Kam dát králíčka?

53
31.8.20 13:08

Kam dát králíčka?

Ahoj, moc prosím, nemáte někdo podobnou zkušenost? Za chvíli se nám narodí miminko a už si nemůžeme nechat králíčka. Nikdo ze známých si ho vzít nechce a ve zverimexu berou jen mláďátka, tomu našemu je rok. Nevíte prosím kam se obrátit, nebo o nějaké “zoo” kde si ho vezmou? Díky moc! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15504
31.8.20 13:10

Ty jsi piiiiiiiip :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5402
31.8.20 13:13

Je velkej, masitej? Já bych si ho vzal na svíčkovou… :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1270
31.8.20 13:14

Z jakého důvodu si ho nechat nemůžete? 8o. Mám tři děti, nejmenší půl roku, a normálně kralika mame :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
31.8.20 13:14

Proč by Jste si králíčka nemohli nechat? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4165
31.8.20 13:15
@bse.pedro píše:
Je velkej, masitej? Já bych si ho vzal na svíčkovou… :nevim: 8)

To jsem přesně cekala jen co jsem precetla kdo je autorem :D mmch uz zavolal Rex? Co kocka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2087
31.8.20 13:16

@SabinkaKo všimla sis, Sabinko, že králík je živé zvíře a ne plyšák? Až budete čekat druhé dítě, taky pro to první budeš shánět azyl??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
31.8.20 13:17

No tvl, hlavně, že píšeš králíčka a dala by ho do zoo na zkrm :mrgreen:. A jaký je důvod, nějak nevidím problém mít králíka a k tomu mimino, nebudete první ani poslední. I když zase je fakt, že ve vašem případě mu asi bude všude jinde lépe. Zkuste fb skupinu zakrslý králík, hoďte tam fotku a on si ho někdo vezme, ale jestli to tam podáte takto, tak budete koukat, co se bude dít. Radim napsat z rodinných důvodů daruji ročního králíka a víc to nerozvádět i když teda čočku si zasloužíte, ale stejně je to marný se rozčilovat, hlavně už žádné zvíře, nejsou to hračky, nechte si jen mimíska :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3510
31.8.20 13:18

Dej do skupin vašeho města inzerát, když ho daruješ i s klecí, tak věřím že se ho někdo ujme. Já jsem se před pár lety díky emiminu ujala dvou morčat, taky někdo sháněl azyl pro ně. Ale králíka už nedám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17054
31.8.20 13:19
@bse.pedro píše:
Je velkej, masitej? Já bych si ho vzal na svíčkovou… :nevim: 8)

Hele, já takyyyyyy :mrgreen:.
Zakladatelko, narození dítěte není důvodem k tomu, aby jsi vyhazovala domácí mazlíčky, pokud se tedy nejedná o volně chovanýho krokodýla. Dítěti jen prospěje, pokud nebude žít ve sterilním prostředí. Není to spíš tak, že tě králík omrzel a teď máš alibi, aby jsi se ho mohla elegantně zbavit??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3690
@SabinkaKo píše:
Ahoj, moc prosím, nemáte někdo podobnou zkušenost? Za chvíli se nám narodí miminko a už si nemůžeme nechat králíčka. Nikdo ze známých si ho vzít nechce a ve zverimexu berou jen mláďátka, tomu našemu je rok. Nevíte prosím kam se obrátit, nebo o nějaké “zoo” kde si ho vezmou? Díky moc! :srdce:

Proč si takové zrůdy pořizují děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6036

Prosim te, ve zverimexe hlodavce konci jak potrava pro hady, v ZOO ho hodi do klece predatorum misto obeda.
Nemas vztah ke zviratum, proc si si ho kupovala??? Vis o tom, ze kralik v kleci osamote trpi, ze bys mela mit 2 kraliky, aby netrpeli samotou?

Pokud ho darujes, tak prosim, prosim jenom cloveku, o kterem neco vis, vis, ze ma rad zvirata, pozadej ho, at ti pak posila fotky, jak se mu dari, proste si over, jak se kralickovi vede.
Na inzeratech jsou lidi, kteri si vemou kralika jako potravu pro hada, nebo i pro sebe. Za to zvire mas odpovednost, ono nemuze za to, ze slouzi lidem jako hracka. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17054
31.8.20 13:20
@Zumpa píše:
Proč si takové zrůdy pořizují děti?

V kontextu s tvým avatarem to působí dost vtipně… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5402
31.8.20 13:21
@Konnny píše:
To jsem přesně cekala jen co jsem precetla kdo je autorem :D mmch uz zavolal Rex? Co kocka?

Nezavolá, nenapíše… :roll: :? :nevim: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3690
31.8.20 13:24
@Janli píše:
V kontextu s tvým avatarem to působí dost vtipně… :mrgreen:

Nechápu? Jakože nejsem hezký? Ani trochu? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek