Létání miminek!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicoletta
Nováček 2 příspěvky 07.02.10 19:41
LÉTÁNÍ MIMINEK!!!!!

Dnes jsem po prvé viděla létání miminek v ve zprávách v televizi,a nevěřila jsem vlastním očím co tam s nima vyváděj!!!
Sama mám dítě a nedokážu si představit,že bych se svou dcerou házela jak s hadrovou panenkou!
Ta, co to vymyslela je totální CVOK!!!A většího BLBA jsem ještě nepoznala.Je to akorád pro ty děti stresujíci a hrozně se bojí!Proč asi přitom brečí…?!Ženský neblázněte a nedělejte to.Nepodporujte ženskou bez mozku!Chudáci děti a lituju ty maminky,které se nechaly unést tím že by jim to mohlo nějak pomoct.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:
cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 07.02.10 19:44

ahoj souhlasím a idioti kdo své děti takto týrají

Uživatel je onlinePetra Z
Hvězda diskuse 53142 příspěvků 07.02.10 19:51

Kde to ukazovali???já to neviděla…

zdenkak
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 07.02.10 19:52

Bude to dneska na ČT1 v pořadu 168 hodin

Uživatel je onlinePetra Z
Hvězda diskuse 53142 příspěvků 07.02.10 19:55

Jojo už jsem to četla na druhé diskusi…

xzuzkax
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.10 20:00

To už hraničí s týráním dětí!!! Lidi co to dělají jsou totální blázni!!! Chudáčci jejich děti :cry:

smeya
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 07.02.10 20:06

tak pro všechny kdo neviděl, našla jsem záznam reportáže na netu http://www.ct24.cz/…sou-zdeseni/

kdo tohle dělá s miminkama podle mě nemá mozek!!!

Jana206
Nadpozemská drbna 27894 příspěvků 07.02.10 20:13

:cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: Bych matky pověsila hlavou dolů mezi futra do průvanu - reportáž jsem neviděla,jen ukázku v televizi..Mimochodem,někde jsem četla,že i běžné letadlo a občasné blbiny,které s dětmi rádi vyvádí tatínkové a děti se smějí,můžou způsobit dyslexie apod.K vůli mikrokrvácení do mozku :mrgreen:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 12153 příspěvků 07.02.10 20:15
Přesunutí diskuse

Prosím o přesunutí diskuse do jednoho tématu, a to sem: https://www.emimino.cz/…minek-37240/

Těchto diskusí se tu najednou vyrojilo nějak moc, v jednom tématu to bude přehlednější :-)

TýnkaK
Závislačka 2616 příspěvků 07.02.10 20:16

Tak jsem na to mrkla a budu koukat na 168čku. To snad ani není možné!!!!!! Za to bych zavírala. Minimálně do blázince! Člověk si neustále dává majzla, aby s dítětem moc netrhnul rychle při oblíkání, přebalování atd a tady s nimi mávají jak s hadrem. I kdyby to nebylo nebezpečné, tak ty děti musí prožívat strach!! Co je na tom přirozeného, jak ta madam povídala, skutečně nechápu! Viděli jste někdy něco takového v přírodě? Tohle dělat gorila v zoo, tak jí to mládě seberou, aby mu neublížila! :cert:

cipisek007
Kelišová 7247 příspěvků 07.02.10 20:17

Je mi špatně :poblion: :poblion: :poblion:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 07.02.10 20:20

..tak mě je při pohledu na ně normálně nevolno strachy..skoro jsem to nedokoukala..Některé „alternativní“ matky jsou mešuge a zkusí kde co - hlavně když to nemá nic společného s medicínou a normálními doktory, tak potom je to nej nej nej.. :nevim:

Tynkka
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 07.02.10 20:22

Ježiši Kriste! Málem jsem to ani nedokoukala a jsem úplně zděšená! Co to je za (promiňte mi to označení) krávu?!?! Vždyť to miminko tam pláče, nemůže se bránit a ona s ním hází jak debilka! Dost drsné, tohle rozhodně s Kubíčkem provozovat nebudu a myslím si, že každá normální maminka taky ne…

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 12153 příspěvků 07.02.10 20:42

Prosím o přesunutí diskuse do jednoho tématu, a to sem: https://www.emimino.cz/…minek-37240/

Těchto diskusí se tu najednou vyrojilo nějak moc, v jednom tématu to bude přehlednější

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama