Jsou to přátelé?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Atisia
Stálice 77 příspěvků 16.01.19 22:53
Jsou to přátelé?

V naší parte máme rodičovský par, se kterým se nějak nemůžeme domluvit na návštěvě. Dokážu pochopit, ze mají male dítě, dům, zvěř. Co mi ale opravdu dělá potíže je pochopit proč jsou nemocni vždy, když se máme vidět. V den schůzky vždy napisou, ze jsou nemocni. Za poslední dva roky jsme se viděli asi 3×. Přitom oni jsou ti co se chtějí vidět. Čím :nevim: to může být?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 13992 příspěvků 16.01.19 22:57
@Atisia píše:
V naší parte máme rodičovský par, se kterým se nějak nemůžeme domluvit na návštěvě. Dokážu pochopit, ze mají male dítě, dům, zvěř. Co mi ale opravdu dělá potíže je pochopit proč jsou nemocni vždy, když se máme vidět. V den schůzky vždy napisou, ze jsou nemocni. Za poslední dva roky jsme se viděli asi 3×. Přitom oni jsou ti co se chtějí vidět. Čím :nevim: to může být?

Buď jsou extrémně stonaví nebo vás zas až tak vidět nemusí. My se s kamarádkou taky nevídáme často, brání nám pracovní vytížení a můj čtyřleťák. Taky už jsem odvolávala setkání s jinou maminkou, protože jsem ja nebo syn onemocněli. Ale hned jsem navrhovala náhradní den a pak už se setkání uskutečnilo.

Zwetta
Zasloužilá kecalka 537 příspěvků 16.01.19 22:57

Jsou…divní..? :nevim: :mrgreen: :D

Atisia
Stálice 77 příspěvků 16.01.19 23:02
Russet
Extra třída :D 13992 příspěvků 16.01.19 23:03
@Atisia píše:
@Russet

Copak? :mrgreen:

Atisia
Stálice 77 příspěvků 16.01.19 23:05

Docela me to mrzi. My jsme na tom časové dost mizerne. Vše si musíme plánovat dopředu. Když už si uděláme čas my ( oba pracujeme na směny).

Ennny
Závislačka 2576 příspěvků 16.01.19 23:07

taky se nám stalo několikrát že jsme se domluvili a jedno z našich 4 dětí onemocnělo (já dvě kamoška dvě ) a dvakrát se stalo že jsem skončila v nemocnici já a jednou kamoška ,ale ona ma děti s imunutou na bodě mrazu :lol: ale my jsme v telefonickém kontaktu

Atisia
Stálice 77 příspěvků 16.01.19 23:13

My se domluvil na určitém datumu třeba 14 dni předem. Den předem je dse v pohodě a v den D jsou najednou na smrt nemocny? Co se týče tel. Kontaktu tak to je na tom podobně. Možná se na ně vykašlu a bude klid.

Ennny
Závislačka 2576 příspěvků 16.01.19 23:14

@Atisia tak to je potom divné…

Atisia
Stálice 77 příspěvků 16.01.19 23:20

Taky se objevil názor, že všechno pochopim až budem mít děti. S dalšími matkami takový rádoby problém nastal Max 2× za dva roky

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 16.01.19 23:35
@Atisia píše:
V naší parte máme rodičovský par, se kterým se nějak nemůžeme domluvit na návštěvě. Dokážu pochopit, ze mají male dítě, dům, zvěř. Co mi ale opravdu dělá potíže je pochopit proč jsou nemocni vždy, když se máme vidět. V den schůzky vždy napisou, ze jsou nemocni. Za poslední dva roky jsme se viděli asi 3×. Přitom oni jsou ti co se chtějí vidět. Čím :nevim: to může být?

Muze to byt smula. My nejsme nemocni skoro vubec a snad 5× v rade jsme onemocneli zrovna v den, kdy u nas mel prespat bratr, se kterym se moc nevidame. Pokazde me to vic a vic mrzelo, ale neda se nic delat.

Ale spis se s vami moc nechteji videt.

Ja se s bratrem vidat chci, u nas je to fakt az neuveritelna shoda okolnosti.

Russet
Extra třída :D 13992 příspěvků 17.01.19 00:25
@Atisia píše:
Taky se objevil názor, že všechno pochopim až budem mít děti. S dalšími matkami takový rádoby problém nastal Max 2× za dva roky

Teď chápu ty matky, co ze srazu klusaly domů za dětmi. Ale zároveň se dovedu bavit s bezdětnou osobou. Má oproti mně víc času, může pařit a ráno si pospat. Mě dítě tahá z postele v sedm :oops:

Jogrr
Závislačka 4529 příspěvků 17.01.19 01:12
@Limi123 píše:
Muze to byt smula. My nejsme nemocni skoro vubec a snad 5× v rade jsme onemocneli zrovna v den, kdy u nas mel prespat bratr, se kterym se moc nevidame. Pokazde me to vic a vic mrzelo, ale neda se nic delat.

Ale spis se s vami moc nechteji videt.

Ja se s bratrem vidat chci, u nas je to fakt az neuveritelna shoda okolnosti.
Atisia
Stálice 77 příspěvků 17.01.19 01:26
:nevim:
Heivka
Závislačka 3622 příspěvků 17.01.19 01:53

@Atisia Jo stane se, taky se mi kolikrát stalo že místo na sraz s kamarády jsem jela s dětmi k doktorovi. Ono stačí aby dítě mělo slabší imunitu. Nebo když jsou děti aspoň dvě, chytne to jedno, druhé a táta a až jsou všichni vykurýrovaní tak únavou lehne i maminka, a to je kolikrát na víc než měsíc a nedá se s tím nic dělat pokud nechcete domů k rekonvalescentům přitáhnout nový bacil tak to chce izolací než se všichni dají dokupy.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Babišová Svatou zemi nepodcenila: Na cestu do Izraele oblékla apartní kabátek

Andrej Babiš (ANO) odletěl na pracovní cestu do Izraele, kam ho doprovází... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >