Co mám dělat v tomto případě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jakub1241
Nováček 6 příspěvků 15.01.19 04:57
Co mám delat v tomto případě

Zdravím jsem kluk 21… Potrebuju poradit co delat, jsem dost citlivý… už nějakou dobu jsem byl na svou přítelkyni 21 ošklivý… ani nevím proč ale odsekaval jsem a odmítal jsem s ni chodit na diskotéku i když to po mě moc chtěla… ptala se mě zda prijdu za ni do práce jelikož děla servirku a já nepřišel… takhle to bylo asi 2 týdny a v pátek před dvěmi týdny jsme se pohádali a ona odesla na diskotéku a přišla hodně pozdě ráno asi kolem 5… celou sobotu jsme se nějak nebavily a když se mě zeptala zda jdu večer zas s ni tak sem nešel a ona odesla a přišla zas ráno… v neděli jámě se taky moc nebavily protože jsem byl naštvaný ze odesla… no a v pondělí mi řekla ze přijde po práci později a přišla asi ve 3 ráno a to konci v 11… už mi to bylo divny a v úterý jsem za ni přišel do práce jen tak a byl tam s ni nějaký kamarád… hodně zarlim protože ji moc miluju a začal jsem to řešít proč tam byli spolu atd ze se nějak moc stýkají… tak se na mě naštvala ze dělám scény a řekla ze večer jde za kamoskou… odešel jsem a nechtělo se mi ji to věřit tak sem nenapadne čekal večer před práci a ten samy kamarád vyšel a pak s ni odjel pryč… takže v tom mi lhala ze jde ke kamarádce… další den ráno jsem se s ni zas pohádal ze mi lhala a ona nic ať ji neotravuju ze se nic neděje ze jsou jen kamarádi… no a já žárlivec řekl ze pokud si mě nevšímá tak tam nemusím byt… tak jsem se odstěhoval… je mi to teď strasnelito nechci aby to dopadlo takhle, moc ji miluji a vím ze i ona mě ale nedá to najevo… chtěl jsem ji akorát požádat o ruku než se to stalo a tak mě nenapadlo nic jiného než následující den tam přijet a omluvit se ji a požádal jsem ji o ruku… řekla mi na to ze nemůže říct ano protože by to bylo ze soucitu.. ze se ukáže, třeba nás osudy zase daji dohromady… pak jsem se dozvěděl ze opravdu s tím klukem nic nechce mít a ze chce byt sama a mít klid… a taky ze s nim byla venku protože jsem ji doma prudil… uvědomil jsem si všechny věci co jsem delal špatně a chci je napravit a byt zase s ni… jenže nevím co mám delat… od ty doby jsme si nenapsali a to už je týden… akorát mi napsala ze si v úterý mám přijet pro zbytek věci a to je zítra… prosím co mám delat abych ji získal zpět… mám to nechat opravdu byt a čekat na osud? Jsem vynervovany a nemůžu ani normálně nic delat… Dekuju za rady a omlouvám se ze je to tak dlouhé

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Amelie30
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 15.01.19 05:45

To moc citlivý nejsi, promiň. Nejdřív si ji nevšímáš, pak ji chceš požádat o ruku. Řekla ti to jasně. Nech ji jít a zapracuj na svém chování k dívkám.

Aduš8
Závislačka 3403 příspěvků 15.01.19 06:04

Nevíš co chceš. A to by ses chtěl ženit :zed: několikrát ji pošleš do háje, jsi k ní protivný a pak ji strašně miluješ a žárlíš. Asi toho už měla dost, ani se jí nedivím,ještě ji k tomu sleduješ. Ona není tvůj majetek. :nevim: jsi nevyzrálý, jednáš afektovaně. Vůbec jsi neměl z bytu odcházet a už vůbec ne se urážet. Ale všechno si s ní vyříkat.

Verun83
Echt Kelišová 9250 příspěvků 33 inzerátů 15.01.19 06:09

Chovas se jak blb a divis se, ze si najde jineho? A zadost o ruku jako vykrik do tmy. Tebe bych si nevzala ani za zlaty prase.
Nech ji bejt, ona si zaslouzi nekoho jineho a ty se snad poucis ze svych chyb.

Ginella
Kecalka 179 příspěvků 15.01.19 06:25

Víš, co znamená být citlivý? :think: Rozhodně nic z toho, co popisuješ. Z tvého textu mi vychází akorát to, že jsi byl protivnej a nezajímal se o ní, nechtěl jsi s ní trávit čas. Místo, aby ses probral a řešili jste tu věc jako dospělí, tak se sebereš a odstěhuješ. Nedivím se jí, že chce být sama. :nevim: Prostě jí nech být.

Osmdesátsedmička
Povídálka 17 příspěvků 15.01.19 07:00

Ne nadarmo se říká, že si uvědomíme, co jsme měli, až když to ztratíme… Dej ji čas. Teď nemá smysl nic podnikat…

terien
Echt Kelišová 9515 příspěvků 15.01.19 07:30

Ty jsi taková holčičí hysterka :lol: přestaň se chovat jako kdyby ti bylo 14 a najdi si jinou.

zoidberg
Extra třída :D 12372 příspěvků 15.01.19 07:44

Co máš dělat?
1. pouč se
2. dospěj
3. nebuď na partnerku ošklivý
4. nežádej o ruku holku, která chodí domů v 5 ráno po pařbě s „kamarádem“
5. nikdy nežádej o ruku žádnou holku
dodrž to a garantuji ti šťastný život ;)

Jeanny21
Kecalka 183 příspěvků 15.01.19 07:47
Amelie30
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 15.01.19 07:47

@zoidberg více říkat netřeba. :palec: normálně si říkám, kdy u tebe nastal zlom a z nerudného chlapa je někdo s celkem rozumnými názory. Nehacknul ti někdo účet? :D

Kostroma
Kecalka 207 příspěvků 15.01.19 07:49

Vem si tam zitra ty veci a nech ji ted byt. Cim vic se ji budes vnucovat, tim te bude vic nesnaset. Zadost o ruku v takovy situaci je teda dobrej ulet. Nech ji byt. Kdyz ti rekla, ze chce byt sama, tak te ma pravdepodobne uplne plny zuby. Citlivy jsi hlavne k sobe, k ni ani moc ne.

zoidberg
Extra třída :D 12372 příspěvků 15.01.19 07:57
@Amelie30 píše:
@zoidberg více říkat netřeba. :palec: normálně si říkám, kdy u tebe nastal zlom a z nerudného chlapa je někdo s celkem rozumnými názory. Nehacknul ti někdo účet? :D

Ne, jen jsem přestal držet dietu a, pořádně se nažral :mrgreen:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 15.01.19 07:59

@zoidberg :lol: však se říká, spokojenej chlap rovná se plnej žaludek, ne? :lol:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20499 příspěvků 15.01.19 08:11

Další chlap (kluk), co se ke svý ženský chová jak pablb, a když to holku přestane bavit, tak najednou běhá s prstýnkama a žádá rady, jak jí dostat zpátky… :(

Jak? Máš jedinečnou šanci, zamyslet se nad tím, jak se chováš, dospět, začít si partnerky vážit, nejen, že jí vlastníš a že si spokojenej, že ti uklidí a vypere, ale mít ohled i na její potřeby. Mluvit s ní, vycházet si navzájem vstříc.
A možná ji ještě přesvědčíš, nebo se poučíš, abys podobný blbiny nedělal jiný lásce… :?

Jakub1241
Nováček 6 příspěvků 15.01.19 10:55

Z toho co tu píšete je mi to vše jasný uvědomil jsem si své chyby ale musím říct ze jsem takový nebyl celou dobu vztahu (3roky)… jen poslední asi dva týdny… byli jsme spolu šťastní do poslední chvíle… ona má taky své mouchy… po pravdě za ty 3 roky to bylo úžasný, nikdy se nic nestalo ani jsme nijak nehádali ale proste nevěděl jak jsem se měl zachovat když jsem se ji na to přál co se děje a ona mi řekla nic ať to neřeším když přímo před nosem jsem viděl ze se něco děje… proto jsem odešel, nevěděl jsem už co jiného delat

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >