Zůstaly jste?

Anonymní
25.12.20 13:37

Zůstaly jste?

Ahoj, má smysl zůstávat v manželství kvůli dětem? Můžou v tom být oba „šťastní“? Zajímají mě vaše zkušenosti…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5679
25.12.20 13:41

Ne, deti tu atmosféru doma vycítí, nejsou blbý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
491
25.12.20 13:42

Nevim kde se to porad bere. Hlavne kvuli detem neudrzovat vztah pokud je na houby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18941
25.12.20 14:03
@mackA159 píše:
Ne, deti tu atmosféru doma vycítí, nejsou blbý.

To je nesmysl. Pokud jsou dva spolu schopni fungovat jako rodiče a nejsou doma hádky, tak je to pro děti lepší. To je jen alibismus rodičů, že děti v tom žít nechtějí. Kadý normální dítě chce mít rodiče pohromadě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 14:05

@Janli to není pravda, já se modlila každý vecer, ať nemáme společnou večeri. Ta atmosféra je fakt citit. Když se jeden odstěhoval a viděli jsme se jen o víkendu bylo mi hned lépe… bylo mi 10

• Citovat
  • Nahlásit
18941
25.12.20 14:09
@Anonymní píše:
@Janli to není pravda, já se modlila každý vecer, ať nemáme společnou večeri. Ta atmosféra je fakt citit. Když se jeden odstěhoval a viděli jsme se jen o víkendu bylo mi hned lépe… bylo mi 10

Já mám opačnou zkušenost a nejen já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.20 14:12
@Anonymní píše:
@Janli to není pravda, já se modlila každý vecer, ať nemáme společnou večeri. Ta atmosféra je fakt citit. Když se jeden odstěhoval a viděli jsme se jen o víkendu bylo mi hned lépe… bylo mi 10
Úplně stejně. Jako dítě jsem si nejvíc přála, ať se rozvedou. Mně se ulevilo až když jsem se vdala. Zůstali spolu.
  • Citovat
  • Nahlásit
29182
25.12.20 14:13

Kvůli dětem byste měli zvážit, jestli vaše problémy řešitelné jsou a kdyžtak to řešit. Zůstávat v nefunkčním vztahu jen kvůli dětem dlouho nevydrží. Stačí, když se někdo z páru zamiluje do jiné osoby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Everyone
25.12.20 14:15

Proboha, odejdii! Právě už kvůli těm dětem!

Moje matka takhle zůstala s mým otcem, mam z toho doteď pomalu ve 40 silna traumata.Co jsem viděla a zažila léta letouci.

• Citovat
  • Nahlásit
3670
25.12.20 14:17

Zůstala jsem kvůli dětem. A nijak zvlášť toho nelituju. Ale chlapovi jsem teda taky dala šanci. Poslední.

Příspěvek upraven 25.12.20 v 14:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
@Janli píše:
Já mám opačnou zkušenost a nejen já.

Hlásím se k těm, co si přáli rozvod rodičů. Taky mi bylo řečeno, že vlastně za jejich společný trápení můžu já. Jako bych to nějak mohla ovlivnit. Zajímavý, že já byla to dítě, který muselo mít oba rodiče a můj bratr ne. Když se rozvedli, já už byla vdaná, on byl ještě na základní škole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
@Janli píše:
To je nesmysl. Pokud jsou dva spolu schopni fungovat jako rodiče a nejsou doma hádky, tak je to pro děti lepší. To je jen alibismus rodičů, že děti v tom žít nechtějí. Kadý normální dítě chce mít rodiče pohromadě.

Rodice s bokovkami? Nebo 20 let zůstanou bez partnerů? Bezva příklad pro děti, byt ve vztahu s někým, s kým vlastně být nechci jen kvůli nim. Vycházet jako rodiče spolu můžou aniž by spolu bydleli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Everyone
25.12.20 14:21

@Janli
Ano, přirozenost dětí je mít oba rodiče doma.

Bohužel skutecne neznám nikoho, jehož rodiče by spolu v pohodě bez nehod zůstali jen kvůli dětem.
Ono to totiž nejde.Bud oba jsou par fungující, nebo par nejsou.
Spolubydlící je možné jen v nižším věku.

• Citovat
  • Nahlásit
7834
25.12.20 14:23

Jako dítě vyrůstající v tomto prostředí, hlasuji pro rozvod.
Naši spolu byli a tento rok kdy jim je před 60 se rozvedli.
Kdy jsme už více jak 15 let pryč z hnízda.
Děcko to pozná, není ta atmosféra příjemná.
Ale zase nevím jaké by to bylo, kdyby se rozvedli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6698
25.12.20 14:31
@Anonymní píše:

Mám opačnou zkušenost. Hrozně jsem nechtěla, aby se naši rozvedli. I přes hádky, dusnou atmosféru. Asi to má každé dítě jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat