Jsem mu lhostejná?

Anonymní
10.8.20 22:55

Jsem mu lhostejná?

Přítel odjel v sobotu s partou za turistikou. Já s nimi jezdit ze zdravotních důvodů nemůžu, nezvládla bych to. V sobotu mi vůbec nenapsal, že dojeli. Prosila jsem mu, aby mi napsal po příjezdu na místo, i se připomněla zprávou. Ale žádná reakce. Nechci mu to teď vyčítat, chci si o tom promluvit až přijede. Není to prvně, co zapomněl, ale vždycky, když jsem se připomněla, reagoval, tentokrát ne.
Ráda bych slyšela názory, jak reagujete, když vám váš partner nenapíše, když dojel.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18195
10.8.20 22:59

Taky by me to štvalo, člověk je pak ve stresu, jestli dojeli v pohodě. Me se chlap vzdycky hlásí i průběžně po cestě a když dojede tak volá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.8.20 23:04
@Kriss Tina píše:
Taky by me to štvalo, člověk je pak ve stresu, jestli dojeli v pohodě. Me se chlap vzdycky hlásí i průběžně po cestě a když dojede tak volá.

Upřímně závidím! Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
3059
10.8.20 23:04

Kolik ti je!??? Nejhorší jsou STÍHAČKY, věř mi.. tím si spolehlivě odradíš každého..
hele, buď v klidu… jel tam a TY si zařiď své aktivity (!!) kino, kámošky, tanec, prostě co tě baví! hlavně neseď doma..
děti nemáte, že? tak ze sebe nedělej Vlastu :mrgreen: ;)
věř mi, PS : Nezapomněl! prostě ho nebaví mít doma raketu středního doletu!!
najdi si aktivity, které zdravotně zvládneš a vzmuž se :-) jinak to dobrý nebude.. pa

Příspěvek upraven 10.08.20 v 23:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27117
10.8.20 23:06
@Anonymní píše:
Přítel odjel v sobotu s partou za turistikou. Já s nimi jezdit ze zdravotních důvodů nemůžu, nezvládla bych to. V sobotu mi vůbec nenapsal, že dojeli. Prosila jsem mu, aby mi napsal po příjezdu na místo, i se připomněla zprávou. Ale žádná reakce. Nechci mu to teď vyčítat, chci si o tom promluvit až přijede. Není to prvně, co zapomněl, ale vždycky, když jsem se připomněla, reagoval, tentokrát ne.
Ráda bych slyšela názory, jak reagujete, když vám váš partner nenapíše, když dojel.

A oni nějak riskují život nebo co? U nás je samozřejmost se ozvat, když někam daleko jedeme. Ale na druhou stranu, přejet auto ho může před naším domem. Když já budu třeba v práci. To se mi každou hodinu nehlásí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1921
10.8.20 23:08

Předpokládám, že se tu tas strhne něco o stíhačkách… Za mě to teda stíhání není, jsme s mužem zvyklí dávat si vědět, když jedeme někam zvlášť :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3059
10.8.20 23:11

@yocheved je to Stíhání!!
nemají děti, jel na párty.. můj muž i já jezdíme.. i na více dní.. fakt se nestíháme a dost by nás to oba nasralo… prostě je nám k 50, jsme spolu skoro 20 let a fakt víme, že láska a rodina není o tom každých pár hodin hlásit POLOHU!! naopak to působí velmi kontraproduktivně a myslím, že dlouholetá partnerství jsou právě o tom, že nekontrolujeme, kdo kde právě je.. prostě je tam, kde teď je. tečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27117
10.8.20 23:14
@Lucy75 píše:
nemají děti, jel na párty.. můj muž i já jezdíme.. i na více dní.. fakt se nestíháme a dost by nás to oba nasralo… prostě je nám k 50, jsme spolu skoro 20 let a fakt víme, že láska a rodina není o tom každých pár hodin hlásit POLOHU!! naopak to působí velmi kontraproduktivně a myslím, že dlouholetá partnerství jsou právě o tom, že nekontrolujeme, kdo kde právě je.. prostě je tam, kde teď je. tečka.

A jak to dělali před 30 lety, kdy telefon součástí domácnosti ani nebyl. To muselo být utrpení. Dnes jdu na záchod a náhodou nezvednu telefon. Babi je celá na větvi, jestli mi něco není. Nebo dostanu kázání, že se mi nikdo nedovolá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18195
10.8.20 23:19

@Lucy75 to neni stíháni, ona nechce vedet kde je, s kym je, co dela, ale staci treba prostý smajlik na dukaz toho ze je druhy ok. Ja to beru ze je to spis nezodpovědné nedat tomu druhemu vedet, kdyz doma trne hruzou. Ze se nazajimas o sve blizke a je ti fuk kde jsou a jestli jsou nazivu, je tvoje vec. My si treba s chlapem píšeme porad i v průběhu normalniho dne, me to naopak prijde, ze tomu cloveku na me záleží a chce vedet jak se mam a jestli sem v pohode, nebyla bych s nikym, kdo se cely víkend neozve a ani mi neprijde zodpovedne o sobe nedat vedet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3059

@Russet njn, zlato, ale dnes jsou ty mobily, no
jestli pak to není vlastně prokletí…

Já hlasuji i v manželství - partnerství - pro jistou míru AUTONYMITY,, to není nic proti rodině či dětem.. jen máma někdy někam jde/jede, i táta jde/jede a mohou to být nejen hodiny -ale i dny.. a proč ne??
naopak to působí očistně!!
týden odloučení je luxus.. zkuste to, nezpovídejte se.. dejte si více svobody.. dnes jsou vztahy tak pod mobilní kontrolou, že se rozpadají tak lehce.. to je taková škoda.. chce to jen víc tolerance, nadhledu… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2312

Pokud by mu vadilo se ti ozývat, mohl by ti to říct na rovinu. Ne odkývat a záměrně to neudělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4529
10.8.20 23:20
@Lucy75 píše:
nemají děti, jel na párty.. můj muž i já jezdíme.. i na více dní.. fakt se nestíháme a dost by nás to oba nasralo… prostě je nám k 50, jsme spolu skoro 20 let a fakt víme, že láska a rodina není o tom každých pár hodin hlásit POLOHU!!naopak to působí velmi kontraproduktivně a myslím, že dlouholetá partnerství jsou právě o tom, že nekontrolujeme, kdo kde právě je.. prostě je tam, kde teď je. tečka.

Naopak to někdy může být vyloženě kontraproduktivní (69 - misionář - na pejska - misionář), ne každý vztah tu upřímnost ustojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3059
10.8.20 23:23

@Kriss Tina kolik hodin? jak bys to dělala v roce 1980!??? není to fuckt zbytečné??? ;) zkus to
je to očistné
někdy se vykašlat na Kontrolu
já když chtěla v 17 dát svému klukovi vzkaz, kde jsem, tak jsem to napsala na lístek pod naši rohožku, a bud to našel, nebo nenašel
a taky jsme se z toho neposr…li
a dnes jsou všichni posednutí kontrolou místa pobytu… smutné..
vlastně horší než státní bezpečnost!!
všem vám přeji více svobody a tolerance ve vztazích :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3059
10.8.20 23:26

@Pedro 00 :mrgreen: no very fun
doufám, že jsi pobavil sám sebe.. já jsem měla celkem zásadní myšlenku o jakési základní osobní integritě… ANO, také si dáváme o sobě s manželem o sobě info, ale pokud vím, že někam jel, nebo já, tak se fakt celé dny v klidu tolerujeme a nestíháme…
je to MOR ty mobily… otročina :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mišu G
10.8.20 23:31

My se taky jeden druhému nehlásíme. Muž odjel minulý týden ve středu na ryby, ve čtvrtek volal, že chytil obrovskou štiku a v sobotu přijel, hotovo. My si ale obecně nepíšeme ani nevoláme, jen výjimečně, když třeba potřebuji, aby něco po cestě z práce koupil (bydlíme na konci světa), prostě jen organizačně. Pro nás jsou ty mobily spíš za trest. Ale máme štěstí, že jsme se v tomhle takhle sešli. Chápu, že pokud to máš, zakladatelko, nastavené jinak, tak Ti to vadí. Zkus ho nejprv pochopit, že to nedělá naschvál, prostě pro něj ten telefon je asi taky spíš za trest. Napíše třeba druhý den. Já bych to nehrotila, fakt. A rozhodně bych kvůli tomu nedělala scény :roll: Snažila bych se mu vysvětlit, proč je pro mě důležité, aby se ozval, třeba, že mám starost, a že by mě to moc potěšilo, ale pokud to i nadále nebude dělat, tak bych z toho trágu nedělala :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama