Jsem z toho venku?

Anonymní
20.2.21 20:20

Jsem z toho venku?

Hezky večer. Rozhodla jsem se založit diskuzi a tím Vás poprosit o vaše objektivní názory na moji situaci. Skoro před rokem jsme se rozešli s přítelem, pak se ještě nějakou dobu vídali a spali spolu občas. Moje láska a city k němu tedy neskončily. Já se mu pak těch x měsících rozhodla říct, ze ho furt miluji a ze bych se chtěla k němu vrátit. On to tak necítil a tohle občasné přátelství s výhodami mu vyhovovalo a nechtěl vztah. Bylo mu to ale moc líto, když viděl jak jsem z toho špatná a jak ho miluji. Já věděla, ze musíme tedy utnout kontakt a on taky. Řekl mi, ze chce, abych byla v pořádku a abych se z toho dostala. Ze ho to bolí mě takto vidět. Já jsem pak prožívala hrozně bolestivé období a chodila k psychologovi. Je to přes 3,5 měsíce co proběhl tento poslední rozhovor. Já už měla tak cca 2 měsíce pocit, ze jsem v pořádku, šťastná, ze jsem se z toho dostala. Začala jsem flirtovat s kluky s užívat si to, ze jsem sama. Jenže před par dny nastala naše první interakce po této době a to tak, ze mi olajkoval fotky na sociálních sítích. A musím přiznat, ze od te doby se necítím proste dobře, zase mi naskocil takový nepříjemný pocit a píchlo mě u srdce..a přiznám se, ze jsem i parkrat brecela. A celkově mám pocit, ze nedokážu si nikoho jiného pustit k tělu. A otázka zní, myslíte, ze stále z toho nejsem venku? Mám totiž pocit, ze si to celou dobu nalhavam a to, ze to flirtování lepí mé ještě nezahojene rány. Budu rada za Vaše objektivní názory, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7303
20.2.21 20:45

Nepíšeš, jak dlouho jste spolu byli. Ale 3,5 měsíce po rozchodu mě přijde, že chceš po sobě zázraky :nevim: Je to prostě čerstvé… samozřejmě že to rozhodilo… samozřejmě flirty jsou jen lepení a těžko se to pouští někdo k tělu. Jdeš na to dobře, chce to jen víc času :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
20.2.21 21:12

Psala, že je to skoro rok, co se rozešli..
Ne, ještě z toho nejsi venku, chce to více času… Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
20.2.21 21:19

V podstatě jste si odpověděla sama, nedostala jste se ještě z toho. 3,5 měsíce od posledního kontaktu je krátká doba. Tipuju tak rok, dva…
Lajků od něj si nevšîmejte a buďte k sobě tvrdá - hlavně se vyhněte kontaktu s ním. Znovu by vás to rozhodilo. Občas se taky odměňte novým hadřîkem, účesem, knížkou…za to, jak jste statečná :kytka: Čas léčí, pak už si na něj pomalu ani nevzpomenete…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
20.2.21 21:28

Ten kluk je dost hulvát. Kdyby nebyl, dal by ti pokoj. Já bych ho blokla. Zase tě k sobě tahá, vztah nechce, ale pokoj ti nedá. Je to vůl. Podle mě teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 23:23

Děkuji za názory. Co si myslíte ostatní? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.2.21 23:24
@anupati píše:
Nepíšeš, jak dlouho jste spolu byli. Ale 3,5 měsíce po rozchodu mě přijde, že chceš po sobě zázraky :nevim: Je to prostě čerstvé… samozřejmě že to rozhodilo… samozřejmě flirty jsou jen lepení a těžko se to pouští někdo k tělu. Jdeš na to dobře, chce to jen víc času :palec:

Byli jsme spolu rok a půl.

• Citovat
  • Nahlásit
138
20.2.21 23:38

Řekla bych, že vždycky ho budeš mít nějakým způsobem ráda, když jste se rozešli takhle. Byli jste spolu sice chvíli, ale je to určitá část života, vzpomínky nám navždycky zůstanou, jen se musíš přenést přes to, že je minulost a tak už to zůstane. Co se má stát, to se stane a vy dva k sobě nepatříte. Někdy je to těžké si to připustit. Každopádně už si ho nepouštěj k tělu, sex bude chtít, ale vztah zase ne a ty budeš zase na úplném začátku trápení. Držím palce :hug:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3293
20.2.21 23:44
@Anonymní píše:
Děkuji za názory. Co si myslíte ostatní? :(
Že je někdy moudré spálit mosty…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
21.2.21 04:07

„Mám totiž pocit, ze si to celou dobu nalhavam a to, ze to flirtování lepí mé ještě nezahojene rány…“
Ano, mas dobrou autodiagnostiku. Presne tak to je. Porad ho milujes a porad jsi neskousla ze s Tebou jiz nechce byt.
Jinak co s tim? trebas… -1)cas a nechat to vyhnit. 2)zamilovat se jinde 3) najit si nove prostredi, zajmy konicky a pratele (add 1). 3) zacit si Vazit Sama Sebe nebo 4) dostat poradnou SLEHU do ZIVOTA! :cert: :kytka:
Tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52746
21.2.21 06:46
@Anonymní píše:
Byli jsme spolu rok a půl.

Počkej ještě nejméně půl roku. A nepiš mu, nestýkej se s ním. Ať je brzy lépe. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
21.2.21 10:24

Já myslím, ze je to cerstve a on ze je peknej hajzlik, kterej s tebou proste chce dal spát. Proto ti taky lajkoval ty fotky a nějaký tvoje dobro o fakt nezajímá. Bylo by pro tebe nejlepší si ho všude zablokovat, i když te to asi chvíli bude bolet, ale rozhodne lepší, než se s nim x měsíců až let trápit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat