“Kamarád” dcery 16

12
30.12.20 21:33

“Kamarád” dcery 16

Ahoj,
Moje 16 leta dcera má od dětství kamaráda který se na ní v poslední době začal tak jako dívat. Slyšela jsem příběhy o tom jak spolu teenageři spali např. v parku na lavičce nebo na jiných nebezpečných místech a bojím se že by se toto mohlo stát i mojí dceři.
Měl by s ním můj manžel promluvit případně se ho zbavit? Máte někdo podobnou zkušenost prosím poraďte :nevim: :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7884
30.12.20 21:39

Jak jako zbavit?
už snad může mít první vztah

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
798
30.12.20 21:40

Určitě zbavit, to bude to nejlepší. A takhle s každým klukem stejně. Ale jestli dcerka podělila inteligenci po mamince, tak asi nebude moc koho se zbavovat. :zed: No budu věřit, že jsi nepovedený troll.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15550
30.12.20 21:41

Sex můžou mít i na záchodcích na základce. Zkušenost, ne moje, já chtěla jít do kabinky vedle, ale velmi rychle jsem si to rozmyslela.

Já měla sex jedno odpoledne, kdy moji rodiče jeli na nákup do Makra.

Poučit o ochraně a spoléhat na dosavadní výchovu, protože teď už ji nevychováš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
30.12.20 21:41

@Adelinka75 zbavit? to jako jo dát do sudu a hodit do přehrady :lol: no to asi dcera bude mít doma zlí když v 16 nemůže mít ani vztah. V 18 radosti uteče z baráku

Příspěvek upraven 30.12.20 v 21:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5355
30.12.20 21:42

A co je ten kluk zač? Špatná rodina, nebo čeho se bojíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15300
30.12.20 21:42
@Adelinka75 píše:
Ahoj,
Moje 16 leta dcera má od dětství kamaráda který se na ní v poslední době začal tak jako dívat. Slyšela jsem příběhy o tom jak spolu teenageři spali např. v parku na lavičce nebo na jiných nebezpečných místech a bojím se že by se toto mohlo stát i mojí dceři.
Měl by s ním můj manžel promluvit případně se ho zbavit? Máte někdo podobnou zkušenost prosím poraďte :nevim: :(

Jak zbavit? A co je nebezpečného na lavičce v parku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10106
30.12.20 21:43

A není lepší, když se zamiluje do kamaráda z dětství, kterého zřejmě dobře znáte, než když se bude stýkat s někým úplně cizím. Holka vám pomalu dospívá, hormonům neporučí a vy už vůbec ne. My jsme se s mým prvním klukem milovali i v lese, samozřejmě v létě. Taky nám bylo 16…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
30.12.20 21:45

@lachtanice86 co když zte lavičky čouhá hřebík a nebo tříska :lol:
Největší nebezpečí podle mě bude maminka :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20451
30.12.20 21:48

Troll nebo meh?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4295
30.12.20 21:52

Zatím se na ni jen tak jako dívá? Tak spolu ještě ani nechodí? Nevíš, jestli by ona ho vůbec chtěla? Pochybuju, že bude chtít první sex v lednu na lavičce. Promluv s ní o sexu a antikoncepci a hoď se do klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62216
30.12.20 21:57

Proč zbavit.. Tak ať spolu chodí legálně a nemusí se nikde schovávat. Nechápu, proč by se ho měla zbavit, pokud si s ním rozumí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4004

:zed: zas troll :zed:

ale obecně je můj názor k tématu tento :
Sex v ČR je od 15 legální a neuděláš s tím NIC.. spoléhat leda na dosavadní výchovu…
já měla prvního vážného kluka od 15-17 se vším všudy, moc jsme se milovali, on byl o dva roky výš na gymplu a byla to nekrásnější láska a vzpomínka mého života ;) prostě jak se zpívá Prvá je prvá… :srdce: a jo, bylo to i na lavičce v parku, i v lese.. myslím, že to k pubertě patří a své dceři to budu přát ;) samozřejmě patřičně poučené a chráněné…
a kluk z dětství je fakt ještě ta lepší varianta..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1043

Určitě zbavit. Nejmíň zakopat někde v parku :lol:
Hele ne fakt by mě zajímalo jak se ho chceš jako zbavovat? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1453
30.12.20 22:02

Muj kamarad soudni patolog rika, ze nejvetsi jistota je uderit obet tupym predmetem do hlavy a polozit jeho hlavu (jen hlavu, ne trup) oblicejem dolu do melkych prirodnich vod. Nikdy na tebe neprijdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat