Kamarádi ex partneři

Anonymní
2.4.21 09:35

Kamarádi ex partneři

Hezký den, poprvé zakládám diskuzi. Asi se potrebuju s někým podělit o totu situaci, protože nevím už, co si o tom myslet.
Jde o to, ze mám 2 kamarády, kteří spolu chodili skoro 2 roky. Minuly rok se rozešli, a poté spolu ještě spali. No vznikla taková situace, ze on už ji pak začal na ten sex využívat a kdykoliv si písknul, tak měli sex. Někdy se k ni choval protivne a pak najednou zase mile a hodně. Ona pro nej dělala první poslední, protože ho stále milovala. A narovinu, on ji dával naděje tím jeho chováním. Ke konci mu to ona vše rekla, jak to cítí, ze ho miluje atd. On ji řekl, ze nechce vztah, ze chce byt sám. No ona ho poprosila at si to nechá pro sebe, protože to pro ni bylo těžký říct. Opravdu ji to hodně sebralo. Věděla jsem to pouze já a on. On ji to ještě slíbil. Bohužel to nedodržel a začal vyprávět svým kamarádům, jak ona z toho byla špatná a jak ho chtěla zpátky. K ni se to samozřejmě už parkrat dostalo. Mám je oba rada, ale přijde mi, ze z jeho strany nemá vůbec úctu ani respekt k ni…To se přece nedělá ne? Včera ji napsal nejakej jeho kamos, jak to teď s nim má, ze jenom ví, ze z toho byla špatná a chtěla ho zpět. A potom, ze ho mrzí, ze už spolu nejsou. Tohle mi teda taky nepřijde OK. Což si myslim, ze mu to ten kamos možná i poslal. Ji z toho nebylo dobře. Teď už ji je konečně fajn, ale je ji toto neprijemne, což naprosto chapu. Taky ji občas lajkuje fotky, ona už ho nesleduje na Instagramu, on to určitě ví, ale stále ji sleduje. Proto by mě zajímali vaše názory a rady? Předem moc děkuji!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3014
2.4.21 09:49

Jako aktérka jedné podobně zamotané lovestory ti říkám - nic ti do toho není. Když jsem podobně zábavný příběh kdysi prožívala, poslední co jsem ocenila byly dobré duše co do toho strkaly nos, i když se jich to vůbec netýkalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 10:29

@Lily Evans Nebojte se, nepletu se do toho nijak. Jen mě zajímali názory lidí na toto.

• Citovat
  • Nahlásit
3014
2.4.21 10:33
@Anonymní píše:
@Lily Evans Nebojte se, nepletu se do toho nijak. Jen mě zajímali názory lidí na toto.

Co na to chceš mít za názor :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2264
2.4.21 10:39

Co na tom chceš řešit? Nemontuj se do toho. Já myslela, že budeš mít třeba dilema, jestli se a ním dál bavit a ty tu řešíš ještě někoho dalšího a že ji psal… Jestli je to kamarádce nepříjemné, nějaké zprávy nebo lajkovani, tak ať si ty lidi blokne, ale ty nedrbej co kdo komu a proč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2264
2.4.21 10:43
@Lily Evans píše:
Co na to chceš mít za názor :nevim:

Asi nuda. Určitě se do toho neplete, jen jí zajímají názory úplně cizích lidí, které pak nenápadně podsune kamarádce, aby se mělo o čem dál mluvit. Dobrá kamarádka by se snažila jí posunout z toho všeho, tato slečna to jeste rozbabrava na netu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat