Jsou to poslíčci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vertiline
Závislačka 4246 příspěvků 13.06.11 16:18
Jsou to poslíčci?

Ahoj holky, potřebuju poradit. Už od rána mám takovej divnej tlak v podbřišku, občas tam jakoby bodá a někdy to bolí i v břiše. Vždy to přejde a není to pravidelné.
Jsem prvorodička a nerada bych něco zanedbala. Jsou to poslíčci?
Jinak jsem 34+0.
Díky za odpovědi!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 13.06.11 16:22

Můžou to být poslíčci, děloha trénuje a cvičí se na porod, takže tvrdnutí a křeče jsou normální.. S tím, že někdy je to jako silná MS bolest, někdy je to i s křížovýma bolestma, každý to má jinak…
Zkus si dát teplou vanu, mělo by to ulevit, jinak ještě můžeš brát magnézko, takže si dej na týden magnézko aby se ti ulevilo…
Víc neporadím :kytka:

Vertiline
Závislačka 4246 příspěvků 13.06.11 16:29
Monny89 píše:
Můžou to být poslíčci, děloha trénuje a cvičí se na porod, takže tvrdnutí a křeče jsou normální.. S tím, že někdy je to jako silná MS bolest, někdy je to i s křížovýma bolestma, každý to má jinak…
Zkus si dát teplou vanu, mělo by to ulevit, jinak ještě můžeš brát magnézko, takže si dej na týden magnézko aby se ti ulevilo…
Víc neporadím :kytka:

Díky. Magnézko beru už od 18. tt, jinak máme zkrácenej čípek a doktorka říkala, že při velkých bolestech jet do porodky, ale nerada bych plašila zbytečně, zvlášť, když přítel je v práci a porodka je od nás 30 km. Nechtěla bych ho zbytečně z tý práce tahat…

Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 13.06.11 16:33

Zkus si lehnout, dát nohy nahoru a mělo by se to uklidnit, nebo si dej vanu a uvidíš.. ale já si myslím že to jsou poslíčci, že to nic vážného nebude…
Hlavně pak nezapomeň to magnézko vysadit :kytka:

Vertiline
Závislačka 4246 příspěvků 13.06.11 16:52

Neboj, už mi to doktorka říkala, že pak musím vysadit. Mam tam tak akorát ještě na týden a pár dnů a pak už jsme domluvený, že to brát nebudu… :kytka:

burgundy
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 13.06.11 17:02

ahoj, mám přesně to co popisuješ, jsou to poslové :-)
Jinak, ja beru 2-2-2 magnezium denně, a gyndr. mi opakovaně řekla, že to tak budu brát do porodu :nevim:

Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 13.06.11 17:06
burgundy píše:
Jinak, ja beru 2-2-2 magnezium denně, a gyndr. mi opakovaně řekla, že to tak budu brát do porodu :nevim:

Magnézko by se mělo vysadit ve 36tt, protože to potlačuje právě to tvrdnutí - stahy dělohy, která se cvičí na porod, a pak se buď přenáší, nebo je delší porod.. Ale je to individuální.. :kytka:
Každý gyndr. to má jinak, ale je to všeobecně známo, že se doporučuje vysadit

Vertiline
Závislačka 4246 příspěvků 13.06.11 17:10
Monny89 píše:
burgundy píše:
Jinak, ja beru 2-2-2 magnezium denně, a gyndr. mi opakovaně řekla, že to tak budu brát do porodu :nevim:
Magnézko by se mělo vysadit ve 36tt, protože to potlačuje právě to tvrdnutí - stahy dělohy, která se cvičí na porod, a pak se buď přenáší, nebo je delší porod.. Ale je to individuální.. :kytka:
Každý gyndr. to má jinak, ale je to všeobecně známo, že se doporučuje vysadit

Mě taky doktorka řekla, že se to nemá brát po 36. tt, kvůli tomu, že bych si tím zadržovala porod…

burgundy
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 13.06.11 17:15

dík za info, v žádném případě nechci porod zadržovat :-x
Asi to svévolně vysadím :think:

Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 13.06.11 17:16

Burgundy, neboj, taky jsem svévolně vysadila… :palec: ale i tak přenášela :roll: :mrgreen:

burgundy
Ukecaná baba ;) 1456 příspěvků 13.06.11 17:20

:lol: já nechciiii :jazyk:

lucavlachova
Kecalka 486 příspěvků 13.06.11 17:29

Holky to magnésko dr.mi ho nasadil měsíc před porodem,v porodnici mě sjeli jako prase pravidelné bolesti po 2 minutách a já se neotvírala do toho křížové to vše 36hod.bez jídla asi si dokážete představit ten porod.Magnésko určo jen do 36tt,ale můj druhý prcek šel o měsíc dřív tak je to víc na náhodě.Jinak bych zbytečně neplašila i kdyby šlo o poslíčky ty přejdou a bolesti teda co znám ženský kolem a rodily poprvé tak je to nadlouho :-?

Vertiline
Závislačka 4246 příspěvků 13.06.11 17:33

Tak s tím, že budu rodit dlouho už tak nějak počítám. Radši se smířím s tou horší variantou, než pak šílet že už toho je moc… Ale samozdřejmě jako prvorodička se toho dost bojím…
Jinak bolesti už trošku polevily, ale pořád se cejtím tak nějak ,,divně,, (nevím, jak to popsat).

Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 13.06.11 17:36
lucavlachova píše:
Holky to magnésko dr.mi ho nasadil měsíc před porodem,v porodnici mě sjeli jako prase pravidelné bolesti po 2 minutách a já se neotvírala do toho křížové to vše 36hod.bez jídla asi si dokážete představit ten porod.Magnésko určo jen do 36tt,ale můj druhý prcek šel o měsíc dřív tak je to víc na náhodě.Jinak bych zbytečně neplašila i kdyby šlo o poslíčky ty přejdou a bolesti teda co znám ženský kolem a rodily poprvé tak je to nadlouho :-?

Jo, já jsem rodila bezmála 38hodin, takže vím jak to myslíš… Ale jestli za to mohlo magnézko, to se už nedozvím :nevim: :roll:

lucavlachova
Kecalka 486 příspěvků 13.06.11 17:40

Neboj nebude to tak hrozné,ale já za sebe ti nebudu povídat že mně to nebolelo,málá první šla dlouho,ale bylo to tím magnéskem,u malého mi v 35ttpraskla v 5voda v 8 začli bolesti a v 11bylo po všem.Divně se cítíš protože jdeš do finále já poslední těhu prozvracela celých 8měsíců :poblion: ,pusť vše z hlavy odpočívej a uvidíš určo poznáš že to přišlo

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama