Partnerovo tajemství

Anonymní
15.1.19 18:11

Partnerovo tajemství

Vzhledem k povaze zprávy raději anonym…
Kde začít…
Jsem v 15TT.. A před několika dny při velké hádce se mi partner svěřil, že než jsme spolu začali chodit, vídal se s jednou holkou.. Ovšem v době, kdy my uz spolu byli mu napsala, ze je s nim těhotná a ze si to chce nechat… Podle jeho slov je už po potratu a vše nechávají být, jako by se nic nedělo..
Já se s tím ale nedokážu srovnat…
Partnera miluju.. Chci s nim zit.. Nemáme žádné zásadní spory kvůli kterým bychom spolu neměli nadále zit..
Jen a pouze nedokážu přijmout tuto situaci..
Nevim si rady…
Anonym

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15127
15.1.19 18:13

Nějak asi nechápu problém. Než ste se dali dohromady on měl holku, která s nim otěhotněla, on to zjistil až když jste byli spolu ale s ní už tou dobou nic neměl, ona šla na potrat a tím to skončilo. Co by jako měli řešit dál? Nebo co tě na tom štve?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17254
15.1.19 18:15

A kolik let to je? Hodila bych to za hlavu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10215
15.1.19 18:15

Ty jsi v 15.tt, slecna UZ je po potratu a pritom otehotnela jako jeho partnerka pred tebou? Jak dlouho jste spolu? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.19 18:17

@Kriss Tina To, že to řekl až teď… To, že já otěhotněla a spolu dítě čekáme a nějaká jiná musela jít na potrat kvůli mě.. Kvůli tomu, ze já v te době uz s nim žila… Kdybych nebyla já, je otcem jiného ditete s někým jiným… Je težké to pochopit.. Vysvětlit.. Jen se s tim nedokážu srovnat…

• Nahlásit
  • Citovat
783
15.1.19 18:18

Když ho miluješ a chceš s ním být, tak nic neřeš. Pokud otěhotněla před tím, než jste spolu začali, tak není co řešit. Jiné by to bylo, kdyby si dítě nechala. To bych potom chápala, že to není úplně příjemná situace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.19 18:19

@cecetka Velice krátce.. Otěhotněla jsem po dvou měsících vztahu…

• Nahlásit
  • Citovat
145
15.1.19 18:19

Ja jsem byla v situaci, kdy mi bylo 15. Zacinala jsem cerstvy vztah a partner (27) mel cekat dite s jinou zenou, byl to ale jen kamaradsky sex… To, ze je tehotna jsem se dozvedela asi ve 3 mesici jejiho tehotenstvi. Rekl, ze s ni dite nechce a posilal ji na potrat. Dite se narodilo, zena po nem nic nechtela, obcas napsala, ale nijak dal jejich vztah nepokracoval a ja nemela duvod nijak zarlit, nebo jakkoli nicit vztah.
No, je to 4 roky, jsme zasnoubeni, na kveten cekame miminko a Markovi je 3,5 a k letosnim vanocum jsme dostali od pani darek v podobe DNA testu, ze chlapecek neni priteluv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.19 18:20

@Káťa19 Let ne. Pár měsíců zpět..

• Nahlásit
  • Citovat
15127
15.1.19 18:22

Kdyby to dítě měla tak je to horší. Že šla na potrat kuli tobě, tak to se taky nedá tak brát, buď o to dítě stojím a nechám si ho i bez chlapa nebo o něj zas tolik nestojím :nevim: to už ale není tvoje starost. Nevíš že by spolu zůstali, kdyby nepotkal tebe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23678
15.1.19 18:24

Koukám partner používá jistě kvalitní ochranu :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17254
@Anonymní píše:
@Káťa19 Let ne. Pár měsíců zpět..

Noo tak frajer oplodnil dve zeny behem roka, to by si mel asi osvojit zaklady antikoncepce. Sla na potrat, tak to neres.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Omlouvám se za příspěvek, který s tím nesouvisí. Zaujalo mne, že jste spolu tedy plus mínus 5 měsíců a už máte velké hádky. Jinak tedy, jestli byla slečna těhotná před vámi a partner s ní již nebyl, zkusila bych to nějak vytesnit z hlavy.. . Pokud to půjde..

• Nahlásit
  • Citovat
10215
15.1.19 18:25
@Anonymní píše:
@Kriss Tina To, že to řekl až teď… To, že já otěhotněla a spolu dítě čekáme a nějaká jiná musela jít na potrat kvůli mě.. Kvůli tomu, ze já v te době uz s nim žila… Kdybych nebyla já, je otcem jiného ditete s někým jiným… Je težké to pochopit.. Vysvětlit.. Jen se s tim nedokážu srovnat…

Nesla na potrat kvuli tobe. Kdyby chtel byt s ni, tak by s ni byl. Chtel byt s tebou.
Skoda jen, ze jste spolu par mesicu, to je doba kdy mate byt zamilovani, a vy se hadate a rikate si hrozne veci. To by me trapilo vic, nez ze jina zena sla na potrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23678
15.1.19 18:26

No a co když na potrat nešla? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu