Jak se dostat ke svým penězům na účtu rodičů?

Anonymní
19.4.20 20:30

Kam se obratit rodice?

Ahoj, jsem tu nova a nevim jak to tady funguje. Je mi 17 a pochazim z kazachstanu, pres rok si vydelavam prekladem a tvorbou prezentaci pro ruske klienty. Jelikoz je to brigada z domova tak penize chodi na ucet, ale ja zadny nemela tak jsem uvedla rodicu. Vcera jsem prisla za mamkou at mi vybere 16tis, praci sem si nasla protoze snim o jedne kabelce a ted uz na ni mam, ale mama rekla ze ani nahodou, ze penize dostanu az se budu vdavat a budu jeste vdecna, me to prijde hrozne nespravedlive, vypocitave, hnusne :( zaludek na to podat na rodice zalobu nemam, ale rada bych se dostala ke svym penezum :,( co mam delat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25994
19.4.20 20:39

Pokud je ucet veden na jmeno tve matky, tak se k nim dostanes leda pres soud (prokazat, ze pochazi z tveohi vydelku). Jinak si zaloz studentsky ucet na sve jmeno (tam je teda potreba asi souhlas zakonneho zastupce) nebo si vypkatu nechat davat v hotovosti, slozenkou.
Ale rict mi dcera, ze chce vyklopit 16 litru za kabelku, tak si taky tukam na hlavu. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2986
19.4.20 21:37

Hned si zarid ucet sama, nebo od nejake dospele kamosky mit zrizenej poducet… najit alternativu.
Takhle ti nikdy nic nedaji. Nebo co jim rict po tydnu, ze to chces na sporeni a na svuj novy ucet ktery by oni zaridili? Treba jsou nastvani, ze to mas na kabelku - kor v tyhle dobe :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12041
20.4.20 09:57

Založ si studentský účet, a nech si peníze posílat tam. Taky bych byla naštvaná, být ve tvé situaci. Ty peníze sis vydělala, a je snad tvoje věc, za co je utratíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
21.4.20 11:10

Zakladatelko, ber to jako lekci do života. S postojem matky nesouhlasím, kdyby rekla v 18ti, ale az se budes vdavat 8o
No nic. Zarid si svuj ucet co nejdrive. S mamou se nedohaduj, k nicemu by to nebylo a akorat by bylo dusno. Uz byvh ji ale moc neverila… Penize sis vydelala, muzes si koupit co chces. Prozrad, co je to za kabelku :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat