Nechce sex, jak se nezbláznit?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 21:23

U

Ahoj holky. Sice je mi jasné že tu nenajdu zadne reseni problemu, ale chtěla bych se z toho vykecat a slyset i názory nekoho jineho.
Mam přítele, vztahově nam to hodne klape jsme na stejne vlne zajmove, humorem, delame spolu strasne moc veci, myslim ze jsme si opravdu blizci.. jen ta fyzicka rovina tolik nefunguje.. intimity je ve vztahu hodne doteky, objetí hlazení, pusy porad.. jen přítel proste nechce tolik sexovat.. dojde na to tak 1× za 2-3 týdny a to vetsinou já iniciuji.. jenze me to strasne sráží a ubíjí.. jsme spolu teprve rok a ja po nem hrozne touzim a nedokazu pochopit ze on to tak nema, citim se hrozne ze me jako nechce, netouzi po me.. vzdycky vydrzim byt nejaky tyden v klidu a neresit to jenze pak zacne ve me stoupat napeti a vidim na nem ze proste nechce, nejevi zadny zajem a prepada me z toho depka.. on je pozorný vycítí to, takze o tom spolu hodne komunikujeme.. rika mi ze to neni mnou ze to mel takhle vzdycky ze i kdyby byla vedle nej nejkrásnější holka na svete ze to bude stejny 🤷🏼‍♀️ jsou pro nej mnohem důležitější doteky, objetí a sblížení co spolu mame a sex ze je proste spis povrchní.. vzdycky ho to nejvic vlastne bralo s holkama u kterych nebylo co jineho k hledání, ze to zkratka pro nej neni důkaz lasky jako pro me.. ze by semnou spal častěji kdyby jsme byli jen kamarádi ale to by přijel jen kvuli tomu a kdybych se trápila tak by se proste sebral a odjel… Pro me je to ale proste porad tezky pochopit protoze si to samozrejme davam stejne za vinu, ze je to mnou, drti mi to sebevedomi i vnímání vztahu protoze zkratka z meho pohledu ja bych nebyla s nekym s kym na to nemam chut.. :nevim: ale pro nej to takhle proste je, pry mu to vyčítali i partnerky predemnou a bohuzel ty vztahy vzdycky skončili tim ze si misto nej nasli nekoho jineho/neverou.. chapu ze to mu asi moc nepřidalo.. sam mi ted rika ze je z toho nešťastnej kdyz ja sem v nepohode, je taky v nepohode.. ale nerozumim proc tedy nic neudela.. rozhodne nepotrebuju aby to delal kazdy den nebo nejakou frekvenci, ani tolik nejde primo o ten sex, spis videt na nem ze me chce, nevim jak toho docílit.. prijde mi to zbytecny kdyz vse ostatni funguje a o tomhle kdyz se bavíme tak vlastne take v tom necitim zadny problem jen nechapu proc to teda proste obcas neudela 😆 nevim jak se od toho vic rozptylit, venuji se i jinym aktivitam, chodim ven s kamaradkami, ani spolu jeste nebydlime takze se nevidame denne.. me ta nepohoda ale zasahuje skoro do vseho proste se kvuli tomu zacnu citit desne, 1-2 dny si pobrecim a pak jdu dal..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Floralys
2.1.22 21:33

A co bys chtěla, 7 x týdně? 14 x týdně? 221× týdně? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
756
2.1.22 21:43

Tak jestli ti na nem fakt zalezi, zkusila bych nejakou pomoc sexuologa. Protoze neco podle me bude v tom, ze ho bere nekdo, ke komu nema zavazky a koho jen o*suka a jde dal.

Chapu, jak ti je a mam blbou zpravu- na 99% se neprestanes citit blbe. Mate to nastavene jinak a jste v tomhle dost nekompatibilni. Pochybuji, ze to bude fungovat. Ja bych tedy v takovem vztahu byt nechtela. Zazila jsem takove odmitani (u nas tedy byla duvodem nevera) a neni to prijemny a akorat jsi vic a vic frustrovana a ve vztahu se to pak odrazi, nejake dialogy to nezmeni. Je hezky, ze je schopnej se s tebou o tom bavit, ale musi to bud chtit zmenit a meli byste najit stejnou vlnu nebo musite kazdy najit toho, s kym to bude lip klapat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 21:44

Jediná rada, je odejít. Měla jsem to ještě s přítelem to samé, pak jsme se vzali a intenzita sexu se pomalu snižovala. Já bláhová to pořád sváděla na jeho pracovní vytížení. No a už jsou to tři roky co jsme spolu nespali a protože máme malé dítě, tak moje možnosti na odchod jsou velmi nízké. Takže rada - utíkej dokud můžeš.

• Citovat
  • Nahlásit
39
2.1.22 21:46

@Floralys jako 1× za 2-3 týdny po ročním vztahu? Jako kdyby spolu byli 20 let tak ok.
Ve chvíli, kdy to oboum vyhovuje je taková frekvence v pořádku, ale takhle to bude autorku jenom více a více deptat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69112
2.1.22 21:48
@Floralys píše:
A co bys chtěla, 7 x týdně? 14 x týdně? 221× týdně? :mrgreen:

No po roce aspon 5× tydne, by bylo akorat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
2.1.22 21:52
@Venetia píše:

Od pondělí do pátku? A o víkendu volno? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
853
2.1.22 21:56

Buď nějaký vztahovy terapeut, nebo jiný partner. A taky trochu víc sebevědomí, on má fakt nízkou frekvenci, ne ty, tak co by sis měla vyčítat. Působíte na mě jak dvě hromádky neštěstí, na tom nic moc sexy není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 21:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Sice je mi jasné že tu nenajdu zadne reseni problemu, ale chtěla bych se z toho vykecat a slyset i názory nekoho jineho.
Mam přítele, vztahově nam to hodne klape jsme na stejne vlne zajmove, humorem, delame spolu strasne moc veci, myslim ze jsme si opravdu blizci.. jen ta fyzicka rovina tolik nefunguje.. intimity je ve vztahu hodne doteky, objetí hlazení, pusy porad.. jen přítel proste nechce tolik sexovat.. dojde na to tak 1× za 2-3 týdny a to vetsinou já iniciuji.. jenze me to strasne sráží a ubíjí.. jsme spolu teprve rok a ja po nem hrozne touzim a nedokazu pochopit ze on to tak nema, citim se hrozne ze me jako nechce, netouzi po me.. vzdycky vydrzim byt nejaky tyden v klidu a neresit to jenze pak zacne ve me stoupat napeti a vidim na nem ze proste nechce, nejevi zadny zajem a prepada me z toho depka.. on je pozorný vycítí to, takze o tom spolu hodne komunikujeme.. rika mi ze to neni mnou ze to mel takhle vzdycky ze i kdyby byla vedle nej nejkrásnější holka na svete ze to bude stejny 🤷🏼‍♀️ jsou pro nej mnohem důležitější doteky, objetí a sblížení co spolu mame a sex ze je proste spis povrchní.. vzdycky ho to nejvic vlastne bralo s holkama u kterych nebylo co jineho k hledání, ze to zkratka pro nej neni důkaz lasky jako pro me.. ze by semnou spal častěji kdyby jsme byli jen kamarádi ale to by přijel jen kvuli tomu a kdybych se trápila tak by se proste sebral a odjel… Pro me je to ale proste porad tezky pochopit protoze si to samozrejme davam stejne za vinu, ze je to mnou, drti mi to sebevedomi i vnímání vztahu protoze zkratka z meho pohledu ja bych nebyla s nekym s kym na to nemam chut.. :nevim: ale pro nej to takhle proste je, pry mu to vyčítali i partnerky predemnou a bohuzel ty vztahy vzdycky skončili tim ze si misto nej nasli nekoho jineho/neverou.. chapu ze to mu asi moc nepřidalo.. sam mi ted rika ze je z toho nešťastnej kdyz ja sem v nepohode, je taky v nepohode.. ale nerozumim proc tedy nic neudela.. rozhodne nepotrebuju aby to delal kazdy den nebo nejakou frekvenci, ani tolik nejde primo o ten sex, spis videt na nem ze me chce, nevim jak toho docílit.. prijde mi to zbytecny kdyz vse ostatni funguje a o tomhle kdyz se bavíme tak vlastne take v tom necitim zadny problem jen nechapu proc to teda proste obcas neudela 😆 nevim jak se od toho vic rozptylit, venuji se i jinym aktivitam, chodim ven s kamaradkami, ani spolu jeste nebydlime takze se nevidame denne.. me ta nepohoda ale zasahuje skoro do vseho proste se kvuli tomu zacnu citit desne, 1-2 dny si pobrecim a pak jdu dal..

S tím se nesmiris. Navíc takhle žalostna frekvence. My máme po 15ti letech 1× za týden až dva, ale děla to teď i těhotenství a moje velka únava plus výživné první ditko. Jinak je frekvence 2× týdne a táhne nám na 40.

• Citovat
  • Nahlásit
3075
2.1.22 22:00
@Anonymní píše:
Mam přítele, vztahově nam to hodne klape jsme na stejne vlne zajmove, humorem, delame spolu strasne moc veci, myslim ze jsme si opravdu blizci.. jen ta fyzicka rovina tolik nefunguje.. intimity je ve vztahu hodne doteky, objetí hlazení, pusy porad.. jen přítel proste nechce tolik sexovat.. dojde na to tak 1× za 2-3 týdny a to vetsinou já iniciuji.. jenze me to strasne sráží a ubíjí.. jsme spolu teprve rok a ja po nem hrozne touzim a nedokazu pochopit ze on to tak nema, citim se hrozne ze me jako nechce, netouzi po me.. vzdycky vydrzim byt nejaky tyden v klidu a neresit to jenze pak zacne ve me stoupat napeti a vidim na nem ze proste nechce, nejevi zadny zajem a prepada me z toho depka.. on je pozorný vycítí to, takze o tom spolu hodne komunikujeme.. rika mi ze to neni mnou ze to mel takhle vzdycky ze i kdyby byla vedle nej nejkrásnější holka na svete ze to bude stejny 🤷🏼‍♀️ jsou pro nej mnohem důležitější doteky, objetí a sblížení co spolu mame a sex ze je proste spis povrchní.. vzdycky ho to nejvic vlastne bralo s holkama u kterych nebylo co jineho k hledání, ze to zkratka pro nej neni důkaz lasky jako pro me.. ze by semnou spal častěji kdyby jsme byli jen kamarádi ale to by přijel jen kvuli tomu a kdybych se trápila tak by se proste sebral a odjel… Pro me je to ale proste porad tezky pochopit protoze si to samozrejme davam stejne za vinu, ze je to mnou, drti mi to sebevedomi i vnímání vztahu protoze zkratka z meho pohledu ja bych nebyla s nekym s kym na to nemam chut.. :nevim: ale pro nej to takhle proste je, pry mu to vyčítali i partnerky predemnou a bohuzel ty vztahy vzdycky skončili tim ze si misto nej nasli nekoho jineho/neverou.. chapu ze to mu asi moc nepřidalo.. sam mi ted rika ze je z toho nešťastnej kdyz ja sem v nepohode, je taky v nepohode.. ale nerozumim proc tedy nic neudela.. rozhodne nepotrebuju aby to delal kazdy den nebo nejakou frekvenci, ani tolik nejde primo o ten sex, spis videt na nem ze me chce, nevim jak toho docílit.. prijde mi to zbytecny kdyz vse ostatni funguje a o tomhle kdyz se bavíme tak vlastne take v tom necitim zadny problem jen nechapu proc to teda proste obcas neudela 😆 nevim jak se od toho vic rozptylit, venuji se i jinym aktivitam, chodim ven s kamaradkami, ani spolu jeste nebydlime takze se nevidame denne.. me ta nepohoda ale zasahuje skoro do vseho proste se kvuli tomu zacnu citit desne, 1-2 dny si pobrecim a pak jdu dal..

Měla jsem to s manželem podobně, tolerovala jsem to, nechtěla jsem srážet jeho ego.. Brala jsem ho jaký je a vážila si ho pro jiné hodnoty.
Taky ho předešlé partnerky podváděly, protože sexu bylo málo a časem ještě míň. Nepodezírala jsem ho z nevěry, protože mi přišel „ňouma“ co toho moc nezažil. Repertoár nebyl pestrý :lol:…a až dva roky po rozvodu se ukázalo, že si našel během manželství milenku, potom další ke které odešel… kterou taky už podvedl. Výkony sice slabé, frekvence malá (doma i u milenek) ale překvapit dokázal.
Takže ted už bych radila…nevyhovuje to - odejít. Život je krátký :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.22 22:01
@Anonymní píše:
Jediná rada, je odejít. Měla jsem to ještě s přítelem to samé, pak jsme se vzali a intenzita sexu se pomalu snižovala. Já bláhová to pořád sváděla na jeho pracovní vytížení. No a už jsou to tři roky co jsme spolu nespali a protože máme malé dítě, tak moje možnosti na odchod jsou velmi nízké. Takže rada - utíkej dokud můžeš.

To je mi fakt lito.. ano bojim se samozrejme jak to bude do budoucna.. ale odejit bych asi nezvládla, kdyby mi byl treba nevěrnej nebo byl na me hnusnej, neco jineho neklapalo asi bych to zvažovala.. jenze on je pro me milionovej chlap v ostatnich vecech, vim ze bych to po odchodu davala porad za vinu sobe ze nejsme spolu, ze on prece neudel nic spatne a to by me vhanelo porad zpet :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3721
2.1.22 22:04
@Venetia píše:

Jenom? A není to málo? Vždyť týden má 7 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54831
2.1.22 22:09

Jste spolu chvíli a už takhle málo? On sex nepotřebuje, počítej že to bude jen horší. Budeš se cítit čím dál hůř. ve všem super prostě není a ty se trápíš, on ve výsledku taky ale budoucnost to fakt nemá :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4892
2.1.22 22:10

Já zase moc nechápu proč by s tím měl něco dělat nebo co očekáváš, že se stane. Víš jaký je, on s tebou o tom upřímně mluví, ví, je si toho vědom, ale prostě to tak má. Jakákoliv realizace snah o zvýšení frekvence bude stejně vždy jen dočasná, protože na to prostě není. Takže pro tebe je to signál ve stylu „můžu takhle žít, smířím se s tím i do budoucna i s možností toho, že se ta intenzita s největší pravděpodobností časem ještě sníží, jak moc je to pro mě ve vztahu důležité“. Když si tyhle otázky zodpovíš, přijdeš na to, zda to má smysl nebo ne. Žádný rozchod není snadný, ale je snadnější odejít po pár měsících, než letech a společných dětech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69112
2.1.22 22:13
@Floralys píše:
Od pondělí do pátku? A o víkendu volno? :mrgreen:

To uz je na kazdem, jak si to rozhodi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek