Sex s ex a nový partner

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 10:56
Sex s ex a nový partner

Zdravím,
Mam takový problém. Sex mám hodně rada a můj letitý partner byl bůh jak technikou, tak výbavou.
Před měsícem jsem potkala super kluka, rozumíme si, přitahuje mě apod. Ale bohužel jeho vydrž je špatná. Poprve vydrzi chvíli, sice muže hned znovu ale ani to není déle jak 5 minut. Samozřejmě se snaží vydržet déle, ale logicky ze selhání do toho nedá vše. Výbavu má průměrnou.
Opravdu mě to trápí, jelikož já to mám zrovna rada “nadoraz”
Má cenu v tom vůbec pokračovat?????On se mi jinak fakt líbí, ale nevím jestli mě zvládne uspokojit

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 12172 příspěvků 16.01.19 10:58

Zkusila bych to, az přejde ta prvotni fáze poznávání a nadrzenosti na tebe, tak by se to mělo zlepšit. Však rozejít se s nim můžeš pak vždy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 11:15

Já mám na tohle názor takový, že sex není v životě všechno. Do třiceti let jsem měla, jak píšeš zdatné a vybavené chlapy, v žádném jsem ale neviděla otce svých dětí. Pak jsem poznala manžela a i když byl slabý průměr, věděla jsem, že jinak je to ten pravý a učaroval mě svou povahou tak, že bych ho kvůli sexu za nic nevyměnila. Jinak jsou i jiné možnosti, jak si společně udělat dobře ;) Tohle je těžko radit, každý chceme od života něco jiného. Nejlepší varianta samozřejmě je najít toho, co má obě výhody :D

Russet
Extra třída :D 13996 příspěvků 16.01.19 11:24
@Anonymní píše:
Zdravím,
Mam takový problém. Sex mám hodně rada a můj letitý partner byl bůh jak technikou, tak výbavou.
Před měsícem jsem potkala super kluka, rozumíme si, přitahuje mě apod. Ale bohužel jeho vydrž je špatná. Poprve vydrzi chvíli, sice muže hned znovu ale ani to není déle jak 5 minut. Samozřejmě se snaží vydržet déle, ale logicky ze selhání do toho nedá vše. Výbavu má průměrnou.
Opravdu mě to trápí, jelikož já to mám zrovna rada “nadoraz”
Má cenu v tom vůbec pokračovat?????On se mi jinak fakt líbí, ale nevím jestli mě zvládne uspokojit

Kdybych hledala jen „nabíječe“, asi bych mu dala sbohem. Ale život není jen o sexu. Kdyby mi vyhovoval po všech dalších stránkách, dala bych tomu šanci.

pikola
Neúnavná pisatelka 19851 příspěvků 16.01.19 11:29

Ten starý tě dokázal uspokojit a stejně spolu nejste. Sex je podstatný, ale není to vše. Já měla jednoho co to bylo hodně špatné, ale tam nebyla ani jiskra jinak. Pro něj to byl prý naopak nejlepší sex :oops:

kve-tinka
Závislačka 4658 příspěvků 1 inzerát 16.01.19 11:29

Můj ex měl vÝbavu, v technice byl slabší průměr. Můj nynější muž má v délce průměr,technika trochu vyšší level. Prostě mi vonní, přitahuje mě a opravdu není život jen o sexu. Dej mu šanci, třeba pro něho ty taky nejsi úplně v TOPu. ;)

Micaella22
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 16.01.19 11:41

Ja mam chlapa sikovnyho v posteli, predstava, ze bych mela byt s nekym, kdo by byl treba prumernej, se mi moc nezamlouva. Musi to klapat i v posteli. Kor na zacatku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 11:48

Měla jsem to tak taky. Můj bývalý byl fakt Bůh. Vžycky věděl, jak na mě a spoustu věcí mě naučil a vždycky se mně podlamovala kolena.

A kyž jsem potkala manžela, tak to byl takovej nesmělej hoch a já vždycky přemýšlela, kam až můžu zajít, abych ho nevyplašila. No a nakonec se z nesmělého hoch stal dost učenlivý žák a teď už parťák pro spoustu legrace a nových zážitků. Takže mám místo jednoho sexuálního Boha, který teda nebyl žádný extra charakter, parťáka pro život, úžasného otce a skvlého milence. :)

dickys
Zasloužilá kecalka 952 příspěvků 16.01.19 12:10

Já bych tomu dala šanci, pokud ti jinak vyhovuje a je tam aspoň nějaká chemie. Ta výdrž se časem zlepší a sama si ho můžeš trochu vycvičit, zdaleka ne vždy si partneři v sexu čtou myšlenky už od začátku :)

Venetia
Hvězda diskuse 39501 příspěvků 16.01.19 12:16

myslím, že máme podobné preference :D takže nějaké náhražky asi nic moc .
Za mně ..za čas zapomeneš jaké to bylo a zvykneš na to co je a přestaneš to řešit .

Annabela11
Závislačka 3032 příspěvků 16.01.19 12:49

@Tichošlápek Poradila bych to samé.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 15:54

Pokud už jsi jednou narazila na boha v sexu, těžko se budeš smiřovat s průměrem.
Já to měla tak, že můj ex byl průměr, jak vybavením, tak kvalitou. Snažil se hodně, byl učenlivý, to ano, ale stejně mi něco chybělo. Byli jsme spolu dlooouho a hodně se naučil, ale to něco tomu stejně chybělo.
Pak jsem narazila na super chlapa, povahou úžasný a on je v posteli prostě Bůh. Obdařený a navíc technika a všechno. Zpátky k průměru bych se nevracela.
Existují i úžasní chlápci, se kterými to je v posteli pecka. I když ti holky radí vydržet, a že sex není všechno. Není, ale tenhle tě podle všeho neuspokojuje ani na začátku. Jak myslíš, že tě bude uspokojovat za deset let, až budete navíc okoukaní?

Jogy
Kecalka 211 příspěvků 16.01.19 18:05
@Anonymní píše:
Pokud už jsi jednou narazila na boha v sexu, těžko se budeš smiřovat s průměrem.
Já to měla tak, že můj ex byl průměr, jak vybavením, tak kvalitou. Snažil se hodně, byl učenlivý, to ano, ale stejně mi něco chybělo. Byli jsme spolu dlooouho a hodně se naučil, ale to něco tomu stejně chybělo.
Pak jsem narazila na super chlapa, povahou úžasný a on je v posteli prostě Bůh. Obdařený a navíc technika a všechno. Zpátky k průměru bych se nevracela.
Existují i úžasní chlápci, se kterými to je v posteli pecka. I když ti holky radí vydržet, a že sex není všechno. Není, ale tenhle tě podle všeho neuspokojuje ani na začátku. Jak myslíš, že tě bude uspokojovat za deset let, až budete navíc okoukaní?

Blahopřeji že si vyhrála jackpot s partnerem ale to se bohužel neděje běžné aby partner byl dokonalí ve všech směrech. Jasně je hloupost být nespokojený ve vztahu kde sex nebo jiný aspekt nefunguje. No já bych věděl byt spokojený ve vztahu který funguje při tom by partnerka nemusela být ve všem nejlepší. Dobrý sex stačí nemusím při něm omdlévát. Při honbě za dokonalostí si člověk může nabít kokos. Zakladatelke ten sex asi nevyhovuje a asi to nemá budoucnost ale ať do budoucna zas nemá velké oči

P4ja
Echt Kelišová 7735 příspěvků 1 inzerát 16.01.19 18:54

@Jogy Jj, něco podobného jsem chtěla napsat. Aby honbou za panem Dokonalým neztratila celý život.

Russet
Extra třída :D 13996 příspěvků 16.01.19 22:32
@Anonymní píše:

Ale kde má jistotku, že zas narazí na nějakého nadprůměra? Možná se díky tomu zbaví bezva chlapa, který je vlastně celkem průměr. A pak jako na potvoru budou k mání samí podmíráci a neumětelové :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >