Vztah vs zdraví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 11:11
Vztah vs zdraví

Zdravím holky,

prosím o pomoc. Momentálně to mezi mnou a partnerem není zrovna ideální. Měli jsme krizi, kdy jsme se pořád hádali. Jsme spolu cca 2 roky z toho jsme spolu rok bydleli. Někdy v listopadu jsem se na chvilku odstěhovala k rodičům, protože to bylo doma neusnosné. Od té doby jsme si hodně věcí vyříkali.

Ale k jádru problému, v sobotu jsem byla na pohotovosti a mám sinusitidu a mám neschopenku s kontrolou v pátek. Ale v sobotu máme jet na hory a on mi oznámil, že se rozhodne jestli spolu budeme podle toho, jestli tam pojedu nebo ne. Nemůže pochopit, že tam hrozně moc chci, ale nevím, zdali mi ukončí neschopenku.

Poraďte co mám dělat.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
sucuba
Kecalka 293 příspěvků 15.01.19 11:12

Kašli na něho

Tichošlápek
Extra třída :D 12225 příspěvků 15.01.19 11:14

Rozejít se s ním. Vazne se na neco takového musíš ptát?

terien
Echt Kelišová 9577 příspěvků 15.01.19 11:16

Co to má být jako za podmínku? Tohle mi říct, tak by mohl vzít jed na to, že pojede sám.

Anna85
Kecalka 457 příspěvků 15.01.19 11:17

Na tvem miste to hned ukoncim a ulehcim mu tak to rozhodovani. :roll:
Pitomec, to svet nevidel.

Tableta
Závislačka 4324 příspěvků 15.01.19 11:18

Ukonči to ty a hned. Hlupák.

warita
Echt Kelišová 9368 příspěvků 3 inzeráty 15.01.19 11:18

Coze???

Ty jses nemocna, je ti blbe a on te mermomoci chce tahat na hory a jeste ti dava ultimata?

Holka, kdysi jsem lezela na urologickem oddeleni se zanetem ledvin. Byla tam holcina, ktera byla po operaci ledvin, protoze po jednom velmi skaredem zanetu doslo v ledvinach k takovym zmenam, ze musela byt operovana, aby funkci ledviny zachranili. A tak nam vypravela, jak k tomu doslo. Mela zanet mocaku a pocinajici zanet ledvin. Pritele to nezajimalo, on chtel jit do hor na tury. Ona blbka mu nechtela odporovat, sla s nim. Tam se ji prihorsilo, horecky kolem 39 a vys, skemrala, aby ji pomohl sejit zpatky do udoli do civilizace, ze ji je blbe, ma horecky. Tomu jejimu to bylo jedno, on chtel chodit po horach. Ale tak nakonec po 3 dnech ji nakonec doprovodil do nemocnice, cely cas ji nadaval, ze kvuli ni musel ukoncit dovolenou predcasne a ze u nej skoncila. No a ona z toho mela vlekle urologicke potize, ktere vyustili v tu operaci.

Snad ti tento pribeh je dostatecnou odpovedi.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2309 příspěvků 1 inzerát 15.01.19 11:21

Jo tak on se rozhodne, aha… tak to bych mu to rozhodování rychle ulehčila :)

Passenger
Stálice 91 příspěvků 15.01.19 11:35

Myslím, že komentáře nade mnou mluví jasně.

Rozhodovat se o vztahu na základě toho, jestli pojedeš na hory nebo ne? I kdybys byla zdravá, tak s ním přeci jet nemusíš a rozhodně to nemusí znamenat konec vztahu.

Sofie92
Závislačka 3133 příspěvků 1 inzerát 15.01.19 11:42

Ultimátum na mě působí jako červený hadr. Hned bych ho kopla do zadku.

cecetka
Echt Kelišová 7869 příspěvků 15.01.19 11:42
@Anonymní píše:
Zdravím holky,

prosím o pomoc. Momentálně to mezi mnou a partnerem není zrovna ideální. Měli jsme krizi, kdy jsme se pořád hádali. Jsme spolu cca 2 roky z toho jsme spolu rok bydleli. Někdy v listopadu jsem se na chvilku odstěhovala k rodičům, protože to bylo doma neusnosné. Od té doby jsme si hodně věcí vyříkali.

Ale k jádru problému, v sobotu jsem byla na pohotovosti a mám sinusitidu a mám neschopenku s kontrolou v pátek. Ale v sobotu máme jet na hory a on mi oznámil, že se rozhodne jestli spolu budeme podle toho, jestli tam pojedu nebo ne. Nemůže pochopit, že tam hrozně moc chci, ale nevím, zdali mi ukončí neschopenku.

Poraďte co mám dělat.

Odpovim na nazev diskuse.
ZDRAVI
Ze se vubec muzes ptat.
A toho kretena kopni vis kam :mavam:

káťa
Extra třída :D 13433 příspěvků 15.01.19 11:42

Ty fakt jádro problému vidíš v tom, jestli ti doktorka ukončí v pátek neschopenku ??? 8o 8o 8o
Jádro problému je v tom, že máte krizi, hádáte se, už ses kvůli tomu musela i odstěhovat, chlap tě vydírá…to je jádro problému

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 11:44

Ono to je už přes měsíc zaplacené…

jitka 11
Neúnavná pisatelka 19187 příspěvků 15.01.19 11:55
@Anonymní píše:
Ono to je už přes měsíc zaplacené…

Tak ať si tam vezme, koho chce. :poblion:
Vztah s tímhle, jestli se tomu dá říkat, člověkem, bych si opravdu rozmyslela.

Popokatepetla
Závislačka 3239 příspěvků 15.01.19 12:02

Prosím? 8o Kopla bych ho do zádele rovnou a ani na ukončení neschopenky nečekala. Jako dávat na jednu stranu vah zdraví a na druhou to, že propadnou peníze za dovolenou to je trochu moc.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >