Kadeřnice - koronavirus

Anonymní
15.5.20 12:40

Kadeřnice - koronavirus

Byla jsem u kadeřnice a překvapilo mě, že nedělala žádné opatření. Měla akorát roušku a tu měla na krku. Zákaznice 2 najednou a žádné rozestupy. Žádná dezinfekce. Jedna kadeřnice mi říkala, že všechny kadeřnice občas někomu udělaly vlasy i v době zákazu. A další kadeřnice začala pracovat načerno mnohem dříve - ta má roušku, po každé zákaznici dezinfikuje. Další kadeřnice je ještě doma. Jak to máte vy jako kadeřnice? Jak to mají vaše kadeřnice?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6254
15.5.20 12:43
@Anonymní píše:
Byla jsem u kadeřnice a překvapilo mě, že nedělala žádné opatření. Měla akorát roušku a tu měla na krku. Zákaznice 2 najednou a žádné rozestupy. Žádná dezinfekce. Jedna kadeřnice mi říkala, že všechny kadeřnice občas někomu udělaly vlasy i v době zákazu. A další kadeřnice začala pracovat načerno mnohem dříve - ta má roušku, po každé zákaznici dezinfikuje. Další kadeřnice je ještě doma. Jak to máte vy jako kadeřnice? Jak to mají vaše kadeřnice?
Šup šup, uděláme bonzak vlakno :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21954
15.5.20 12:44

Moje kadeřnice začala v pondělí, měla roušku i štít. Já byla první zákaznice, takže jsme se učily společně fungovat s ochrannými prostředky.

Takže na barvení já roušku sundat a držet na puse rukou, aby nebyly gumičky za ušima.

a na střih kadeřnice štít dolů, protože hrozilo, že budu mít hlavu našišato.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20287
15.5.20 12:46

Včera byla babička. Roušku mít prý nemusela. Ale desinfikovala si ruce po příchodu a byla tam sama. Další zákaznice čekala venku. Kadeřník roušku a štít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35499
15.5.20 12:52

Hlavně s tím štítem se musí bezvadně pracovat. Na pánském mají roušky i štíty, každá kadeřnice má jednoho zákazníka, ostatní venku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54576
15.5.20 12:53

My jsme kadernika pro celou rodinu i moji nehtarku pozvali domu v dubnu na kavu…, takze ted to nemusime vubec resit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21824
15.5.20 12:54

Tos jako vážně čekala, že tam na tebe bude čekat astronaut se štítem a zabalenou hlavou? :lol: bude mít od tebe 2 metry rozestup a po čas karantény bude vystrašeně čekat v koutě :lol: některým lidem už fakt z těch zpráv hrabe. Samozřejmě že jsem si v době karantény nechala udělat vlasy, nebudu chodit jako strašidlo. A taky nehty a pedi a nějaká rouška a rozestupy jsou mi úplně u perdele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54576
15.5.20 13:03

Kdybych to musela resit ted, kdy je u kaderniku velka zaplava lidi. Tak budu stastna, ze jsem se dostala do poradniku, nemusim cekat dalsi tydny a budu drzet pusu. Nehnipat se v nicem.
Je to nova situace. Takze spetku tolerance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12057
15.5.20 13:05

Já jdu ke kadeřnici dnes. A plánuju, že jí sama řeknu, že kvůli mě si zdraví ničit nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54030
15.5.20 13:11

Myslím, že v dnešní době aby se kadeřnice mnohem víc než koronaviru bála toho, že ji někdo udá :roll:
Co jsem mluvila s tou svou, zkouší dodržovat vše předepsané a nadává u toho jak špaček, že fakt stříhat někoho se štítem přes obličej, ve kterém se odráží kde co, a s rouškou na zákazníkově obličeji, která zkresluje tvar obličeje, je fakt chuťovka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 13:13
@Pidulka1991 píše: Šup šup, uděláme bonzak vlakno :roll:

Já to založila čistě ze zvědavosti. Na nikoho snad nebonzuju. Nechci psát nikoho konkrétního a ani to říkat někomu známému, který to poví dál. Jen mě zajímá, jak to mají ostatní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.20 13:14
@jessikka píše:
Já jdu ke kadeřnici dnes. A plánuju, že jí sama řeknu, že kvůli mě si zdraví ničit nemusí.

Já s tím, že roušku nemá, neměla žádný problém. A byla jsem ráda, že ji nemusím mít já.

• Citovat
  • Nahlásit
18113
15.5.20 13:16

Zakladatelko, kadernice pracovala tak, že chodila po domácnostech, pokud klientka souhlasila. Od pondělí pracuje normálně tam, kde je zvyklá. Celou dobu měla roušku, den předtím mi psala, že štít jí nedorazil, zda mě to vadí či ne. Nevadilo mi to. Já měla roušku před barvou a stříháním. Obě desinfekce rukou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17122
15.5.20 13:17
@Anonymní píše:
Já to založila čistě ze zvědavosti. Na nikoho snad nebonzuju. Nechci psát nikoho konkrétního a ani to říkat někomu známému, který to poví dál. Jen mě zajímá, jak to mají ostatní.

Pak nechapu tvuj anonym :nevim:
Jinak komu vadi pristup kadernice, nemusi k ni jit. Navsteva kadernictvi je vzdy dobrovolna :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3291
15.5.20 13:17

V dubnu jsem byla na nehtech i u kadernice :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu