Pritelkyne nevydrzi byt sama

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
36
2.1.22 12:24

Pritelkyne nevydrzi byt sama

Zdravim, jsme spolu s pritelkyni cca 8 mesicu, vse klape ve vsech ohledech, a jsem stastny, jediny problem je ze pritelkyne nevydrzi byt ani jeden den sama, udelat si doma neco, napriklad uklidit, kouknout se na TV a tak, vetsinou to je tak ze chce byt furt se mnou, ale napr kdyz jsem v praci, nebo jsem pryc nejaky den, tak ihned musi psat kamaradum ze se k nim prida a pujdou ven a takove, nerikam ze je spatne jit ven s kamaradama, nebo kamaradkama, jen za celou tu dobu jsem si nevsiml ze by ona nekdy byla sama alespon jeden den, a udelal si den pro sebe.. Vetsinou hned po tom co zjisti ze dnes s ni nebudu, nebo prijdu az za 2 hodiny, tak i ty 2 hodiny musi vyuzit na to aby sla za kamaradem, kamaradama (pouze kluky), nevyhoda je v tom ze jeden z tech kamaradu se kterym chodi ven, tak podvedla sveho EX prave s tutim clovekem se kterym se schazi, znaji se dlouho mezi sebou, a i ja znam dlouho moji pritelkyni, a to same toho jejiho kamarada a neni to uplne prijemne, kdyz vim ze jde za tim clovekem se kterym neco mela (je to cca rok zpatky), sama mi to priznala a oduvodnila to tak ze nebyla spokojena ve vztahu, ani stastna, nic ji nezakazuju, ani ji neomezuju, jen mam trochu obavy aby mezi nama nebyla casem krize nebo cokoliv, a ona to neudelala znova s nim, a to nemluvim o tom ze si toho kamarada tahala na tajno domu, a svemu ex nerekla ani tecku, i kdyz byl ten jeji kamarad zadany, i moje ex, stejne se spolu vyspali, jsou moje obavy zbytecne? A co si myslite o tom ze stale musi s nekym byt? A nemuze si udelat ani den pro sebe? (ja 22) (ona 19)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23088
2.1.22 12:32

Za sebe říkám, že tyhle typy absolutně nechápu a jsou to pro mě nevyzrálé slepičky. Chození za kamarády bych jí taky netrpěla. Nevybral sis moc dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.22 12:33

Najdi si jinou přítelkyni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35792
2.1.22 12:34
@Michal558 píše:
Zdravim, jsme spolu s pritelkyni cca 8 mesicu, vse klape ve vsech ohledech, a jsem stastny, jediny problem je ze pritelkyne nevydrzi byt ani jeden den sama, udelat si doma neco, napriklad uklidit, kouknout se na TV a tak, vetsinou to je tak ze chce byt furt se mnou, ale napr kdyz jsem v praci, nebo jsem pryc nejaky den, tak ihned musi psat kamaradum ze se k nim prida a pujdou ven a takove, nerikam ze je spatne jit ven s kamaradama, nebo kamaradkama, jen za celou tu dobu jsem si nevsiml ze by ona nekdy byla sama alespon jeden den, a udelal si den pro sebe.. Vetsinou hned po tom co zjisti ze dnes s ni nebudu, nebo prijdu az za 2 hodiny, tak i ty 2 hodiny musi vyuzit na to aby sla za kamaradem, kamaradama (pouze kluky), nevyhoda je v tom ze jeden z tech kamaradu se kterym chodi ven, tak podvedla sveho EX prave s tutim clovekem se kterym se schazi, znaji se dlouho mezi sebou, a i ja znam dlouho moji pritelkyni, a to same toho jejiho kamarada a neni to uplne prijemne, kdyz vim ze jde za tim clovekem se kterym neco mela (je to cca rok zpatky), sama mi to priznala a oduvodnila to tak ze nebyla spokojena ve vztahu, ani stastna, nic ji nezakazuju, ani ji neomezuju, jen mam trochu obavy aby mezi nama nebyla casem krize nebo cokoliv, a ona to neudelala znova s nim, a to nemluvim o tom ze si toho kamarada tahala na tajno domu, a svemu ex nerekla ani tecku, i kdyz byl ten jeji kamarad zadany, i moje ex, stejne se spolu vyspali, jsou moje obavy zbytecne? A co si myslite o tom ze stale musi s nekym byt? A nemuze si udelat ani den pro sebe? (ja 22) (ona 19)

A vis, ze na klavesnici jsou i tecky. Proc by musela sedet doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35792
2.1.22 12:38

No, koukam, ze nas tu zase poneku lakujes, nebo jsi vynasel eluxir mladí?

Zdravim, toto neni zadna otazka, ani zde nehledam radu.

S pritelkyni jsme spolu cca 2 mesice ve vztahu, predtim jsme byly kamaradi 3 roky co chodili ven a podobne, kazdy mel svuj protejsek, ja mel holku, a ona kluka, a pak jsme se dali dohromady… ale divna vec je ze jsme sme spolu 2 mesice, a za ty 2 mesice jsme spolu byly snad skoro kazdy den, spim u ni neustale(nejradsi by se mnou byla 24 7, za ty 2 mesice jsme spolu stihli dost veci, byly jsme v praze v zoo, pak v praze na hotelu, na golfu, na lodi, za dalsi 2 dny jsme byly v bazenu, dalsi den jsme jeli do olomouce pres celou CR se pobavit, pak chodime spolu i na disco, na bowling a vsechno mozne, toto vse jsme stihli za 2 mesice, je toho o dost vice jeste, a vcera jsme se nejak bavili o nas, a oboum nam prijde jako by jsme spolu byly treba rok, dva.. coz nevime jestli to je spatne, bavi nas to spolu, stale se mame toho dost co rict, jelikoz furt spolu mluvime, stale jezdime na akce, vylety a vse je super, jen oba mame pocit ze je blbost ze jsme spolu 2 mesice.. fakt nam to prijde jak 3 roky.. mozna to je tim ze jsme spolu furt a furt jsme nekde pryc? Gauc ani nic takoveho nezname, stale jsme nekde pryc spolu, zabava, sport, akce, jsme takovy ten par co se vubec neotukaval, rovnou jsme se k sobe chovali jinak, mozna to je tim jak jsme se znali 3 roky? :D proste prijdu k ni, jdu do lednicky, na pulku veci se ji ani neptam, a rovnou je udelam, to sama ona, proste si k sobe dovolime vse :D (zadne podvaadeni ale), zajmal by me vas nazor jestli je to podle vas tak dobre nebo ani ne? :D delame si ze sebe srandu, nebojime se niceho, milujem se, stydlivost jako by jsme neznali.. :D a v posteli je vse v nejlepsim, a kdyby nebylo tak o tom mluvime, jelikoz my resime vse, mozna je na case trochu zabrzdit? A taky se venovat sami sobe? :D, vek 25 a 21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7197
2.1.22 12:42

@Michal558 Asi má prázdno v hlavě a neví co by sama dělala. Nebaví jí to, nudi se..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
2.1.22 13:04

Nevyzralé osobnosti nevydrží samy se sebou, to ti řekne každý psycholog. :D
(A to, že „dá každému“, ani nekomentuji.)

Copak není k mání něco lepšího na skladě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
2.1.22 13:20

Osobně na tom nevidím nic špatného. Evidentně jsi její priorita, dává ti před kamarády přednost, což je naprosto v pořádku. Dny ale nejsou nafukovací, takže je logické, že když nemůže být s tebou, investuje svůj čas do lidí, se kterými se jinak nestíhá vídat. Nevidím nejmenší důvod, proč by měla sedět doma, když může být s přáteli. A že s jedním něco měla? No a? Stalo se to už dřív, a kdyby v tom chtěli pokračovat, nevybrala by si jako partnera tebe, ale jeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7633
2.1.22 13:24

Je ji 19 let, ma naproste pravo byt „nevyzrala“.

Kdyz ji neveris, tak proc s ni jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35792
2.1.22 13:25
@Jana525 píše:
Je ji 19 let, ma naproste pravo byt „nevyzrala“.Kdyz ji neveris, tak proc s ni jsi?

V jinych diskzsich píše jiny vek. Keca

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7633
2.1.22 13:26
@vokishka píše:
V jinych diskzsich píše jiny vek. Keca

aha, takze zase nejaky troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
2.1.22 13:48
@Michal558 píše:
Zdravim, jsme spolu s pritelkyni cca 8 mesicu, vse klape ve vsech ohledech, a jsem stastny, jediny problem je ze pritelkyne nevydrzi byt ani jeden den sama, udelat si doma neco, napriklad uklidit, kouknout se na TV a tak, vetsinou to je tak ze chce byt furt se mnou, ale napr kdyz jsem v praci, nebo jsem pryc nejaky den, tak ihned musi psat kamaradum ze se k nim prida a pujdou ven a takove, nerikam ze je spatne jit ven s kamaradama, nebo kamaradkama, jen za celou tu dobu jsem si nevsiml ze by ona nekdy byla sama alespon jeden den, a udelal si den pro sebe.. Vetsinou hned po tom co zjisti ze dnes s ni nebudu, nebo prijdu az za 2 hodiny, tak i ty 2 hodiny musi vyuzit na to aby sla za kamaradem, kamaradama (pouze kluky), nevyhoda je v tom ze jeden z tech kamaradu se kterym chodi ven, tak podvedla sveho EX prave s tutim clovekem se kterym se schazi, znaji se dlouho mezi sebou, a i ja znam dlouho moji pritelkyni, a to same toho jejiho kamarada a neni to uplne prijemne, kdyz vim ze jde za tim clovekem se kterym neco mela (je to cca rok zpatky), sama mi to priznala a oduvodnila to tak ze nebyla spokojena ve vztahu, ani stastna, nic ji nezakazuju, ani ji neomezuju, jen mam trochu obavy aby mezi nama nebyla casem krize nebo cokoliv, a ona to neudelala znova s nim, a to nemluvim o tom ze si toho kamarada tahala na tajno domu, a svemu ex nerekla ani tecku, i kdyz byl ten jeji kamarad zadany, i moje ex, stejne se spolu vyspali, jsou moje obavy zbytecne? A co si myslite o tom ze stale musi s nekym byt? A nemuze si udelat ani den pro sebe? (ja 22) (ona 19)

Před 3 měsíci jsi psal že je ti 25 a ji 21,nějak ti to nesedí, už sis tady stěžoval na ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2304
2.1.22 13:51
@Michal558 píše:
Před 3 měsíci jsi psal že je ti 25 a ji 21,nějak ti to nesedí,už sis tady stěžoval na ni.
@Jana525 píše:
aha, takze zase nejaky troll

Se podívej na jeho diskuze, pořád si stěžuje na nemoce a že nic nevydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12815
2.1.22 14:09

Mam kamaradku (38 let) a ta dodnes nevydrzi ani jeden den byt sama a tzv si udelat den pro sebe. Musi mit neustaly program (s lidmi, vyjimecne sama, treba kolo). O vikendu ma program i na dopoledne, na odpoledne i na vecer.
Jeji manzel si zvyknul, deti taky a dokonce syn je po ni, takze casto vyrazi na kolo spolu, kdyz nikdo jiny nemuze.
Takze se to nikdy zmenit nemusi😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
2.1.22 17:52

Vaše přítelkyně je slečna, která nemá sebevědomí a potřebuje, aby jí její hodnotu dokazoval někdo zvenčí. Přesněji muži. Proto má jen klučičí kamarády. Ona nejspíš nechce být sama, protože samota pro ni znamená odmítnutí a nezájem - přijde si, že nemá hodnotu…

Blbě se to poslouchá, ale taková slečna vás opravdu podvede mrknutím okna, protože pro ni bude cennější momentální pocit ocenění, než váš vztah. Nesebevědomá žena nemá nikdy nastavené hranice tak, aby mohla mít zdravý vtah… Navíc časem vás začne opravdu vytáčet, jak je nesamostatná a věší se na vás. Stane se to přibližně někde tam, kde opadne zamilovanost a začnete pořádně vidět její chyby…

Pokud s tím přítelkyně nebude chtít nic dělat, pracovat na sobě, potom s tím nic neuděláte. Můžete si jen vybrat nebýt ve vztahu s takovou ženou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat