Jsou to poslíčci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ivash
Kecalka 139 příspěvků 13.11.10 17:18
jsou to poslíčci

chtěla jsem se zeptat jestli mám poslíčky či ne jsem v 31 tt a už dva dny hlavně v noci na sobě pozoruji divné tlačení až dole, přes den také a navíc se k tomu přidá silná jakoby křeč (nebo rýpnutí), která taky směřuje až dolů i prcek se nějak víc hýbe než obvykle

Reakce:
Kunhuta
Kecalka 116 příspěvků 13.11.10 18:57

ano, pravděpodobně ano, nebo tzv tvrdnutí

Matea
Echt Kelišová 8451 příspěvků 13.11.10 20:07

taky bych řekla že to budou poslíčci :wink: děloha se trénuje na porod

DanMaj
Echt Kelišová 8411 příspěvků 13.11.10 20:29

ano, taky to vidím na poslíčky :palec:

mytri
Kecalka 221 příspěvků 19.11.10 11:56

já jsem ve 35.tt..A mám podobné pocity..spíš mi to příjde jako by mě malá tam dole kopala nebo mě škrábala nechtíky je to jako kdyby mě píchalo několik jehliček..Cítím to tak dva centimetry nad stytkou kostí…A bříško mi taky tvrdne..Myslíte že to jsou taky poslíčci?? :?: :think: A za jak dlouho od poslíčků by se měl rozjet opravdoví porod???Děkuju za odpovědi

Matea
Echt Kelišová 8451 příspěvků 19.11.10 19:41

Já měla u prvního poslíčky už 6 týdnů před porodem. postupně se to stupňovalo, ale rodila jsem na termín :wink: U druhého jsem neměla poslíčky vůbec (nebo aspoň jsem je nezaznamenala).

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 08.06.11 08:26

ahoj, jedná se o poslíčky? v noci mě probudila celkem silná menzrs bolest v podbřišku a břicho bylo jako kámen, trvalo to cca deset minut v kuse, bolest se nezhoršovala, ale byla trvalá, pak to postupně odeznělo.znova jsem usnula a za hodinu to samý zase.pak už byl klid až do rána
všude píší, že poslíčci trvají chvilku a odejdou a zase se vrátí a pořád dokola, ale trvalá bolest deset minut :think: jedná se o poslíčky?jsem 36+6

Kačab
Ukecaná baba ;) 2286 příspěvků 08.06.11 14:16

Ano řekla bych,že to jsou poslíčci.To se děloha připravuje.

Andileklucka@seznam.cz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.11 11:27

Ahojky chtěla jsem se zeptat, mám úplně stejné pocity jako zakladatelka. CS 4 a zítra končím 31. týden. Přejde to a mám se obávat předčasného porodu, docela jsem z toho vyplašená, beru magnezko. A co na to pomáhá? Děkuji za informace :-(

Váš příspěvek
Reklama