Chovám se jako náctiletá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 23:53
Chovám se jako náctiletá

Hrozně se stydím…

Jsem šťastně vdaná, s manželem nám to klape, máme roční dítě a pořád mi něco chybí :(
Jsme spolu s manželem už více než 10 let, takže taková ta krásná zamilovanost už u nás není, teď se vše točí jen kolem „co je k obědu“, „co jste dělali když jsem byl v práci ",“vyžehlila si mi košili" apod. Máme se moc rádi, ale už nikdy nebudu ta svobodná žena, která může vyrazit na párty a vrátit se nad ránem.

Teď to hlavní proč jsem píšu. Dlouho mě drží jeden zpěvák, poslouchám ho snad třetím rokem, ale teď asi za poslední dva týdny jsem ho objevila na sociální síti a začala ho pravidelně sledovat a opravdu se cítím jako puberťačka. Já se do něj beznadějně zamilovala, ale jako fakt až tak, že se dívám co 20 min jestli nepřidal nové fotky nebo komentáře apod. No a když mi lajkne příspěvek tak to mi buší srdce jako o závod a jsem úplně hotová.
Manžel samozřejmě nic neví, jen ví, že se mi líbí a tvrdí o něm, že je to teplousek :lol:

Kdybych byla svobodná, bez závazků, tak snad objedu celý svět a nechyběla bych na žádném z jeho koncertů :dance:

Prosím vás holky, jsem taková jediná? Věřím, že ne časem zase přejde, ale teď ho mám plnou hlavu s nemůžu se o to s kým podělit. Stydím se :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 15243 příspěvků 15.01.19 23:56

Mno, do zpěváků se dospělá ženská těžko zamiluje, to spíš nějaký fešný kolega v práci :smirk:

Pifinka
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 15.01.19 23:59

Kolik ti je? Mně tvoje chování teda přijde dost uhozený. Tak trochu jestli tě nepálí dobrý bydlo. V první řadě jsi máma, to bys měla bejt hotová z trochu jinejch věcí, než liku od zpěváka, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 00:02

Samozřejmě dítě je na prvním místě a jen o něj skvěle postaráno. To že jsem máma znamená, že nemůžu mít jiné aktivity nebo zájmy??? :lol: Bude mi 30.

Jasom
Povídálka 47 příspěvků 16.01.19 00:04

Neboj to zvládneš ľavou zadnou. Ber to ako prípravu na to, keď raz stretneš svojho IDOLA v reále. Čiže nedostupný..... to bude fuška.

beruska9
Extra třída :D 10892 příspěvků 16.01.19 00:06

No hele, tohle treba nemam, ale ona nekdy ta materska umi lezt poradne a mozek…ja treba zeru Game of Thrones, kdyz byli nove dily, tak jsem furt sledovala, jestli se to uz da zkouknout, pak na to cumela do pulnoci a dalsi 2 dny tl rozebirala s dalsimi „postizenymi“ :mrgreen: No taky jak blbec…nekdy potrebujeme trochu nekam „uniknout.“ Snad to brzy vysumi

Lussinda
Kecalka 104 příspěvků 16.01.19 00:10

No a co, kazdy ma nejakou uchylku :D ja zase v lete furt chodila na srazy pomemonu ( pokemon go v mobilu) ruzne jsme si to ukazovali, spolecne jsme bojovali a ja se pak s “tchyni” ( mam zatim jen pritele ale uz ji tak rikam xd) posilala fotky a ona se furt divila, ze sem lepsi jak ona :D jo, ji tahne na 50, me je 20-30 a i tak to parime :cert:
Ze mas rada nejakeho zpevaka, to sem mela i ja v puberte. Ale jak rikam, kazdy ma neco :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 00:11
@beruska9 píše:
No hele, tohle treba nemam, ale ona nekdy ta materska umi lezt poradne a mozek…ja treba zeru Game of Thrones, kdyz byli nove dily, tak jsem furt sledovala, jestli se to uz da zkouknout, pak na to cumela do pulnoci a dalsi 2 dny tl rozebirala s dalsimi „postizenymi“ :mrgreen: No taky jak blbec…nekdy potrebujeme trochu nekam „uniknout.“ Snad to brzy vysumi
Že? Taky si říkám, že být zavřená neustále doma je na palici. Každý den rutina :zed: asi to bude tím.
pedigka
Ukecaná baba ;) 1863 příspěvků 16.01.19 00:12

Nemáš se za co stydět. Zpěváci/zpěvač­ky/skupiny dělají max. pro to, aby se líbili. To je účel. Nevěra z toho nehrozí, vždy to bude jen platonické, tak na tom nic špatného nevidím.
Já jsem v pubertě zbožňovala jednu hudební skupinu, takže to znám :mrgreen: . Jen dříve nebyl fb.

K těm laikům na fb, kdo ví, kdo mu ten profil spravuje, třeba tam ten zpěvák ani pravidelně nechodí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 00:13
@Lussinda píše:
No a co, kazdy ma nejakou uchylku :D ja zase v lete furt chodila na srazy pomemonu ( pokemon go v mobilu) ruzne jsme si to ukazovali, spolecne jsme bojovali a ja se pak s “tchyni” ( mam zatim jen pritele ale uz ji tak rikam xd) posilala fotky a ona se furt divila, ze sem lepsi jak ona :D jo, ji tahne na 50, me je 20-30 a i tak to parime :cert:
Ze mas rada nejakeho zpevaka, to sem mela i ja v puberte. Ale jak rikam, kazdy ma neco :)

Takže nejsem divná :lol: moc děkuji za vaše názory.

Josef_t
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 16.01.19 00:22
@Anonymní píše:
Takže nejsem divná :lol: moc děkuji za vaše názory.

Divná si, ale jsou daleko horší koníčky - když nebudeš idola pronásledovat, tak to asi nebude nikomu vadit :-)

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1208 příspěvků 16.01.19 00:27

Mně to přijde v pohodě. Taky se mi líbí i jiní chlapi než ten můj. Třeba jeden konkrétní herec, občas kvůli němu zkouknu instagram, který jinak nemám a nepoužívám. Když v televizi dávají film s ním, tak koukám. Když je v kině nový film, tak si na něj zajdu. Občas si tak představuju jaké by to s ním bylo v posteli. Ale kdyby se přede mnou zjevil, tak vezmu čáru mezi paneláky :mrgreen:

Hanka1
Extra třída :D 13965 příspěvků 16.01.19 00:28

Mne by teda zajímalo, kdo je ten idol - no jen se pochlub, stejne jsi anonymni.
Mmch většinou jim socsite někdo spravuje, takze ti to nejspis nelajknul on…

Ou
Kelišová 6212 příspěvků 16.01.19 00:34

začněte s manželem zase randit. Zcela seriozně - dělejte věci jen vy dva, bez dětí - něco co vás společně těší.

Jako je lepší únik do fantazie, než k reálnému milenci, ale obecně je to škoda.

belladonna
Závislačka 2844 příspěvků 16.01.19 06:55

Já to měla do 19ti, tak si to užij. Přijde mi to neškodné, příjemné rozptýlení 8)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Atrej z Nekonečného příběhu po 35 letech: Všude tetování, ale pořád stejná tvář!

Fantasy film Nekonečný příběh svého času oslovil snad všechny generace: děti,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >