Kamarádka posedla přítelem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 13:43

Kamaradka posedla pritelem

Ahoj vsem preji krasny rok 2022 :srdce: Ja uz jsem sem jednou pridala prispevek o kamaradce meho pritele, ktera je s nim naprosto posedla.
Ja jsem dala na vase rady a zacala to ignorovat. Ale par dni zpatky na me vykouklo video ktere ona pridala na socialni sit a oznacila tam meho pritele. Takze jsem to nasla aniz bych po tom patrala.

Tato kamaradka vlastne jeho kamaradka vubec neni. Oni spolu kdysi bylo asi dobry kamadari nejspise neco spolu meli nebyl to vztah a nedopadlo a od te doby se snazi ziskat jeho pozornost.

Toto video je jakoze ohlednuti zpatky za rok 2021 to video je plne fotek meho pritele jak s ni tak bez ni.

Oni se spolu vubec nevidaji jestli se spolu nejak bavi pres zpravy to samozrejmne nevim do telefonu nelezu. Ja priteli verim ale jeji chovani me vytaci. Nevim co mam delat jestli to mam priteli rict? Ze jsem to video videla a ze mi to vadi? Ale nechci byt za tu spatnou.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22995
3.1.22 13:52
@Anonymní píše:
Ahoj vsem preji krasny rok 2022 :srdce: Ja uz jsem sem jednou pridala prispevek o kamaradce meho pritele, ktera je s nim naprosto posedla.
Ja jsem dala na vase rady a zacala to ignorovat. Ale par dni zpatky na me vykouklo video ktere ona pridala na socialni sit a oznacila tam meho pritele. Takze jsem to nasla aniz bych po tom patrala.

Tato kamaradka vlastne jeho kamaradka vubec neni. Oni spolu kdysi bylo asi dobry kamadari nejspise neco spolu meli nebyl to vztah a nedopadlo a od te doby se snazi ziskat jeho pozornost.

Toto video je jakoze ohlednuti zpatky za rok 2021 to video je plne fotek meho pritele jak s ni tak bez ni.

Oni se spolu vubec nevidaji jestli se spolu nejak bavi pres zpravy to samozrejmne nevim do telefonu nelezu. Ja priteli verim ale jeji chovani me vytaci. Nevim co mam delat jestli to mam priteli rict? Ze jsem to video videla a ze mi to vadi? Ale nechci byt za tu spatnou.

Tak JEMU to říkat nemusíš - zaprvé o tom určitě ví, protože i jemu se tam zobrazilo a hlavně on za to nemůže, že je padlá na hlavu 8) Pokud je váš vztah jinak v pohodě, tak tohle bych neřešila. A smazala bych si jí z přátel a to i v osobním životě :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
3.1.22 13:55

Počkej.. Jak mohla kamarádka udělat sestřih za rok 2021 - fotky přítele s ní i bez ní - ty fotky tedy sebrala kde?
Normálne by člověk příteli řekl - teď na mě na fcb vykouklo společně video tebe a Jany, vypadá to dost divně, jako kdybyste spolu chodili. Co to proboha je?
A maximálně se spolu zasmejete, že
Jane trochu kape na karbid..
Mám obavy, že to je ale trochu jinak, než nám píšeš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 13:56

@unuděná dekuji! :srdce: To je Pravda on o tom vi ale asi nevi ze mi to vadi? :nevim: Ano krome tohohle je nas vztah super.

• Citovat
  • Nahlásit
1477
3.1.22 13:57

Tak taky nahraj video - fotek sebe s přítelem, a uvidíš, co se stane… Teda ještě lepší by bylo, kdyby to video nahrál přítel a byla bys tam jen ty. Třeba by jí to docvaklo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22995
3.1.22 13:57

@Svetluska55 Tak mohli spolu chodit třeba půl loňského roku, ne? Zakladatelko, jak jste spolu dlouho vy dva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22995
3.1.22 13:58
@listento píše:
Tak taky nahraj video - fotek sebe s přítelem, a uvidíš, co se stane… Teda ještě lepší by bylo, kdyby to video nahrál přítel a byla bys tam jen ty. Třeba by jí to docvaklo :)

A úplně ideálně k nějakému společnému výročí a plné srdíček ;) Docela dobrej nápad :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 13:58

@Svetluska55 Ona to udelala, ze starych fotek podle m, protoze tam ma pritel Jine vlasy. Ale ovesem jestli se spolu videj a on mi o tom lze :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 14:03

@listento to me taky napadlo to udelat. A taky nejak nejak pred nim prohodit ze ted vidim podobna videa tak premyslim ze taky jedno udelam. Aby mu doslo ze jsem to videla a vadi mi to

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 14:04

@unuděná tak ja vim ze spolu neco meli, ale chozeni to nebylo. Bylo to pred tim nez sme se a pritelem poznali. Sme spolu rok a pul

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 14:08

Otazka je jestli mu mam rict ze jsem to video videla a ze mi to vadi? Nebo to mam proste ignorovat?

• Citovat
  • Nahlásit
22995
3.1.22 14:08
@Anonymní píše:
@unuděná tak ja vim ze spolu neco meli, ale chozeni to nebylo. Bylo to pred tim nez sme se a pritelem poznali. Sme spolu rok a pul

Aha, já myslela, že to bylo takové to videjko, co ti nabídne třeba sám FB jako ohlédnutí za minulým rokem, ale pokud to teda udělala sama a vložila, tak je to fakt divná obsese.. Já bych ho asi konfrontovala, tak nějak normálně, jakože „viděl jsi to video? Proč tam dává vaše společné fotky? Pořád nikoho nemá?“. No a asi bych nadhodila, jestli pro zachování vašeho vztahu nebude lepší, když si jí oba odstraníte z přátel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
3.1.22 14:09

Sociální sítě jsou mor. Tohle má hlavně řešit tvůj přítel a né ty. Nechápu, že jemu to nevadí. On má nastavit jasné hranice, ale buď dělá netykavku, takže je ňouma, nebo mu to imponuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.22 14:11

@unuděná nee kdyby to bylo tohle video tak budiz, ale ona to vytvorila na instgramu

• Citovat
  • Nahlásit
22995
3.1.22 14:14
@Anonymní píše:
@unuděná nee kdyby to bylo tohle video tak budiz, ale ona to vytvorila na instgramu

Smazat ze sledování? O tom jste se nebavili, že by jí jako odstřihl, ať je klid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat