Jsou kartářky jenom podvod?

11.1.21 22:14

Jsou kartarky jenom podvod?

Ahoj, chci se zeptat, jestli už někdo vyzkoušel nějakou kartarku a zda to tak fakt bylo..popřípadě, jestli to není náhodou nějaký podvod nebo manipulace s vašim životem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
784
11.1.21 22:16

Jistě, že to je jenom podvod, hra se slovy, psychologie, co by to bylo jiného. Černá magie? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4375
11.1.21 22:21

Pochopitelně, co jiného by to mělo být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
11.1.21 22:30

Vloni jsem byla hodne zvedava, mela jsem dost otevrenych cest v zivote. Tak jsem s jednou mluvila po telefonu (doba covidova) a k jedne sla osobne. Obe velmi zname a velmi chvalene, jedna dokonce spolupracuje s kriminalni policii :D Nicmene jsem relativne skepticka.
Telefonicka kartarka mi udelala “vyklad snu” (prakticky dokonala budoucnost) takze jsem ji logicky neverila ani fn :lol: Za nejakou dobu jsem sla k jine, jeji vyklad me nadchnul. Venovala se mi nekolik hodin, bylo to mnohem vice na lidske urovni, byla to holka aktivne praktikujici meditace, jogu, sla z ni uzasna energie a casto jsme se “zakecaly” :P Za ni si jeste nekdy zajdu, hlavne kvuli tomu, ze je na uplne stejne vlne a tim padem od ni prichazely velmi osobni rady (jake techniky praktikovat, jaky druh jogy, jaka dechova cviceni, jak nakladat s urcitymi emocemi apod., jak se vice otevrit), mela obrovsky presah mimo vyklad. Skvela zenska.
Precetla minule zivoty a pak samozrejme klasicky vyklad. Musim objektivne rict, ze obe tyto kartarky udelaly vyklad v zasade velmi podobny az stejny. V urcitych momentech to bylo velmi zarazejici :P Neberu to jako smerovku, ale jsem zvedava, jestli je opravdu mozne, ze neco z toho vyjde. :D

Příspěvek upraven 11.01.21 v 22:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
7517
11.1.21 22:31
@Deniskadeniska píše:
Ahoj, chci se zeptat, jestli už někdo vyzkoušel nějakou kartarku a zda to tak fakt bylo..popřípadě, jestli to není náhodou nějaký podvod nebo manipulace s vašim životem

Nevyzkoušela a ano, je to pochopitelně podvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.21 22:35

@Galitea a jméno kartarky prosim? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
11.1.21 22:39
@Deniskadeniska píše:
@Galitea a jméno kartarky prosim? :D

Pisu soukromou zpravu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29631
11.1.21 22:49
@Deniskadeniska píše:

Naše známá psychiatrička umí s kartami kouzla. Občas to předvádí a je to k neuvěření. Když chce, všichni ji zobou z ruky. :lol:

Oba je teda umí i bez karet, ale s nima je to lepší zábava. :mrgreen:

Když je kartářka šikovná v chladném čtení, svede ledacos. :mrgreen: je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
11.1.21 23:02

Jinak samozrejme netvrdim, ze casto nejde o jasny podvod, nekdy o nejasny podvod :)) Ale nevylucuju neco mezi nebem a zemi.
Jsem hlava otevrena, hodne od malicka pracuju s energiemi, vlastni, jinych… s energiemi a ucinky kamenu (uz snad od svych 10 let jsem to pozorovala), jednu dobu jsem asi rok videla aury lidi, pak to prestalo. Medituju, cvicim jogu, miluju aromaterapie. Mozna jsem na neco proste sensitivnejsi. :) Kazdopadne i pokud jsou karty kravina (byla jsem tam poprve), muzou cloveku pomoct uvedomit si urcite veci, zapracovat na svem postoji, komunikaci… Muze to byt jisty druh terapie :) A nektere to opravdu umi. Odchazela jsem neskutecne nabita a byl to pro me zazitek :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
11.1.21 23:36

Kartářům nevěřit, je to kravina, a ještě předražená. 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
12.1.21 00:42

@Awika předražená? Pokud vím tak je jenom na vás kolik dáte “věštkyni”. Nesmí vám říct částku a ve finále jí nemusíte dát nic, ale je to slušnost. Já jsem se teda s jednou věštkyní o tom bavila a takto mi to vysvětlila a taky to tak bylo když jsem k ní šla. Dělala všemožné výklady, jak už karty tak třeba lógr na který jsem šla třeba já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
12.1.21 01:20

Jasně, že je to podvod, tzv. cold reading, ale…

1. Věř, a víra tvá tě uzdraví
  2. Celá esoterika od počátku sloužila mimo jiné i jako „psychologické poradenství“, stejně jako dnes.

Takže jít k dobré kartářce člověka může hodně nakopnout, nebo mu pomoci se na věc dívat z jiných úhlů. No a pokud bude rozumná, určitě pochopí, když jí řeknete „Hele nech ty karty bejt, jdu jen na pokec“ :-)
Je to služba jako každá jiná, jen člověk musí přemejšlet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
224
12.1.21 01:22
@Dendule1 píše:
@Awika předražená? Pokud vím tak je jenom na vás kolik dáte “věštkyni”. Nesmí vám říct částku a ve finále jí nemusíte dát nic, ale je to slušnost. Já jsem se teda s jednou věštkyní o tom bavila a takto mi to vysvětlila a taky to tak bylo když jsem k ní šla. Dělala všemožné výklady, jak už karty tak třeba lógr na který jsem šla třeba já.

Kdo jí to jako zakáže, aby neříkala částku? Nebo mají nějakej svůj kodex? :-D Já jen že v Delfách měli vyloženě ceník :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
12.1.21 05:35
@Zatimtajnej píše:
Kdo jí to jako zakáže, aby neříkala částku? Nebo mají nějakej svůj kodex? :-D Já jen že v Delfách měli vyloženě ceník :-)

Tak to bych tam nešla ani náhodou ;) asi jim to nezakáže nikdo ale sama mi řekla že věštkyně si prostě nesmí říct částku. Asi to mají takhle mezi sebou nebo to je nepsané pravidlo, těžko říct :) věští i moje blízká známá a ta mi to potvrdila, plus mi dodala, že mě jakožto blízké osobě by věštit ani neměla. Což je těmhle rádoby “podnikatelkám” si myslím že taky jedno :D já si na tu mojí nestěžuju, je skvělá. Poradí, člověk si s ní pokecá, na nic nepospíchá, byly jsme tam 2 ženský a každá jsme měly čas se vypovídat. Na každou otázku mi řekla odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.1.21 06:12

Tak ty televizní rozhodně😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu