Reklama

Jurský svět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 22.07.18 17:51
Jurský svět

Holky, možná blbej dotaz, ale syn(5let) chce jít do kina na tenhle film. Manžel by ho tam i vzal, ale mě na to přijde malý a hlavně si myslím, že by ho tam ani nepustili…Je takový film nějak omezený věkem?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Vercsi148
Kecalka 231 příspěvků 22.07.18 17:53

Většinou je ro u filmu napsané,je-li tak omezení věkem…
Koukám na cinemacity a je tam psáno od 12 let… :nevim:

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 22.07.18 17:57

@Vercsi148 To jsem právě hledala a u tohoto filmu nenašla,díky. Zmátlo mě,že se stejně starým synem tam podle Facebooku byl “Deníček moderního fotra”. :think:

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2456 příspěvků 22.07.18 18:04

Ted jsme si pousteli doma prvni dil na zkousku, jestli to pustit detem 5 a 7let a uznali jsme, ze by mesic potme neusnuly.

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 22.07.18 18:06
@kacakaca píše:
Ted jsme si pousteli doma prvni dil na zkousku, jestli to pustit detem 5 a 7let a uznali jsme, ze by mesic potme neusnuly.

Syn právě viděl všechny díly. Má takové filmy rád. To spíš ja jsem posera. :mrgreen:

Kacka2
Závislačka 4265 příspěvků 22.07.18 18:15

Synové taky chtěli jít, ale je to od 12 let takže mají smůlu. Možná jim to časem stáhnu, ale 5 let i přijde fakt málo.

Kriss Tina
Závislačka 4706 příspěvků 22.07.18 18:20

Jo je to omezený věkem, zkuste to pak stáhnout do počítače :nevim: náš malej by na tom v kině nevydržel, jsou mu 3 zatím chodíme jenom na pohádky, ale kdybych to měla v telce tak ho necham koukat, tak hrozný mi to nepřijde :think:

Lidym
Ukecaná baba ;) 2209 příspěvků 3 inzeráty 22.07.18 18:46

@Kriss Tina Fakt ti nepřijde hrozný, když dinosaur ukousne chlapovi ruku a pak ho sežere? Pro malé dítě? Nenechala bych na to dívat minimálně do 10ti let.

Lenka_Hal
Závislačka 4524 příspěvků 22.07.18 18:51

Zalezi na diteti, starsi by v peti letech pak dlouho nespal, mladsi ma trenink diky starsimu. :nevim:

Lychee13
Závislačka 3036 příspěvků 22.07.18 18:54
@Kacka2 píše:
Synové taky chtěli jít, ale je to od 12 let takže mají smůlu. Možná jim to časem stáhnu, ale 5 let i přijde fakt málo.

Asi to tak dopadne,že to stáhneme,až to bude online.

@Lidym Tak třeba můj syn ví,že je to jen film. Má zkouknuté všechny Avengery,Strážce galaxie,Herkula atd. atd. a nic mu to nedělá. Je to asi dítě od dítěte. Synovec má 12 a u takových filmů se bojí.

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 22.07.18 18:56
@Lidym píše:
@Kriss Tina Fakt ti nepřijde hrozný, když dinosaur ukousne chlapovi ruku a pak ho sežere? Pro malé dítě? Nenechala bych na to dívat minimálně do 10ti let.

Přesně tohle si říkám… Já na tom v kině byla, nebylo tam jediné dítě, jen samí dospělí a to jsme byli od čtyřech hodin… Normálně jsem seděla napnutá a ani jsem nedýchala a to jsem nebyla na tom 3d. I tak to bylo dělané dost realisticky. A není to žádné když se něco děje, dáme záběr jinam. Ne je to vše napřímo. Napřímo je vidět, jak se dinosauři dusí, jak hoří, to samé lidi, tu ukousne ruku, tu ho překousne úplně, vše je vidět do posledních detailů… Vpodstatě takový horor, pokud není člověk otrlý milovník hororů, pro toho to samozřejmě bude takové „mejdýlko“, vpodstatě romantický film 8)

Kriss Tina
Závislačka 4706 příspěvků 22.07.18 19:03

@Lidym nepřijde, ja už sem docela otrkaná na jine filmy pomalu nekoukám :nevim: syn už se mnou shlednul ledacos a spíš než že někomu žerou ruku ho zaujme ten dinosaurus. To už bych doma nemohla pustit skoro nic, kdybych to brala takhle, navíc co se týče ty přístupnosti tak podle toho se taky moc řídit nedá, úplně stejnou Maj třeba filmy od marvelu a na tom vážně neshledavam nic nevhodného :nevim:

Lidym
Ukecaná baba ;) 2209 příspěvků 3 inzeráty 22.07.18 19:25

Tak to já jsem asi jinej gang.

suwari
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 22.07.18 19:44

Byli jsme v kině v Praze a dětí tam bylo více než dospělých :lol:
Synovi je 6 a žádné trauma z filmu neměl.Bylo mu jen líto Diplodokuse,že to nestihl na loď a umřel na ostrově.To oplakal.

ASAndrea
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 1 inzerát 22.07.18 19:58

Vůbec. Byli jsme na tom s manželem. Před náma seděl pán s asi desetiletými dvojčaty a při filmu několikrát chtěli utéct, takže to pro tuto sortu mládeže není.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama