Jste to, co jíte - recepty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 03.06.11 21:00
Jste to co jíte - recepty

Sledujete pořad Jste to co jíte? Mě se líbí dost, protože to není jen o hubnutí, ale o tom, jak zdravě jíst.
Vždycky tam je na stole spousta surovin, ze kterých vůbec netuším co bych uvařila.

Ráda bych vyzkoušela nějaké nové recepty právě z těchto pro nás neobvyklých surovin.

Máte nějaké vyzkoušené recepty?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
monitom
Kecalka 251 příspěvků 03.06.11 21:06
cancerka píše:
Sledujete pořad Jste to co jíte? Mě se líbí dost, protože to není jen o hubnutí, ale o tom, jak zdravě jíst.
Vždycky tam je na stole spousta surovin, ze kterých vůbec netuším co bych uvařila.

Ráda bych vyzkoušela nějaké nové recepty právě z těchto pro nás neobvyklých surovin.

Máte nějaké vyzkoušené recepty?

ahojik, ja jsem uplny protiklad, mam nadvahu a nedokazu se zrici svych zvyklosti :-) pritel dokonce dnes rikal, ze bude kontaktovat Havlicka, aby mi sestavil jidelnicek, ale ja nejak nechci :mrgreen: ale preji ti hodne stesti :kytka:

Alík
Echt Kelišová 7866 příspěvků 03.06.11 21:08
kometa32
Extra třída :D 13148 příspěvků 03.06.11 21:09

Ten pořad sleduji a moc se mi líbí a hlavně ta multifunkční trouba, kterou některým daruji :mrgreen: Věříš, že mě ta zdravá jídla - lilek, kuskus atd. nelákají? :lol: :lol:
Možná je to tím, že to neumím chutně připravit :nevim:

monitom
Kecalka 251 příspěvků 03.06.11 21:13
Alík píše:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?…:wink:

myslim, ze je opravdu nejlepsi si nechat usit jidelnicek na miru a ne nejake kopirovani, kazda zena je jina, potrebuje jinou skladbu, bud oslov primo Havlicka, nebo jineho poradce, ale rozhodne nekopiruj :lol: zmeri ti tuky,svaly, tve vydaje a to je to pro tobe to nejlepsi :-D

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 03.06.11 21:17

dala jsem se do hubnutí cca měsíc.. hodně čerpám z toho co doporučuje.. příjem si počítám na stobu a nutriční váze…
přidala jsem pohyb - každodenní 35 - 40 min. orbitrek a 1 x v týdnu zumba…
váha mi jde pěkně dolů.. a mám z toho radost!
je to o fakt hodně zeleniny.. a pak luštěninách - cizrna, pohanka, kuskus, čočka, příloh méně… a málo tuku…
jde to! ani hlad nepociťuju..
jen teda sestavit jídleníček je věda! mám málo bílkovin někdy moc sacharidů.. ale jde to! :palec:

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 03.06.11 21:29

Tak me kdyby nekdo prave ten jidelnicek sestavil,tak bych byla moooc rada :) Sama se k tomu zdravemu jidelnicku nejak nedokazu dokopat,ale kdyby to bylo dane,tak bych se tiom rada ridila :)
Dneska jsem poprve zkousela kuskus a byla jsem prijemne prekvapena,jak je to dobre a nasemu prckovi to taky moc chutnalo :)

LadyRebeka
Extra třída :D 12739 příspěvků 03.06.11 21:45

HLavně dávají těm lidem takovou brožurku a tam mají základní principy zdravého stravování, nevíte co to je? Nebo od jakého autora?

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 03.06.11 21:48

Mně je to principiálně jasný, ale to by nesměly existovat čokolády, abych takové věci dodržovala :pankac: :lol:

kometa32
Extra třída :D 13148 příspěvků 03.06.11 21:51

Zrovna včera tam byla jedna paní, co měla ráda čokolády a sladké…no a zvládla to i bez „kokin“ :mrgreen:
Oni tam dávají jenom rozplánovaný jídelníček,žádnou brožurku, néé? :nevim:

LadyRebeka
Extra třída :D 12739 příspěvků 03.06.11 21:53

Jo tak asi ten jídelníček, sakryš, jsem si myslela, že by tam mohly být takové základní rady.

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 03.06.11 21:59

Nu já zhubnout nepotřebuji spíš naopak. Ale jde mi hlavně o zavedení do naší stravy více luštěnin a těch pokrmů, které jsou neobvyklé. Jen si s nimi nevím rady, aby to bylo k jídlu. :think: :-)

Rona
Zasloužilá kecalka 801 příspěvků 03.06.11 21:59

Holky já jsem se teď náhodou dostala na vážení a měření složení těla na OB kliniku v Praze (slevovej kupon od kamarádky) a překvapila mě informace, že u lidí s BMI vyšším než 30 léčí obezitu na náklady pojišťovny. Jsem teda na úplném začátku - mám dodat vyplněné dotazníky a týdenní vzorový jídelníček, ale mám pocit, že se to moc neví, že není potřeba platit plno peněz za poradenství (a mám na mysli opravdovou léčbu ne vnucování Herbalife apod.) Takže sem tu informaci házím pro pražandy, které by chtěly nějakou pomoc najít, ale nemaj na to prostředky. Doufám, že nedoporučuju nějakou blbost, jak už jsme psala začínám a nevím zatím přesně co mě čeká. Kdyby tu náhodou byl někdo, kdo se na OB klinice léčil ráda si přečtu zkušenost - klidně do SZ :-).

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 03.06.11 22:05
cancerka píše:
Nu já zhubnout nepotřebuji spíš naopak. Ale jde mi hlavně o zavedení do naší stravy více luštěnin a těch pokrmů, které jsou neobvyklé. Jen si s nimi nevím rady, aby to bylo k jídlu. :think: :-)

http://www.apetitonline.cz/
Já teda vařím nerada a když mě chytne správná nálada, tak nemám správné suroviny :lol: Ale pár receptů jsem vyzkoušela a dobrý :palec:

LuckaJ
Kelišová 6358 příspěvků 04.06.11 08:09

Já jsem teda pátrala po tom Havlíčkovi, zajímalo mě, jak to funguje bez TV. Tak jsem našla jeho stránky, může se tam přihlásit a objednat kdokoliv. Ale je to asi takto:

Základní balíček - sestává ze 3 konzultací - 1. změření bodystatu, pohovor
2. za pár dní druhá konzultace - vyhodnocení plus předání jídelníčku na míru a doporučení pohybu
3. konzultace za 4-6 týdnů - kontrola
Tento balíček stojí 8.500,– Kč
Je to bez dalšího vyšetření, jako krev a tak, což je asi taky důležité, ale to pak je zase dražší…

Takže ono pro někoho je lepší nad tím popřemýšlet a pokud nemá s obezitou vyloženě velký problém, tak lze s trochou mozkové námahy vypotit i svůj jídelníček i když to samo není uplně ideální a může se člověk v dobré víře splést a dělat něco špatně…

Já mám takovou zkušenost, že jsem před cca 3 lety zhubla tímto stylem za 2 měsíce 8 kg. Základ byl, že jsem se moc nevážila, ale hlavně jsem se měřila!!! A na těch cm to bylo vidět fakt hodně, protože tuk je lehký, takže i když člověk neshodí tolik, tak na cm je to znát!!!

Jedla jsem docela hodně, rozhodně nesmíme hladovět!!! A rozhodně to není jen o syrové zelenině a ovoci - důležitá je i tepelně upravená zelenina, hlavně v zimě, kdy přemíra syrové zeleniny a ovoce může spíše škodit, neboť zachlazuje organismus svou povahou. Je toho víc, musí člověk fakt uvažovat rozumně a nedat se jen zlákat nějakýma pochybnýma jednostranně zaměřeným a dietama…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >