Zpráva v médiích o neřešeném zneužívání. Jsem zděšená :-(

5140
10.2.10 14:02

Jsem zděšená :-(((

http://www.novinky.cz/…-lekaru.html

Je toto vůbec možné???? 8-o 8-o 8-o 8-o 8-o

Jakto že jsme tak strašně nevšímaví :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:

Chce se mi úplně řvát.A aby dostali jenom 12 let 8-o 8-o 8-o 8-o 8-o kam jsme se to jenom dostali.Jí zkazili celý život a odčiní to 12 lety :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

A toho gynekologa a výchovnou poradkyni bych taky zavřela a dr. zbavili titulu :cry: :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12738
10.2.10 14:07

Natalli,
to já taky. Je to otřesné. Té holčiny je mi úpřímně líto :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2661
10.2.10 14:11

Taky jsem to četla včera na noční . V našem státě se totiž nemůžeme dovolat žádných práv skoro ve všem . Snažila se ,ale nevyšlo jí to.je dobře ,že se to aspoň ted vyřešilo mohlo to trvat i třeba déle i krátce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18313
10.2.10 14:15

Nepalka: přesně tak jak píšeš. Svých práv se tu člověk dovolává dost těžko. Naše demokracie je kříženec té francouzské a americké - z obou jsme si vzali to horší.
Ale když už chceš vyvíjet nějakou aktivitu: nestálo by za to nějakým způsobem podpořit nestátní zařízení pro děti v nouzi - třeba Klokánky? Do téhle aktivity bych šel taky… Jeden z Klokánků mám nedaleko, nějakých 10 minut autobusem MHD…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12142
10.2.10 14:46

Tak to je síla! Když si čtu takové hrůzy, tak se mi chce i brečet. Možná o to víc, že mám 2 dcery…
S tím naším soudnictvím a spravedlností, to nemá cenu komentovat. Akorát bych se emotivně vztekla a začala být velmi sprostá. Škoda, že jsme tak humánní, co se zlořádů týče. Takové .......bych trestala jako ve středověku. Ale co jediné platí na takové pedofilní parchanty (omlouvám se, emoce už začínají fungovat), je to, že spoluvězni nemají takové zmetky rádi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.16 13:23

http://www.blesk.cz/…-poprve.html
A co tohle??? Vyvázla bez trestu a navíc!! Cvičí dál s dětmi!!! A nikomu to nevadí?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama