Jsem těhotná, ale přítel dítě nechce

Anonymní
19.8.20 18:46

Jsem těhotná ale přítel dítě nechce

Ahoj, nejdřív bych chtěla říct že antikoncepci jsem brala pravidelné. Ale co čert nechtěl, jsem těhotná. Ja dítě chci. Přítel mě ale poslal na potrat, dosť ošklivé se se mnou pohádal. Teď jsem se od něho odstěhovala, a jako jsme asi pořád spolu. Přítel říká že mě moc miluje, ale že dítě teď nechce. Já nevím co dělat, jestli mám čekat až se jeho názor změní. Nebo se rozejít, mám teď jak to říct v záloze fajn kamaráda. Který má o mě, i o dítě zájem. Známe se spolu letá, máme podobné názory, on už má dceru se kterou taky skvěle vycházím. Máma mi říká ať do něho jdu, že je mnohém lepší než můj přítel. Ale ja asi toho blbá pořád miluju. Dnes mi přítel napsal, že mu moc chybím ať se k němu vrátím. Když jsem ho zeptala, co dítě tak mi napsal že ho nechce.Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2527
19.8.20 18:48

Rozejít se a věnovat se sobě a dítěti. Hlavně ne monkey branching hned k novému chlapovi. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7231
19.8.20 18:53

Potrat a rozchod. Pauza pár měsíců na srovnání myšlenek a s chladnou hlavou bez dalších úvazků do případného dalšího vztahu.
Pokud chceš dítě, tak ho měj s tím, kdo ho s tebou chce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2881
19.8.20 18:54

Píšeš to jak kdyby ses rozhodovala, zda si máš koupit červený nebo modrý tričko. A chápeš, že se rozhoduješ ohledně tvého zbytku života? ty musíš vědět koho chceš a co chceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5225
19.8.20 18:56

Pošli ho do háje zeleného. Ze se kdyžtak uvidíte u soudu o alimenty. Na novyho kašli taky když nemáš v sobě doreseny vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.20 18:56

@MrsNorris děkuju za rádů, já ale že nechci zůstat samá s dítětem bez žádného chlapa.

• Citovat
  • Nahlásit
537
19.8.20 18:57

Kolik ti je? Zvládneš dítě sama? Uvědomuješ si, co to obnáší?
Tady jde o tvůj budoucí život a to celý. Ne jen týden a když tě mimčo nebude bavit, dát ho na stranu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2527
19.8.20 18:58
@Anonymní píše:
@MrsNorris děkuju za rádů, já ale že nechci zůstat samá s dítětem bez žádného chlapa.

Přeskakováním od jednoho chlapa ke druhému, případě odchody a návraty k tomu prvnímu si přesně takovou budoucnost plnou ztroskotaných vztahů připravuješ.

Taky si myslím, že schopnost být chvíli sám je známkou dospělosti. Tyhle závislosti na „bytí ve vztahu“ jsou většinou prokletím jejich nositelů - zejména nositelek.

Příspěvek upraven 19.08.20 v 18:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2881
19.8.20 18:59
@Anonymní píše:

tak si nabrkni prvního, co potkáš. Jako super!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.20 18:59

@JancaS84 díky za rádů, já si říkám jestli nemám počkat do porodu. Třeba až přítel dítě uvidí změní názor.

• Citovat
  • Nahlásit
19822
19.8.20 19:01

Prvního pošli do háje když se neumí postavit čelem k problému, no a u drhého promysli jestli s ním chceš být protože ho máš ráda a nebo kvůli dítěti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.20 19:02

@Uiii 25,myslím že dítě samá zvládnu. Jo uvědomuju si to, trochu mě to děsí ale myslím že to zvládnu.

• Citovat
  • Nahlásit
2881
19.8.20 19:03
@Anonymní píše:
@Uiii 25,myslím že dítě samá zvládnu. Jo uvědomuju si to, trochu mě to děsí ale myslím že to zvládnu.

píšeš, jak 16 letá 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2101
19.8.20 19:03

Poslechni svou mamu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7949
19.8.20 19:04

Další zázračné otěhotnění přes antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama