Spojilo Vás zpět společné dítě?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 18:26

Spojilo Vás zpět společné dítě?

Ahoj, prosím anonym.
Chci se zeptat, kdo má zkusenost.
Spojilo vás po rozchodu/rozvodu zpět vaše společné dítě a po jaké době?
Náš vztah byl hezký, a hlavně krátký otěhotnění po par měsících, vše moc fajn…
do té doby než se nam narodilo děťátko. Poté do měsíců byl konec. Z muže strany. Touha po svobodě :nevim:
Je to nějaký čas 1,5rok+ od rozchodu a přijde mi, ze se dokážeme se bavit jako rodiče i s humorem.
Já mám sice svůj vztah on asi taky.
No co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Floralys
2.1.22 18:30

Co bychon mysleli, udělal tě samodruhou a utekl. Nic nového pod sluncem. Takovej nestojí ani za pohled, natož za návrat. Mysli.

• Citovat
  • Nahlásit
2989
2.1.22 18:33

Tak píšeš, že máš vztah. Vcelku lituji tvého současného přítele, asi to s ním moc poctivě nemyslíš :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 18:36

Ano. Spousta toho sedla, je tedy pravdou, že my jsme se snažili zachovat i při tom konci dekorum, ale přiznávám, uvnitř mě to vřelo. Teď je to mezi námi fakt hezké a fajn. Plus mám ho fakt pořád ráda. Mozna i víc než dříve. Vidím, jak je starostlivý. I vůči mně, a to už nemusí :D ALe on to tak má, jednou jsem Matka :lol: Ano, i mně na něm bude vždy záležet a přeji mu to nej! Ale žít s ním tedy nechci :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
9310
2.1.22 18:43
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím anonym.
Chci se zeptat, kdo má zkusenost.
Spojilo vás po rozchodu/rozvodu zpět vaše společné dítě a po jaké době?
Náš vztah byl hezký, a hlavně krátký otěhotnění po par měsících, vše moc fajn…
do té doby než se nam narodilo děťátko. Poté do měsíců byl konec. Z muže strany.Touha po svobodě :nevim:
Je to nějaký čas 1,5rok+ od rozchodu a přijde mi, ze se dokážeme se bavit jako rodiče i s humorem.
Já mám sice svůj vztah on asi taky.
No co myslíte?

na co myslím? Že jste oba stejní
a že se dokážete nyní bavit s humorem? jak dlouho vám to vydrží? něco jiného je když za tebou skočí, na kafe, něco jiného je starat se o dítě, když přijde nemoc, finance, prostě běžné radosti, které už snad znáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2122
2.1.22 18:55

Může mi někdo vysvětlit, kde berete ten čas na randění, že máte hned jiného? Nebo kolik je dítěti, tak do tří let, ne?
Jako mám teda dvě malé, ale ani s jedním si nedokážu představit, že bych si chodila někde s nějakým chlapem po randíčkách, protože určitě bych si ho hned nenastěhovala domů.
Ne jako nic proti, ale to nejste první, vím, že i ženy s dvěma dětmi jdou hned do vztahu s někým novým a to mají ještě malé děti, ale tohle já vůbec nechápu, že jako kde berou ten čas se někde s někým seznamovat a chodit s někým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4891
2.1.22 18:56

No myslím si, že už prostě vyprchala ta pachuť po rozchodu. Vycházíte spolu dobře, protože jste od sebe, nežijete spolu a neřešíte běžné denní starosti. Společný humor skutečně není důkazem vůbec ničeho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
2.1.22 19:02
@Zoe1 píše:
Může mi někdo vysvětlit, kde berete ten čas na randění, že máte hned jiného? Nebo kolik je dítěti, tak do tří let, ne?
Jako mám teda dvě malé, ale ani s jedním si nedokážu představit, že bych si chodila někde s nějakým chlapem po randíčkách, protože určitě bych si ho hned nenastěhovala domů.
Ne jako nic proti, ale to nejste první, vím, že i ženy s dvěma dětmi jdou hned do vztahu s někým novým a to mají ještě malé děti, ale tohle já vůbec nechápu, že jako kde berou ten čas se někde s někým seznamovat a chodit s někým.

Zaspala jsi dobu, dnes se randí on-line a pak hurá pod peřinku. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2122
2.1.22 19:06
@Floralys píše:
Zaspala jsi dobu, dnes se randí on-line a pak hurá pod peřinku. :lol:

Tak to jsem asi opravdu hodně zaspala :-D
Nevím, nejsem ten typ, co musí urvat chlapa a za každou cenu s někým být :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
2.1.22 19:08
@Zoe1 píše:
Nevím, nejsem ten typ, co musí urvat chlapa a za každou cenu s někým být :-D

Buď ráda, nebude to žádná výhra. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
12540
2.1.22 19:13

Je dobre, že spolu vychazite a tak bych to i nechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
258
2.1.22 20:24

Udělal si dítě a pak odešel, pac touží po svobodě.

Ten je tak starostlivý!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zakladatelko, doporučuji vyšetření hlavy, patrně se ti tam děje nějaká neblahost a nebo přemýšlí jiný orgán :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
3.1.22 00:01

Já si myslím, že spíš ne. Děti jsou zatěžkávací zkouška vztahu - ne lepidlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7329
3.1.22 07:28
@Zoe1 píše:
Nevím, nejsem ten typ, co musí urvat chlapa a za každou cenu s někým být :-D

Nezaspala jsi nic, některé baby jsou atraktivní i po dítěti, u jiných to drhne furt, jiné zase jen před dítětem, pak už si moc neškrtnou… Taky záleží na přístupu, když má někdo celistvou rodinu, a už se usadil, tak nemusí závidět těm hledajícím přece.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
6.1.22 05:00
@DeeDee.518 píše:
Já si myslím, že spíš ne. Děti jsou zatěžkávací zkouška vztahu - ne lepidlo.

@DeeDee.518
Ano, souhlasím. Přítel v té době bezdetny a já dvě velké děti. Bylo nám spolu krásně, velká láska. On milý, hodný a laskavý. Po třech letech krasnych chvil spolu jsem se ve 40 letech a po velkým povídání, že na všechno budeme dva rozhodla dát dítě. Malému jsou teď už dva roky. Když mu byli dva měsíce úplně otočil. Přímo od nás utekl. Já jsem se snažila prosit, dolejzat nic nepomohlo, aby se vrátil. Byla jsem a jsem z toho dost zdrcena. Nyní, když malý povyrostl si ho chce brát jednou týdně. Já pak celý den probrecim a myslím na ně…hlavně na malého. Žádné informace, co jedl, jestli spal atd. On se mě na malého také neptá, je sprostý, arogantní prostě úplně otočil. Jako bych za všechno mohla já. Naposledy, když malého přivezl jsem ho požádala, aby si se mnou promluvil, že mu to zabere 2 minuty. Samozřejmě řekl, že nemá čas a nic. Zničí mě, když mi bude malého brát 😔 😔 😔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat