Jsem na vše už stará?

Anonymní
25.12.20 18:43

Jsem na vše už stará?

Ahoj holky, bylo mi 39, jsem sama s ctyrletou dcerou.. najednou mi připadá, ze jsem stará, příští rok 40, ze už mě nic hezkého nemůže potkat, Vánoce travim s malou u rodičů.. je tu někdo v podobném věku, kdo má stejně pocity, ze zájem mužů už nebude, protože mužům se zkratka líbí mladé ženy? Mám ještě nějakou šanci? Nebo patřím už do starého železa? Mám šanci aby mě ještě něco hezkého potkalo? Nikdy jsem nebyla vdaná, na chlapy mám smůlu, asi bych to měla zabalit ale pořad tak nějak doufám…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
788
25.12.20 18:45

Ne, nemám. Takové pocity. Naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9063
25.12.20 18:48

Nejsi stará, ani mladá. Dítě naštěstí máš, chlapa taky určitě najdeš. Neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
25.12.20 18:52

Jasne ze mas. Ve 40 nejsi stara na nic. Každý chlap v tvem veku netouzi po dvacítce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
731
25.12.20 18:52
@Anonymní píše:
Ahoj holky, bylo mi 39, jsem sama s ctyrletou dcerou.. najednou mi připadá, ze jsem stará, příští rok 40, ze už mě nic hezkého nemůže potkat, Vánoce travim s malou u rodičů.. je tu někdo v podobném věku, kdo má stejně pocity, ze zájem mužů už nebude, protože mužům se zkratka líbí mladé ženy? Mám ještě nějakou šanci? Nebo patřím už do starého železa? Mám šanci aby mě ještě něco hezkého potkalo? Nikdy jsem nebyla vdaná, na chlapy mám smůlu, asi bych to měla zabalit ale pořad tak nějak doufám…

Ano, jsi stará bába nad hrobem. To jsou na Vánoce zase otázky. :mrgreen: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.12.20 18:53

Zkus hlavně takto neuvažovat, protože pokud tskto premyslis, tak přesně tak to i bude 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.12.20 18:54
@Anonymní píše:

Nesmysl, zrovna vedle je muž 42, který hledá partnerku i s dítkem ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12485
25.12.20 18:55

Sorryjako za upřímnost, ale už jsi opravdu stará vykopávka… Sice to asi není hezký, ale my mladí kluci /52/ jsme zvyklí říct to rovnou a na férovku… :pankac: 8) :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 18:55
@DoktorkaZorkaHorká píše:
Nesmysl, zrovna vedle je muž 42, který hledá partnerku i s dítkem ;).

No ale ten chce určitě nějakou 35 max… nebo jsou muži co chtějí i ženy kolem 40?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 18:56
@Kriss Tina píše:
Jasne ze mas. Ve 40 nejsi stara na nic. Každý chlap v tvem veku netouzi po dvacítce :lol:

Snad mas pravdu.. i když mi to tak připadá

• Citovat
  • Nahlásit
3684
25.12.20 18:56

Já bych tě ráda nějak povzbudila. Nicméně mám tedy pocit, že od 35 let výš se možnosti ženy ohledně pozornosti (která by mohla vést k nějakému slibnému dlouhodobému vztahu, ne takové ty flirtovačky vedoucí max. tak k sexu a jednu noc) od mužů, kteří by se líbili té ženě, začínají snižovat raketovou rychlostí, plus teda fajn muži přiměřeného věku jsou buď zadaní nebo mají za sebou rozpadlé vztahy (s tím se dost často pojí bebíčka, co si potřebujou hojit v dalším vztahu) a nějaká ta dítka. Za mě moc komplikací.
Asi bych jako pozitivní viděla to, že si můžu ten život zařídit po svém, nezávisle na dalším dospělém člověku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8419
25.12.20 18:57
@Anonymní píše:

Stará? a co bud s říkat až budeš v důchodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13389
25.12.20 18:58
@bse.pedro píše:
Sorryjako za upřímnost, ale už jsi opravdu stará vykopávka… Sice to asi není hezký, ale my mladí kluci /52/ jsme zvyklí říct to rovnou a na férovku… :pankac: 8) :P

Taky aplikujes vzorec vek chlapa : 2 + 6 = vek partnerky? :lol: :lol: :lol:

Zakladatelko, 39 dnes neni zadny vek :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
25.12.20 18:59
@Anonymní píše:

Každá žena je hezká v každém věku, záleží jak to dáváš najevo. Pokud se cítíš sebejistě, a jsi spokojená sama se sebou, uvidíš že někdo zájem mít bude. Jdi ženská v těch nejlepších letech, tak si užívej že dítko už máš, a neřeš kraviny. Prostě ber život s nadhledem, nadechni se otoč se k zrcadlu sa řekni si : Jsem kus krásné a sebejisté ženy… Říkej si to každý den ráno když vstanes a večer před spaním… 39 let je. oč krásný věk. A myslím si, že jsi tak akorát na to aby v tobě chlapi viděli kus krásné a šťavnaté ženy 🤩

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.12.20 19:00
@Anonymní píše:
No ale ten chce určitě nějakou 35 max… nebo jsou muži co chtějí i ženy kolem 40?

Opět nesmysl. Mám kolem sebe několik holek přes 40, co mají stabilní vztahy s mladšími partnery. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat