ničemu

Anonymní
24.4.20 08:39

jsem doma k nicemu

Ahojte vsichni, posledni dobou doma posloucham jak na me není doma spoleh a co si doma pritel neudela to nemá. Máme 16 mesicni dítě a bydlíme ve větším domě.
Vím ze občas na něco zapomenu ale pořád si myslím ze je to v mezích a není to tak hrozné. Každý den je v poledne uvareno a večer nachystam veceri. Uklizeno si myslím je též, vyprano, umyta okna, kolem domu zahrádka je taky ok a auto mám umyte. K tomu mu jeste delam ucetnictvi a dane. Stejně je mi vyčítáno tolik věci, chtěla jsem být super žena..ale otocilo se to proti mě. U něj jsou ženský všechny stejný a musejí se držet zkrátka. Jenže každý den jen něco špatně a ja uz se nemůžu premoct tvářit se mile jako že je vše vporadku. Nemůžu se na něj ani podívat…naposled mi vyčetl ze kvůli me platí vysoké dph a ze mu to vždy předložim at to zaplatí a nezajímá mě z čeho zaplatí splátky na dům a nájem v práci atd. Dneska ho ráno neprobudil budík do práce a taky hned poznamka ze se na me nedá spolehnout. Chapu ze je unavený z práce když je tam od 8 do 18…ale ja se doma taky nevalim. A to ze prijede a ja jsem s malym a sousedama na pískovišti a on mi rekne ze se tam akorat vybavuju…uz je toho na me prostě moc a dochází mi nervy…nejhorší je ze se neumím bránit a dochází mi slova jak jsem na te rodičovské. Bojím se kazdeho jeho příjezdu domu…nedokazu s nim mluvit.Je to nahlavu ale ikdyz mu neco reknu tak z toho stejne vyjdu jako blbec ja a co bych jeste nechtela…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

540
24.4.20 08:46

Víš jak je ten vtip… přijde chlap domů, vše totálně jak po výbuchu, lednice vyjedená, všude hračky, rozlité věci, na zahradě vykopané jámy od psa, dítě uprostřed hromady špinavýho prádla…
Zděšenej běží za ženou, ta leží v ložnici se sklenkou vína a čte si :) tak se ptá - co se děje? No, jak jsi říkal, že nedělám nic… tak dnes jsem opravdu nic nedělala :)
Zkus to taky, ať si to dělá sám, debil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11665
24.4.20 08:48

Takovýho sis našla a s takovým si založila rodinu. Nevim co chceš slyšet. Taky mám chlapa co je hodně v práci, někdy mnohem déle než ten tvůj, ale mojí práce doma a o malou si váží a ani tu teplou večeři nebere jako nutnost, ale je rád když mu jí připravím. Jo a okna mám od naší 17m upatlany a manželovi je to fuk. Je raději když je spokojená dcera

Příspěvek upraven 24.04.20 v 08:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16393
24.4.20 08:49

Tohle je tak na hlavu, že by mě opravdu zajímala jeho verze. :think: protože jinak nechápu, proč s ním jsi, když tě bere jako líného zaměstnance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
514
24.4.20 08:51

Promiň ale vybrala sis za přítele a otce pro své dítě dost špatný exemplář… Teda aspoň dle toho co píšeš! Jak se choval před dítětem? A jak se on stará o dítě? Pokud jste spolu naplánovali rodinu tak teď fakt nemůže nadávat že tě musí „živit“! Jestli tě to uklidní děláš toho doma určitě víc než já… Na umytá okna a nablýskané auto nemám čas ani chuť a svět se nezboří a kdyby mi to chlap někdy zkusil vyčíst velice rychle bych mu vysvětlila že si to klidně může udělat sám pokud mu to vadí! Přestaň se snažit být stoprocentně dokonalá a zavděčit se mu a žij život tak aby sis ho užívala a byla sama se sebou spokojená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1023
24.4.20 08:51

Ehm, a proč jsi proboha milá?

Kdyby si tě vzal, mohl by mít daňovou úlevu na manželku. To bych mu s radostí omlátila o hlavu. I když… Možná lepší si takovou výhru nebrat…

V každém případě bych se bránila. A velmi razantně. Jestli je takový nebo si z tebe dělá hromosvod průšvihů v práci… Kdo ví. Ale necháš si to líbit, tak co by si z tebe otloukánka neudělal, že jo. Ty VÍŠ, co všechno děláš. A že je to nadstandard.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2023
24.4.20 08:53

Ta formulace, že se musejí ženský držet zkrátka, ta by mě odradila hned jak by jí vypustil z tlamy… to ti až na rodičovské začalo vadit, že jsi pro něj na úrovni domácího zvířete na vodítku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6004
24.4.20 08:54

K ničemu je tvůj chlap.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.4.20 08:55

Ze zacatku byl uzasny, budeme spolu 5 let, vedela jsem ze obcas ma dost blbou náladu ale to se dá přežít a pak k ta se dobře. Nejsem dokonalá ale moje sebevědomí uz je čím dal víc na nule…nedokazu si dupnout a nic říct protoze on me nevnima jako sobe rovnou a mozek nedokazu pouzivat

• Nahlásit
  • Citovat
16393
24.4.20 08:55
@lachtanice86 píše:
Takovýho sis našla a s takovým si založila rodinu. Nevim co chceš slyšet. Taky mám chlapa co je hodně v práci, někdy mnohem déle než ten tvůj, ale mojí práce doma a o malou si váží a ani tu teplou večeři nebere jako nutnost, ale je rád když mu jí připravím. Jo a okna mám od naší 17m upatlany a manželovi je to fuk. Je raději když je spokojená dceraPříspěvek upraven 24.04.20 v 08:52

Jenže on takový určitě nebyl. Změnil se až po dítěti, víš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2023
24.4.20 09:02
@Anonymní píše:
Ze zacatku byl uzasny, budeme spolu 5 let, vedela jsem ze obcas ma dost blbou náladu ale to se dá přežít a pak k ta se dobře. Nejsem dokonalá ale moje sebevědomí uz je čím dal víc na nule…nedokazu si dupnout a nic říct protoze on me nevnima jako sobe rovnou a mozek nedokazu pouzivat

tak si nedupej, ignoruj ho, když něco chce, ať si řekne slušně… a můžeš mu navrhnout, ať jde na druhou půlku rodičáku on a ty půjdeš živit rodinu, schválně, jak se bude tvářit :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
24.4.20 09:05

Není tvojí povinností dělat všechny ty věci a ještě poslouchat kecy, to že zaspal a nevzbudil ho budík je jeho problém, ty se fakt nemusíš starat o jeho vstávání, a to že na tebe neni spoleh má znamenat co? Nejsi jeho zaměstnanec a určitě tady nejsi od toho abys doma makala a on tě hodnotil.. Jak jste to měli s péčí o domácnost před dítětem? I když to je asi zbytečný dotaz viď, když známe jeho názor na ženský :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.4.20 09:18

Jeho naroz na ženský jsem považovala za legraci jelikož se choval normálně ale asi tim ze jsem doma s malym tak se to prohloubilo.On by vám stejně vysvětlil po své ze jsem opravdu k ničemu. Nikdo by mi to na něj neveril, na ostatní je on mily a usměvavý. Každý říká jaký on je zlato…

• Nahlásit
  • Citovat
5915
24.4.20 09:21

Působí to na mě, jak kdyby byl nějakej vyhořelej a na tobě si vše vybíjel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11665
24.4.20 09:22
@terien píše:
Jenže on takový určitě nebyl. Změnil se až po dítěti, víš :lol:

Máš pravdu, už to píše

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek