Jsem špatná dcera

3
16.4.20 23:08

Jsem špatná dcera

Dneska jsem mamce nabourala auto. Cítím se hrozne, pujcila mi ho jen na rychlou cestu do obchodu, ale ja tim, ze mi auto nikdy nepujcuji jsem si musela objet cele město, rozvézt kamarádky atd atd. Jsem vzdycky jak utrzena z řetězu. Vidim na rodičích, ze jsou ze me opravdu zklamani a nevi co se mnou. Mam pocit, ze uz nikdy nebudeme mit dobry vztah. Myslim, ze na me často mají velké nároky a ja je vzdycky něčím zklamu (pro me jsou to vetsinou banality - nezamcu dveře od domu, nevyvencim psa, delam si doma party kdyz nejsou doma - tyto veci mi přijdou u teenagerů normalni, ale táta vzdycky rika, ze se mi ty chyby sčítají a ze vsechno pokazim. Hrozne me to mrzi…Chtela bych vsechno nejak napravit a dokázat sobě i jim, ze jsem dobry člověk. Začínám nad tim ale pochybovat. Dneska jsem tomu nasadila korunu, tohle je fakt průser.

Nevíte někdo jak tohle napravit, budou me nasi mit jeste radi, popřípadě co mam ted delat. :,( Děkuji

Příspěvek upraven 16.04.20 v 23:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
626
16.4.20 23:11

Nejsi špatná dcera.. Špatnou dceru bych si představila jinými problémy.. Co jsi dělala? nabourala jsi hodně?? Co na to mamka?? Hlavní je, že se ti nic nestalo :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9813
16.4.20 23:12

@Eltv stane se i jinym. Katastrofa to neni. Je to jen vec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14170
16.4.20 23:14

@Eltv Mozna spatny ridic (a ani to nemusi platit, mam v okoli hromadu jinak skvelych ridicu, co se kazdou chvili nekde „tuknou“, protoze jezdi hodne, po frekventovanych cestach atp.), ale proc spatna dcera :hug:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27209
16.4.20 23:15

Já v 18 mámě ulomila dveře u auta při couvání, půjčila jsem si ho tajně :jazyk: a kupodivu se mnou mluví dodnes :mrgreen: klid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
16.4.20 23:17

Ježiši kdybych udělala mamče v životě jen tohle, tak by byla nejšťastnější na světě. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10968
16.4.20 23:33

Nezamcit je ještě dobrý, my jsme nedávno nechali dveře dokořán a odjeli pryč, 4 dospělí a nikdo si toho nevšiml. Kupodivu se nic neztratilo. A neboj rodiče té určitě mají rádi, hlavně že jsi v pořádku, auto se opraví a ty se snaž být víc opatrnější a zodpovednejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64602
16.4.20 23:33

@Eltv tak příště jed jen tam, kde ti je dovoleno, nedělej machra.. Teď zaplať opravu a omluv se.. Stane se.. Ale důležité je se z toho poučit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1826
16.4.20 23:34

Počkej den dva až rodiče vychladnou. Nic tak hrozného se nestalo a nakonec budou rádi, že to odneslo jen auto. To se může stát každému ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
988
16.4.20 23:36

No, pokud doma pořádáš party bez vědomí rodičů a zapomenes vyvencit psa, který tě jistojistě při příchodu domů vítá, tak se ani tátovi nedivím. Nabourat auto může každý, nenapsala jsi, jak moc je zbořené. Já osobně auto ťukla asi 14 dní po obdržení řidičáku. Zkusila bych rodičům navrhnout, že si na opravu vyděláš na brigádě. Pokud je to totalka, tak to už je hloupý :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 23:45

Sladký

Mě toto přijde roztomilé. Každý víme, ze kvůli tomuto tě rodiče nezavrhnou. Ale nespolehej na to! Důležité je, že toto píšeš, ze jsi si to uvědomila. A teď se snaž.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 23:52

Takhle, možná bys jim to měla říct tak, jak si to tu napsala… upřímně se omluvit a snažit se být trošku zodpovednejsi, ale uklidnim tě, tohle nejsou prusvihy, které by se nedaly odpustit a myslím, že každý z nás udělal v dospívání pár chyb, někdo víc a nekdo miň…

Já takhle přijela pro psa k babičce a dědovi o den později, no od dědy jsem si vyslechla taky něco o zodpovědnosti… Můj bratr pravidelně ztrácel klíče a peněženku, já naopak tělocviky a brusle, bracha mámě ozralej rozbil zrcadlo… A mohla bych pokračovat. :mrgreen:

Příště bych party omezila na pozvání 1 nebo 2 kamarádek ;) chce to dopředu přemýšlet o důsledcích, ale to se většinou clovek naučí až věkem no…

• Citovat
  • Nahlásit
16.4.20 23:55

Každý jsme něco takové zažil a dnes se tomu smějeme. Neboj se nic, jednou se taky budeš smat. Teď jsi ale v aktuální situaci a tu vyres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19345
17.4.20 00:01

No ty jo…Co na říct :mrgreen: Pozdravuj rodiče, kteří tě jistojistě milují a když tak hodím do placu to, co vyváděl můj syn v průběhu dospívání :mrgreen: Myslím, že ti budou líbat ruce. A to je můj kluk ten zodpovědnější, než já teď, kolikrát :mrgreen: A často na ty jeho průsery s láskou vzpomínám :srdce: Neboj, to si sedne :hug: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
17.4.20 00:21

Milovat te neprestanou❤️. Ale to neznamena, ze tech preslapu uz nemaji dost. Myslim si, ze neni takovy problem myslet na dvere od domu, vyvencit psa, neporadat bez dovoleni party, nebo se chovat jak hvezda a rozvazet zbrkle kamaradky. Staci jen premyslet.Jsou preslapy, stane se cokoli, ale jsou preslapy, kdy mas jen zodpovednost u zadku. Minimalne 18 uz mas, takze bych si nehrala na 15 pubertacku a postavila se aspon k tomu autu celem ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat