Nemám ráda líbání

Anonymní
2.4.21 00:09

Nemam rada libani

Ahoj,
doufam ze v tomhle nejsem jedina.
Ale nesnasim libani, letme pusy mi nevadi ale nevim.
Teprve v 18 jsem mela sve prvni libani, jelikoz se toho doted strasne bojim a prijde mi to nechutne, pritom kdyz si to predstavuju, tak je to krasne ALE jakmile ma prijit na to, vzdy uhnu. Nedokazu se uvolnit, ta cela situace mi prijde trapna, mlaskani, sliny vsude..
Momentalne se schazim s muzem, byli jsme spolu asi 10×, parkrat to zkusil ale ne vubec na silu, takze jsem rada ale dnes to opravdu zkusil a ja musela uhnout :zed:. Nevim proc to tak mam, takovy blok bych rekla.. Reknu si, dneska mu proste vpalis tu pusu a treba to bude hezke, ne, vzdy se mi to „znechuti“. Nevim jestli by to bylo, ze by nebyl pravy, bylo to s dalsimi 5, s ex-pritelem jsem to nejak vydrzela, nebylo to strasne.
Sex, doteky mam rada.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
240
2.4.21 06:00
;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16021
2.4.21 08:03

No tak si to řekněte a nelíbejte se. Bez toho se dá dojít uspokojení docela dobře na obou stranách. Nechceš v sexu dělat něco co tě netěší - tím si druhého jen postupně znechutíš, když zavřeš oči a budeš myslet na Anglii.

Respektive tipuju že zádrhel bude ve francouzácíh, ne? Když tě líbá třeba nakrk, nebo ty jeho, tak to je taky problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.21 08:49

Možná je fakt v porlbém jen ve vhodném kandidátovi. Já mám ráda líbání jen s muži co umějí líbat:-) A u toho sliny nikde proudem netečou:-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 13:02

No, prave se kterym se ted vidam, tak jednoduse tipuji, ze to neumi😀 nevim, treba se pletu.. mozna casem se proberu a necham si dat pusu ale je t :zed: o tezke

• Citovat
  • Nahlásit
2.4.21 13:07

Jeee, to jsem měla taky :lol: po několika partnerech, kterým jsem vysvětlovala, že je pro mě líbání nepříjemné, a už vůbec ne při sexu… jsem to jednou vysvětlit nestihla a zjistila jsem, že to může být fakt fajn. Prostě první přítel to neuměl a mě nenapadlo, že to není můj problém. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat