Jsem trans?

27.3.20 23:48

Jsem trans?

Ahoj, jsem 15tiletá holka, ale někdy mi to tak nepřijde… Hraju PC hry, miluju sci-fi a fantasy, nejčastěji nosím džíny a košile. Takhle to spíš zní, jako kdybych byla lesba, ale to právě že nejsem, přitahují mě jenom muži. Ale já si nejsem úplně jistá, jestli se cítím dobře v mém těle. Jako je sice pravda, že když jsem byla malá, hrála jsem si s panenkama, barbínama, atd. ale pak je tu ještě to, že vždycky, když jsme si s kamarádkami hráli třeba na rodinu nebo na nějaký film, tak jsem byla kluk. Já si prostě strašně ráda hrála na kluka, ze srandy jsem se tak i oblékala, ale jako malá jsem tomu nevěnovala žádnou pozornost, prostě jsem si připadala jako „klučičí holka“. Čím jsem ale starší, začínám být nejistější ohledně mého těla. Mně se totiž absolutně nelíbí ženské tělo. To sice znamená, že nejsem nejspíš na holky, ale co když jsem teda trans na kluky? Ach jo, připadá mi trapný to takhle tady vypisovat, ale já mám z toho teď fakt depku ???? Ono by mi to ani tolik asi nevadilo, ale tady jde taky hlavně o to, že měřím pouze 150 cm, takže prostě kluk být nemůžu ???? Nemáte někdo s tím třeba nějaké zkušenosti? Když se mi nelíbí moje prsa, znamená to hned, že bych se líp cítila v klučičím tělě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4075
27.3.20 23:54

Nejseš trans, jseš jen ovlivněná LGBT propagandou, za pár let tě to přejde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 00:05

Me uz je teda 28. Od mala jsem si hrala s auticky, panenky mel bracha :lol: PC hry jsou mym velkym konickem, pravidelne jsem organizovala LAN party pro kamarady. Idealni kniha/film je pouze zanru scifi nebo fantasy. Leta jsem hrala volejbal, kde bylo 95 % kluku, takze vetsina mych kamaradu byli kluci. Ale v zivote by me nenapadlo, ze bych kvuli tomu nebyla zena. A v puberte se snad nikomu nelibi vlastni telo, aspon jsem nikoho takoveho nepoznala, s tim jake je, se clovek nauci zit casem ;) Takze klid, niceho bych se nebala :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
1228
28.3.20 00:06

V tvem veku jsou tyto pochyby normalni. Nic to znamenat nemusi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
28.3.20 01:20

Na jednu stranu jsou takové pochyby normální, ale na tu druhou trans klidně můžeš být. Mám ve své blízkosti jednoho muže, který se narodil jako dívka a taky není vysoký, měří něco kolem 160 cm a z toho co říkal existují i mnohem menší. Pokud tedy budeš cítit, že jsi kluk, tak věř že je to u nich normální. :) Mimochodem, ten známý žije s partnerem - biologickým mužem a už má po všech operacích možných v ČR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
28.3.20 01:54

@MartinKa36 :palec: :palec: :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk: souhlas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13038
28.3.20 02:09

Jsi normální dospívající člověk. Nelep na sebe nálepky, snaž se poznat sebe samu a neptej se cizích lidí co jsi.

A hlavně se uč mít ráda sebe sama - v libovolné velikosti - včetně toho, že se ti holt tělo bude proměňovat.

Jinak ne - to co popisuješ nezní jako transexualita, spíš jako směs nejistoty, nedostatku sebevědomí a nedostatku sebepřijetí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
28.3.20 09:17
@blackrose123 píše:
Ahoj, jsem 15tiletá holka, ale někdy mi to tak nepřijde… Hraju PC hry, miluju sci-fi a fantasy, nejčastěji nosím džíny a košile. Takhle to spíš zní, jako kdybych byla lesba, ale to právě že nejsem, přitahují mě jenom muži. Ale já si nejsem úplně jistá, jestli se cítím dobře v mém těle. Jako je sice pravda, že když jsem byla malá, hrála jsem si s panenkama, barbínama, atd. ale pak je tu ještě to, že vždycky, když jsme si s kamarádkami hráli třeba na rodinu nebo na nějaký film, tak jsem byla kluk. Já si prostě strašně ráda hrála na kluka, ze srandy jsem se tak i oblékala, ale jako malá jsem tomu nevěnovala žádnou pozornost, prostě jsem si připadala jako „klučičí holka“. Čím jsem ale starší, začínám být nejistější ohledně mého těla. Mně se totiž absolutně nelíbí ženské tělo. To sice znamená, že nejsem nejspíš na holky, ale co když jsem teda trans na kluky? Ach jo, připadá mi trapný to takhle tady vypisovat, ale já mám z toho teď fakt depku ???? Ono by mi to ani tolik asi nevadilo, ale tady jde taky hlavně o to, že měřím pouze 150 cm, takže prostě kluk být nemůžu ???? Nemáte někdo s tím třeba nějaké zkušenosti? Když se mi nelíbí moje prsa, znamená to hned, že bych se líp cítila v klučičím tělě?

V tvém věku jsou tyhle úvahy normální a vůbec to neznamená, že bys byla transka. Nenech se ovlivnit mediální masáží LGBT komunitou a gender úvahami. Trošku mi to připomíná mediky, kteří když zjistí, co vše existuje za nemoci, tak se začnou pozorovat, jestli je náhodou všechny nemají. Dokud o nich nevěděli, byli zdraví jako řípy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
28.3.20 18:39

@Enmamma A když zjistí, že „transka“ je, tak má dál dělat, že není? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
28.3.20 19:01
@Bromelia píše:
@Enmamma A když zjistí, že „transka“ je, tak má dál dělat, že není? :D

Medik občas zjistí, že má i mimoděložní těhotenství. Má dělat, že nemá? Odpověď: Má. Protože je chlap. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
28.3.20 20:11

@Enmamma Takže trans osoby mají podle tebe zůstat původním pohlavím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
28.3.20 20:44
@Bromelia píše:

Neber ty mé odpovědi tak doslovně. To je přeci na každém, jak se rozhodne. Jen si myslím, že úvahám, že nejsem ten kdo jsem a jsem ten, kdo nejsem, napomáhají média.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4075
29.3.20 20:00
@Bromelia píše:

Na západě je spousta lidí kteří si pod vlivem LGBT propadandy mysleli že jsou transexualové prošly si hormonální léčbou nechali se přeoperavat a pak zjistily, že si skazily život…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
29.3.20 20:38
@MartinKa36 píše:
Na západě je spousta lidí kteří si pod vlivem LGBT propadandy mysleli že jsou transexualové prošly si hormonální léčbou nechali se přeoperavat a pak zjistily, že si skazily život…

přesně tak :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
30.3.20 02:36

@MartinKa36 A to že takoví existují (a je jich mizivé procento) znamená, že do toho nemá jít nikdo? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama