Jsem těhotná, ale potrat nechci!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mikola
Povídálka 25 příspěvků 11.07.11 12:10
Jsem Těhotná !!! Ale Potrat NECHCI !!!!

Ahoj je mi 15let za 2měsíce 16,a jsem těhotná oba jsme to chtěli s přítelem on byl moc stastný kdyz jsem mu to rekla i já byla jenže moje máma říkala že jestli budu vtOm .. dá me na potrat jenže já nechci jsem moc verící a jít na potrat ? néé to bych nikdy neudelala já s pritelem to dítě chceme a moc ! máma to jeste neví ze jsem tehotná bojím se jí to ríct nemzu jit na potrat a ani nechci musela by me zabít :-(( .. co mám delatt ?? musel by to doktor udelat kdyby máma rekla ze chce abych sla na potrat muj nazor ze to nechci by ho nezajimal ?? :cry:

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
pipiinka
Extra třída :D 10596 příspěvků 11.07.11 12:13

ahoj,pokud ti je vice jak 15nact ,tak o tehu rozhodujes sama a mamka s tim nic neudela.Jen neni to trosku brzy?Mate zazemi?Co skola?
Ja mam tedy dceru v17ti,tak vim,ze je to ze zacatku vse tezke ale zvladnout se da vse.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 11.07.11 12:15

Tak pokud je dítě chtěné a plánované, předpokládám, že jsi sama za sebe zodpovědná, dokážeš se sama o sebe postarat a nebydlíš u rodičů - tak to matce může být jedno, ne?

Alice19761
Neúnavná pisatelka 17745 příspěvků 11.07.11 12:16
Mikola píše:
Ahoj je mi 15let za 2měsíce 16,a jsem těhotná oba jsme to chtěli s přítelem on byl moc stastný kdyz jsem mu to rekla i já byla jenže moje máma říkala že jestli budu vtOm .. dá me na potrat jenže já nechci jsem moc verící a jít na potrat ? néé to bych nikdy neudelala já s pritelem to dítě chceme a moc ! máma to jeste neví ze jsem tehotná bojím se jí to ríct nemzu jit na potrat a ani nechci musela by me zabít :-(( .. co mám delatt ?? musel by to doktor udelat kdyby máma rekla ze chce abych sla na potrat muj nazor ze to nechci by ho nezajimal ?? :cry:

Mohu mít dotaz?Kolik je přítelovi?

Tedy jestli tohle všechno neni hoax :think: !

Mikola
Povídálka 25 příspěvků 11.07.11 12:16

Ahá takže když mi bude 16 až za 2měsíce tak rozhoduje ona ? to ale nemuže ne ? vždit je to moje dítě :(( .. puvodne jsem mela jít na ucnák obor pečovatelka jenomže se stalo tohle a já to nechci dát pryc ´:(( a prítel chodí do práce vydelává mesícne pres 20.000kč nekdy i víc ..takže bysme to zvládli .. jenom nevím co s mámou :((

cher
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.11 12:17
Mikola píše:
Ahoj je mi 15let za 2měsíce 16,a jsem těhotná oba jsme to chtěli s přítelem on byl moc stastný kdyz jsem mu to rekla i já byla jenže moje máma říkala že jestli budu vtOm .. dá me na potrat jenže já nechci jsem moc verící a jít na potrat ? néé to bych nikdy neudelala já s pritelem to dítě chceme a moc ! máma to jeste neví ze jsem tehotná bojím se jí to ríct nemzu jit na potrat a ani nechci musela by me zabít :-(( .. co mám delatt ?? musel by to doktor udelat kdyby máma rekla ze chce abych sla na potrat muj nazor ze to nechci by ho nezajimal ?? :cry:

Dočetla jsem až tam- oba jsme to moc chtěli a dál už teda nečtu. Určitě máte oba ukončené vzdělání, práci, dítě uživíte a nabídnete mu po psychické a fyzické stránce vše, co potřebuje a určitě nebudete spoléhat na dávky státu. Pak je to super :palec: a není nad plánované rodičovství :palec: Jinak samozřejmě nejsem pro potrat, ale když čtu, že 15-tka nebo 16-tka napíše, že dítě chtěla, tak je mi na nic :zed: :zed:

Mikola
Povídálka 25 příspěvků 11.07.11 12:17

prítelovi je 20 do práce chodí vydelává dost takže by se onas dokazal postarat a já onej ..

pipiinka
Extra třída :D 10596 příspěvků 11.07.11 12:19

nene uz od 15ti rozhodujes ty a dr ma tez povinnost mlcet,takze mamine ani nic bez tveho souhlasu rict nemuze.
Zkus treba s pritelem jit za mamkou a reknete ji to oba

pipiinka
Extra třída :D 10596 příspěvků 11.07.11 12:21
Anonymní píše:
Mikola píše:
Dočetla jsem až tam- oba jsme to moc chtěli a dál už teda nečtu. Určitě máte oba ukončené vzdělání, práci, dítě uživíte a nabídnete mu po psychické a fyzické stránce vše, co potřebuje a určitě nebudete spoléhat na dávky státu. Pak je to super :palec: a není nad plánované rodičovství :palec: Jinak samozřejmě nejsem pro potrat, ale když čtu, že 15-tka nebo 16-tka napíše, že dítě chtěla, tak je mi na nic :zed: :zed:

Ono mas pravdu ze to trosku nezodpovedne je,ale ja mam treba co rikat,otehotnela jsem pres HAK,a mimco jsem se rozhodla si nechat a nelituju,navic skolu dodelanou mam ,studuju VS a s pritelem ted uz manzelem jsme 11let

pikola
Generální žvanilka 22020 příspěvků 11.07.11 12:22

Zpetej se zuzkaaa jaký to je.
Já bych do toho nešla. Tvoje představa pouze zš s dítětem mi nepřijde zrovna správná.

K tématu, máma ti to nemůže poručit, ale ráda asi nebude.

Mikola
Povídálka 25 příspěvků 11.07.11 12:22

Ok díky moc :roll: :wink: lepsí asi bude kdyz jí to reknem ..ale trochu pozdeji .. :D

pipiinka
Extra třída :D 10596 příspěvků 11.07.11 12:22

ale v 15ti jsem planovala max skolu a cundry :-D

Gabika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.11 12:24
Anonymní píše:
Mikola píše:
Dočetla jsem až tam- oba jsme to moc chtěli a dál už teda nečtu. Určitě máte oba ukončené vzdělání, práci, dítě uživíte a nabídnete mu po psychické a fyzické stránce vše, co potřebuje a určitě nebudete spoléhat na dávky státu. Pak je to super :palec: a není nad plánované rodičovství :palec: Jinak samozřejmě nejsem pro potrat, ale když čtu, že 15-tka nebo 16-tka napíše, že dítě chtěla, tak je mi na nic :zed: :zed:

To musí byť ale krásny život, keď sa prihodí len to, na čo si dokonale pripravená, čo chceš a čo dlhodobo zodpovedne plánuješ, že? :cert:

Mikola
Povídálka 25 příspěvků 11.07.11 12:25

jojo to takle vetsinou 15leté holky resí me osobne by spís víc bavilo starat se o mimi než lítaní po diskotékach ty si muzu uzít az potom mám casu dost lepsí je mít díte driv nez pozde :nevim:

saiiimona
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 11.07.11 12:26

Pokud dítě chcete a plánovali jste ho, tak určitě víte co děláte! Mamce to oznamte a určitě Tě má ráda, takže to zkousne! Musela Tě něčím postrašit.. I když já být Vámi bych tak nespěchala.

Příspěvek upraven 11.07.11 v 12:28

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama