Jsem totálně na dně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 23:41
Jsem totálně na dně

Ahoj holky…
Píši sem s nadějí, že snad někde najdu spřízněnou duši. V posledním roce se toho přihodilo tolik, že by to snad vydalo na celý zpackaný život.

Starám se o matku, která pro mne nikdy matkou nebyla, ale onemocněla rakovinou. Vše je na mně.

Byla jsem málem zabitá a znásilněná chlapem, kterého právě pustili z vazby, neboť tam chudák byl už rok a stále čekám na soud.

Našli mi mnoho onemocnění (epilepsii, celiakii, štítnou žlázu, vředy a crohna), dále závažné onemocnění gynekologické, kdy jdu za týden na velkou operaci.

Díky všemu už nemůžu mít dítě a adopce nepřipadá v úvahu.

Je toho moc, nemáte nějakou skupinu, kde se člověk může vykecat? Vždy jsem byla zvyklá podporovat ostatní, ale teď potřebuju podporu taky a nějak nevím jak a kde…

Reakce:
kelynka
Kelišová 6756 příspěvků 09.10.14 23:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky…
Píši sem s nadějí, že snad někde najdu spřízněnou duši. V posledním roce se toho přihodilo tolik, že by to snad vydalo na celý zpackaný život.

Starám se o matku, která pro mne nikdy matkou nebyla, ale onemocněla rakovinou. Vše je na mně.

Byla jsem málem zabitá a znásilněná chlapem, kterého právě pustili z vazby, neboť tam chudák byl už rok a stále čekám na soud.

Našli mi mnoho onemocnění (epilepsii, celiakii, štítnou žlázu, vředy a crohna), dále závažné onemocnění gynekologické, kdy jdu za týden na velkou operaci.

Díky všemu už nemůžu mít dítě a adopce nepřipadá v úvahu.

Je toho moc, nemáte nějakou skupinu, kde se člověk může vykecat? Vždy jsem byla zvyklá podporovat ostatní, ale teď potřebuju podporu taky a nějak nevím jak a kde…

posilam moc sil, drz se :andel: :hug:

ChochaR
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 2 inzeráty 09.10.14 23:58

Moc mě mrzí co tě v životě potkalo… Někdy je jeden život na jednoho člověka až moc…klidně mi napiš soukromou zprávu…držím ti pěsti :hug:

Pesee23
Závislačka 3831 příspěvků 10.10.14 01:12

Klidne napis soukromou :hug:

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 10.10.14 01:57

Je až neuvěřitelné, co jednoho člověka za život potká. Musíš věřit že bude líp, určitě i na tebe čekají hezké okamžiky, něco, co tě znovu postaví na nohy a pro co budeš mít sílu a chuť žít.
Ty jsi ten, kdo má sílu říct : Takhle ten můj životní příběh neskončí. Jde pouze o nový začátek. :srdce: :kytka: :mavam:

Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 10.10.14 06:26

Někdy si člověk musí projít mnoho zkouškami, než najde svůj klid a pohodu.. Určitě se všechno obrátí a budeš mít spokojenej život.. Nepřestávej věřit a doufat :hug: :kytka:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33969 příspěvků 10.10.14 06:58

Všechno to špatné se jednou obrátí v dobré a nepřestávej věřit. Klidně napiš sz :kytka:

Marcam
Kelišová 5093 příspěvků 10.10.14 08:55

Ahoj tohle jsou pravé problémy, přeji pevné nervy at vše se v dobré obrátí :srdce: :hug: hlavně at ti dobře dopadne ta operace :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.14 09:11

Acho jo..přítel chce druhé dítě a já si ve 25 říkám jak jsem ještě mladá, ale když tak vidím kolem a kolem, jaké jsou nemoce a problémy, možná by bylo lepší si to druhé dítě raději udělat dřív :nevim:

Zažila sis toho teda dost..Matka odejde, vzpomínky na toho haj.la snad taky..Drž se :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >