Know how - jak ženy najdou kvalitní chlapy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
neskutečná žena
Stálice 51 příspěvků 16.01.19 20:47
Know how

Zdravím. Už nějakou dobu mi vrtá hlavou jedna věc. Jde o to, že všechny ženy, které jsou atraktivní, tj. střední až vyšší postava, štíhlé, příjemné, veselé, komunikativní tak akorát, ambivertky, ale i lehčí extrovertky či introvertky, zkrátka atraktivní jak vzhledově tak osobnostně, charakterově, tak z těch, co jsem za svůj život poznala, mají všechny super chlapy, kteří se o ně postarají, jsou pracovití, vydělají pěkné peníze, rodinně orientovaní, zodpovědní a mající respekt k partnerce - můj dotaz zní, jak tyto muže našly a jestli mají případně jakési know how na kvalitní chlapy, kteří jsou, nebudeme si lhát, poněvadž realita je tvrdá, vzácní. Jaký je váš pohled?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 20:49

Asi je o ně zájem? :lol:

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 17775 příspěvků 16.01.19 20:52

Odpověď je snadná a plyne z toho, co píšeš.
Ony jsou štíhlé, příjemné, veselé, komunikativní, atraktivní jak vzhledově, tak osobnostně a charakterně.
Ale ty, jsi prostě jenom ..... ty :nevim:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 7287 příspěvků 16.01.19 20:57

Protože jsme zdravě sebevědomé a máme se rády. Nemáme potřebu být s kdejakým tupcem, jen abychom nebyly samy. Klidně jsme nějakou dobu single a hledáme a vybíráme toho pravého. Někdy sice působíme jako zlatokopky, ale to jen pro ty závistivý. A protože máme sebevědomí, nemáme potřebu ve vztahu řešit hlouposti a muži jsou s námi rádi.

histep
Závislačka 4258 příspěvků 16.01.19 21:03
@neskutečná žena píše:
Zdravím. Už nějakou dobu mi vrtá hlavou jedna věc. Jde o to, že všechny ženy, které jsou atraktivní, tj. střední až vyšší postava, štíhlé, příjemné, veselé, komunikativní tak akorát, ambivertky, ale i lehčí extrovertky či introvertky, zkrátka atraktivní jak vzhledově tak osobnostně, charakterově, tak z těch, co jsem za svůj život poznala, mají všechny super chlapy, kteří se o ně postarají, jsou pracovití, vydělají pěkné peníze, rodinně orientovaní, zodpovědní a mající respekt k partnerce - můj dotaz zní, jak tyto muže našly a jestli mají případně jakési know how na kvalitní chlapy, kteří jsou, nebudeme si lhát, poněvadž realita je tvrdá, vzácní. Jaký je váš pohled?

Takoveho chlapa mam ale taky, i bez toho, abych „atraktivni“ dle tve definice.

Hroznej puberťák
Kelišová 6133 příspěvků 16.01.19 21:04
@neskutečná žena píše:

To je úplně jednoduché. Ty ženy, které jsou atraktivní, tj. střední až vyšší postava, štíhlé, příjemné, veselé, komunikativní tak akorát, ambivertky, ale i lehčí extrovertky či introvertky, zkrátka atraktivní jak vzhledově tak osobnostně, charakterově, jsou tak vzácné a je jich tak málo, že je o ně obrovský zájem a mohou si tedy vybírat co hrdlo ráčí :lol: :mavam:

Uživatel je onlinetruelly
Závislačka 3036 příspěvků 16.01.19 21:06

Chce to přísná kritéria už prvotního dělení zrna od plev. Jasná vidina toho, jakého partnera a otce svých dětí hledám a co nesnesu. :mavam:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 16.01.19 21:06

Na to není know-how. Když jsi dostatečně báječná, třeba jako já, nemusíš vůbec nic dělat a kvalitní chlap si tě vybojuje sám. Můj chlap teda podle tvých kritérií přimhouřil oko, protože nejsem střední až vyšší, ale menší a ještě menší :D

mrav
Generální žvanilka 23128 příspěvků 16.01.19 21:09

A ty hledáš chlapa, nebo se jen ptáš? :think: :nevim: :mavam:

Annabela11
Závislačka 3042 příspěvků 16.01.19 21:09

@neskutečná žena Ano taky mám super chlapa… :D :D

alisekR
Kelišová 5560 příspěvků 16.01.19 21:25

Já jsem vše co píšeš, až na tu untr štíhlost, jsem krev a mléko :mrgreen: ale odtučněné :mrgreen:. A chlapa mám přesně dle popisu. Jenže já věřím na osud a ten osud mě.potkal. A troufám si říct, že mě miluje už neskutečných 22 let. :lol:

neskutečná žena
Stálice 51 příspěvků 16.01.19 21:28

A kde jste takové muže potkaly, smím-li se zeptat???

mrav
Generální žvanilka 23128 příspěvků 16.01.19 21:29
@neskutečná žena píše:

Třeba tady. :mavam:

Proximus
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 16.01.19 21:31
@neskutečná žena píše:

No to je otázka ! Na épipinu přeci… ty hloupá :-)

neskutečná žena
Stálice 51 příspěvků 16.01.19 21:32

Dělej si srandu z někoho jiného :cert: :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >